bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

“Zdobywaj z kontem” kasę – 300 zł w gotówce – w promocji banku BNP Paribas

Otrzymanie pieniędzy za założenie konta to dobra motywacja do tego aby taki rachunek w banku sobie w końcu założyć. Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w banku BNP Paribas i jednocześnie nie miałeś takowego otwarte w ostatnich 12 miesiącach to warto zainteresować się nową promocją „Zdobywaj z kontem”, gdzie już po 3 miesiącach od złożenia wniosku możemy spodziewać się pełnej kwoty 300 zł na swoim nowym koncie bankowym.

Zapraszam więc wszystkie pełnoletnie osoby do zapoznania się ze szczegółami tej świetnej promocji bankowej.

300 zł premii w promocji Zdobywaj z kontem w BNP Paribas

Od razu zaznaczę, że konto bankowe, które tutaj będziemy zakładać, jest kontem w pełni darmowym. Nie płacimy nic a nic za samo posiadanie konta. Karta debetowa również może być tak samo bezpłatna, jeśli tylko podczas zakładania konta wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Po jej otrzymaniu co miesiąc wykonuj tą kartą co najmniej jedną dowolną płatność, a nie zobaczysz na swoim koncie opłaty za jej używanie, która zresztą i tak nie jest duża, bo wynosi ona zaledwie 3 zł. Osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat mogą spać jeszcze spokojniej, gdyż ta opłata tych osób nie dotyczy, nawet gdy karty nie będą używać wcale.

Ale wracając do samej promocji…

Aby otrzymać 300 zł i cieszyć się z tej kasy, musimy po kolei wykonać kilka czynności. I tak:

  1. Zarejestruj się na specjalnej promocyjnej stronie banku:

"Zdobywaj z kontem" - strona promocyjna BNP Paribas

Na rejestrację masz czas do 17.04.2021 włącznie. Jednocześnie pamiętać musimy o tym, że bank przewidział w tej promocji zaledwie (albo aż) 3000 wniosków promocyjnych. Oznacza to że tylko taka ilość osób może wziąć w niej udział.

  1. Po rejestracji formularz umożliwi ci przejście na stronę banku, gdzie należy złożyć wniosek o konto – Konto Otwarte na Ciebie. Do konta wybierz sobie dowolną kartę debetową, z tym że tak jak opisywałem wyżej, tylko Karta Otwarta na Dzisiaj ma opcję pozbawienia opłaty miesięcznej. Zawrzyj umowę z bankiem i nadaj PIN do swojej karty do 5.05.2021.

Od teraz w kolejnych dwóch miesiącach po rejestracji będzie trzeba wykonywać zadanie, za które bank przyzna Tobie nagrodę. Jeśli rejestrację wykonasz w marcu 2021, to zadania będziesz musiał wykonywać w kwietniu i maju. Jeśli natomiast do rejestracji dojdzie dopiero w kwietniu, to zadanie będzie trzeba zrobić w maju i w czerwcu.

Zadanie 1 – za wykonanie którego otrzymasz 150 zł. Wykonaj je w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu rejestracji do promocji:

  1. Otrzymaj na swoje konto wpływ w wysokości min. 700 zł
  2. Wykonaj jeden dowolny przelew ze swojego konta (w dowolny sposób, przez stronę banku lub za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile)
  3. Wykonaj 3 dowolne transakcje płatnicze BLIK (płatność BLIK-iem w sklepie lub przez internet)

Ok, teraz zadanie drugie. Za to również będzie 150 zł. Wykonaj poniższe 3 kroki w kolejnym miesiącu:

  1. Otrzymaj wpływ w wysokości min. 1000 zł
  2. Wykonaj dowolny przelew
  3. Wykonaj 3 dowolne transakcje BLIK (płatność w sklepie lub w internecie)

Obie te nagrody trafią na twoje konto w niedługim czasie po wykonaniu powyższych zadań. Nie są one jak widać skomplikowane i nie wymagają od nas wydawania nie wiadomo jak dużych pieniędzy. Po prostu bank chce zachęcić nas do używania swojego konta i pragnie abyśmy poza płaceniem bezdotykowym kartą debetową spróbowali takiego narzędzia jakim jest BLIK. Nie wszyscy bowiem do tej pory jeszcze wiedzą, jak BLIK potrafi ułatwić proces płacenia, szczególnie jeśli chodzi o transakcje internetowe. W sklepie stacjonarnym jest to o tyle fajna sprawa, że przy sobie nie musimy mieć karty plastikowej. Wystarczy smartfon, z którym większość z nas i tak nigdy się nie rozstaje. Dlaczegoż by więc tego smartfona nie używać gdy chcemy za coś zapłacić – nawet w zwykłym sklepie spożywczym?

Jeśli więc interesuje Cię otrzymanie 300 zł od banku za założenie konta oraz chcesz przekonać się jak to jest płacić BLIK-iem, zapraszam do promocji „Zdobywaj z kontem”. Kasa z pewnością przyda się, szczególnie że idzie wiosna, a wraz z nią nowe wiosenne wydatki.

"Zdobywaj z kontem" - strona promocyjna BNP Paribas

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Zdobywaj z kontem”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x