bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Zwrot do 300 zł za płatności kartą w dwóch promocjach Banku PEKAO S.A.

Bank PEKAO S.A. postanowił nieco inaczej podejść do swoich promocji związanych z kontem osobistym. Teraz nie otrzymasz od banku kasy za założenie konta, ale za to, że aktywnie będziesz z niego korzystał. W zamian za płatności kartą debetową otrzymasz do 100 zł zwrotu na swoje konto, a gdy wybierzesz dodatkowo produkt w postaci karty kredytowej, możesz na tym zyskać dodatkowe 200 zł.

Jak płacić aby zarobić i co dokładnie zrobić aby takie nagrody pojawiły się na Twoim koncie, o tym dowiesz się z poniższego artykułu.

Konto Przekorzystne promocja zwrot za płatności kartą

Zgarnij 100 zł za płatności kartą debetową

Pierwsza promocja którą tutaj opiszę to promocja o nazwie „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium”. W promocji tej możemy w sumie zarobić maksymalnie 100 zł. 10% od każdej płatności kartą debetową trafi tutaj z powrotem na Twoje konto osobiste. Aby tak się stało, musisz po prostu:

  1. Założyć Konto Przekorzystne w banku PEKAO S.A. – do 31.03.2021 roku
  2. W każdym z kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta:
    1. Wykonaj min. jedną płatność kartą
    2. Otrzymaj wpływ środków na swoje konto w wysokości min. 500 zł

Gdy wykonasz powyższe, to 10% od wszystkich płatności kartą które wykonasz w przeciągu 3 pełnych miesięcy, trafi z powrotem na Twoje konto. Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł.

Jedna płatność kartą oraz wpływ 500 zł – to jest też warunek aby takie konto oraz kartę debetową mieć w tym banku bez opłat. Warto więc tych czynności pilnować w każdym miesiącu, nie tylko w pierwszych trzech po założeniu konta. W przeciwnym razie czekają na nas niemiłe niespodzianki w postaci opłat dodatkowych:

Uwaga!

Promocja ta przeznaczona jest dla osób które ukończyły 18 lat oraz nie posiadają i nie posiadały wcześniej (od 4.01.2019) żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku PEKAO S.A.

…i dodatkowo 200 zł za używanie karty kredytowej

Jeśli masz ochotę na wyciśnięcie z banku trochę większej kasy to zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej promocji. Tym razem będzie ona powiązana z założeniem sobie karty kredytowej. Gdy będziesz płacić taką kartą to tutaj (tak jak w poprzedniej promocji z kartą debetową) również czeka na Ciebie 10% od wartości transakcji. Jednak łączna kwota jaką można otrzymać w promocji „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium” to aż 200 zł. I co najważniejsze – obie zaprezentowane tutaj promocje się łączą, a co za tym idzie, na obu promocjach można łącznie zarobić aż 300 zł!

Warto więc w banku tym skorzystać na dwóch promocjach na raz, tym bardziej że wyrobienie oraz używanie karty kredytowej nas nic nie kosztuje (podobnie jak przy karcie debetowej), a spłacając kartę w wyznaczonym terminie mamy pewność, że nie zapłacimy żadnych odsetek od wydanych tą kartą pieniędzy.

PEKAO karta kredytowa

Promocja ta jest bardzo prosta. Wystarczy, że w okresie do 30.09.2021 złożysz w banku wniosek o kartę kredytową. Mając już ją, po podpisaniu umowy o jej prowadzenie, musisz w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy, co najmniej raz użyć tej karty w sklepie (lub podczas płacenia przez internet). 10% od wszystkich transakcji trafi z powrotem na Twoje Konto Przekorzystne w banku PEKAO S.A. Łączna maksymalna kwota jaką bank Tobie zwróci to aż 200 zł.

Jest to jak widać nagroda dwa razy wyższa w porównaniu z nagrodą którą można otrzymać w promocji z kartą debetową.

Jednak czy taka kredytówka to nie jest przypadkiem jakiś podstęp?

Kredyt, karta kredytowa, kredytówka – te pojęcia brzmią co najmniej mało atrakcyjnie. Jednak w przypadku kart kredytowych, w tym również karty od PEKAO S.A., sprawa nie jest aż tak beznadziejna. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że taką kartę to nawet warto posiadać. Choćby po to, aby mieć zawsze pod ręką awaryjną gotówkę.

Z karty kredytowej korzystać nie musimy gdy nie mamy takiej potrzeby. Jednak w takim przypadku musimy się liczyć z opłatą – 2,99 zł dla Karty Elastycznej (najpopularniejsza karta kredytowa w PEKAO S.A.). Aby tak się nie stało wystarczy jedna płatność taką kartą w każdym miesiącu jej posiadania.

Mając kartę kredytową otrzymasz na niej limit kwotowy dopasowany indywidualnie do Ciebie. Gdy go wykorzystasz (w części lub całości) to pamiętaj o spłaceniu go w terminie aby uniknąć opłat. W przeciwnym wypadku zostaną naliczone odsetki od niespłaconych należności, w wysokości około 9,39% RRSO. Nie jest to może jakoś specjalnie dużo, jednak zawsze to jakiś koszt.

Bank da Ci oczywiście czas na spłatę, więc pośpiechu nie ma, jednak warto tutaj pilnować się i od czasu do czasu obserwować saldo karty, które dostępne będzie w bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej banku PeoPay.

10% od płatności kartą debetową i 10% od płatności kredytówką – obie te promocje idą w parze. Gdy od razu po założeniu konta zawnioskujesz też o taką kartę kredytową, to możliwe że będzie jednak mały problem. Masz bowiem zawsze 3 pełne miesiące na spełnienie warunków każdej promocji. Moim zdaniem najlepiej będzie, jak z założeniem karty kredytowej trochę poczekasz.

Załóż sobie najpierw taką kartę debetową i wydawaj nią kasę. Gdy już wydasz nią 1000 zł, czyli osiągniesz cel w wysokości 100 zł premii należnej przy promocji pierwszej, to dopiero zabierz się za zakładanie karty kredytowej. Teraz płać za zakupy kredytówką i otrzymuj kolejne 10% zwrotu od transakcji wykonanych właśnie nią. Dzięki temu z łatwością ogarniesz obie promocje i zdobędziesz całe 300 zł – czego życzę każdemu.

Załóż Konto Przekorzystne w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji z kartą debetową

Regulamin promocji z kartą kredytową

Tabela z opłatami dla Konta Przekorzystnego

Więcej informacji na temat Karty Kredytowej Elastycznej

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x