bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Zdobądź 100 zł od PEKAO S.A. za założenie Konta Przekorzystnego

100 zł to może nie jest dużo, powiedziałbym nawet że niewiele – jak promocje i jak na nagrodę za założenie konta osobistego w banku. Jednak, jak ktoś akurat planuje zagraniczne wakacje i potrzebuje takiego konta, gdzie za granicą spokojnie będzie można płacić bez martwienia się o koszt przewalutowania, to Konto Przekorzystne wydaje się być idealnym kontem w czasie podróży po krajach Unii Europejskiej i nie tylko. A zdobycie samej nagrody – 100 zł – jest naprawdę proste i nie wymaga od nas pamiętania o zbyt wielu czynnościach, które ewentualnie musielibyśmy wykonać w celu jej zdobycia.

Zapraszam do zapoznania się z promocją banku PEKAO S.A. – sam się przekonasz że zdobycie tutaj nagrody wcale nie musi być trudne.

PEKAO zyskaj 100 zł

II edycja promocji z Kontem Przekorzystnym potrwa do dnia 14.07.2021. W tym czasie należy złożyć wniosek i założyć sobie konto. Najprościej zrobić to online, poprzez wypełnienie formularza na stronie banku:

Do konta dobierz też kartę debetową – to również jest warunek tej promocji. Ale bez obaw, bo…

Standardowe Konto Przekorzystne jest bezpłatne, karta debetowa również. Trzeba tylko co miesiąc wpłacać na to konto (np. z innego banku) lub otrzymywać stały dochód – w wysokości min. 500 zł. Trzeba też co miesiąc wykonać co najmniej jedną płatność (kartą lub smartfonem) na dowolną kwotę. Osoby poniżej 26 roku życia mają jeszcze lepiej – wszystko jest bez opłat bezwarunkowo.

Teraz, będąc już właścicielem takiego Konta Przekorzystnego musimy w każdym z trzech pełnych miesięcy następujących po dniu założenia konta, wykonać dwa zadania:

  1. Zasilić swoje konto kwotą min. 500 zł oraz
  2. Wykonać min. 4 transakcje płatnicze (kartą debetową lub za pomocą aplikacji PeoPay)

Zasilenia konta można wykonać np. przelewając pieniądze z innego banku. Promocja ta nie wymaga od nas aby koniecznie był to wypłata wynagrodzenia czy innego świadczenia, chociaż jak najbardziej taki wpływ wchodzi w rachubę.

I to wszystko, jeśli chodzi o spełnienie warunków tej promocji. Teraz tylko czekamy, aż bank przeleje nam kasę – obiecane 100 zł. Potem tylko pozostaje problem z tym, na co te pieniądze wydać.

Poniżej jeszcze tabela z najważniejszymi opłatami dla Konta Przekorzystnego.

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji z Kontem Przekorzystnym

Tabela szczegółowa z opłatami dla tego konta


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x