bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Zarabiaj na płaceniu w IV edycji promocji mBanku “Lepiej z eKontem”

MBank chcąc zachęcić nowych klientów do zakładania u siebie kont osobistych postanowił kontynuować swoją promocję “Lepiej z eKontem”. Tym razem jednak zmieniono koncepcję i wysokość nagród dla uczestników promocji. Nie liczy się kwota wydanych pieniędzy a ilość transakcji kartą debetową lub BLIKiem. Do zgarnięcia tym razem jest 150 zł.

 

Lepiej z eKontem - IV edycja promocji mBanku

 

Lepiej z eKontem – przystępujemy do promocji

Z promocji możemy skorzystać pod warunkiem że nie mamy i nie mieliśmy założonego konta w mBanku od 01.01.2016 roku. Jeśli ten warunek jest spełniony to nic nie stoi na przeszkodzie aby przystąpić do tej promocji. W tym celu musimy:

  1. Założyć konto osobiste eKonto Standard lub eKonto Plus (skrócona tabela porównująca oba konta poniżej) w czasie trwania tej promocji czyli od 29.03.2018 do 02.07.2018 roku, wraz z kartą debetową wydawaną do zakładanego konta bankowego.
  2. Podczas zakładania konta należy zaakceptować poniższe oświadczenia:
    • Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji “Lepiej z eKontem – IV edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.
    • Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji “Lepiej z eKontem – IV edycja”.

Mając już założone eKonto w mBanku możemy wziąć udział w tej promocji. Polegać ona będzie na tym, że będziemy otrzymywać premię (w kolejnych 5 miesiącach) za ilość wykonanych transakcji kartą, BLIKiem lub zbliżeniowo smartfonem (przy pomocy aplikacji Google Pay rejestrując w niej swoją kartę debetową mBanku).

Premia ta będzie tym wyższa im więcej takich transakcji wykonamy w ciągu miesiąca. Wysokość przysługującej nam premii przedstawia poniższa tabela:

 

Lepiej z eKontem - IV edycja
Ilość transakcji płatniczych w miesiącu wysokość premii
od 5 do 9 10 zł
od 10 do 14 20 zł
15 i powyżej 30 zł

 

Premia – warunki dodatkowe

Aby nie było to takie poste, bank stawia również dwa warunki jakie musimy spełnić w każdym miesiącu za który chcemy otrzymać premię. Są to:

  • jednorazowy wpływ w kwocie min. 1000 zł (może być z innego banku ale nie może pochodzić z innego swojego konta w mBanku)
  • minimum jedno logowanie do aplikacji mobilnej mBanku

 

Pobierz mBank PL – aplikację mobilną mBanku na Androida:

mBank PL
mBank PL
Developer: mBank S.A.
Price: Free

 

Pobierz mBank PL – aplikację mobilną mBanku na iOS:

‎mBank PL
‎mBank PL
Developer: mBank S.A.
Price: Free

 

Ważne

Pamiętaj, że pierwszą premię otrzymasz dopiero za miesiąc kolejny od przystąpienia do tej promocji. Jeśli przykładowo zakładamy konto w kwietniu, to brane są pod uwagę dopiero transakcje wykonane w maju, a samą nagrodę za maj otrzymasz dopiero w czerwcu na swoje konto. Również dopiero w maju musisz spełnić warunki otrzymania premii (wpływ i logowanie do aplikacji mobilnej).

 

Maksymalnie w tej promocji możemy więc uzyskać 30 zł przez kolejnych 5 miesięcy, co łącznie da nam 150 zł premii. Nie jest to może tak dużo jak w poprzedniej promocji “Lepiej z eKontem” gdzie było możliwe do uzyskania 650 zł, jednak wtedy zasady były całkiem inne i wysokość premii była uzależniona od wydanej kwoty pieniędzy. Teraz jest o tyle łatwiej że nie trzeba patrzeć na to ile wydajemy, wystarczy że po prostu płacimy kartą lub mobilnie. Ważne aby nie płacić gotówką.

Patrząc na to obiektywnie, promocja ta jest bardzo na czasie. Prawie każdy sklep ma już czytnik do płacenia kartą, a przez internet to każda transakcja nam się zaliczy w tej promocji. Nie ma więc żadnego problemu z uzyskaniem co miesiąc tej dodatkowej premii od mBanku. A to czy będzie to 10, 20 czy 30 zł – to już zależy od nas samych.

eKonto Standard i eKonto Plus w promocji założysz na stronie mBanku:

 

mBank - załóż eKonto Standard    mBank - eKonto Plus

 

Dla tych którzy chcą być bardziej mobilni i mają smartfona z obsługą NFC i systemem Android, zapraszam do pobrania darmowej aplikacji Google Pay. W aplikacji tej możemy dodać naszą nową kartę debetową i potem płacić w sklepach zbliżeniowo telefonem zamiast nosić przy sobie jeszcze dodatkowo kartę płatniczą. Płacenie w ten sposób nie wymaga ani internetu ani wifi podczas samego płacenia.

 

Pobierz Google Pay na Androida:

Google Pay
Google Pay
Developer: Google LLC
Price: Free

 

O tym, jak taką kartę debetową dodać w samej aplikacji Google Pay dowiecie się z poniższego filmu:

Skrócona tabela opłat kont zakładanych w tej promocji:

 

Rodzaj czynności eKonto Standard eKonto Plus
opłata za prowadzenie konta gdy miesięczny wpływ na konto >= 1000 zł 0 zł 0 zł
gdy miesięczny wpływ na konto < 1000 zł 0 zł 5 zł
przelewy przez internet 0 zł 0 zł
opłata za kartę >= 5 transakcji kartą miesięcznie 0 zł 0 zł
< 5 transakcji kartą miesięcznie 4 zł 4 zł
bankomaty mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK wypłata do 100 zł 1.30 zł 1.30 zł
wypłata co najmniej 100 zł 0 zł 0 zł
pozostałe bankomaty w Polsce wypłata do 100 zł 7 zł 1.30 zł
wypłata co najmniej 100 zł 7 zł 0 zł
bankomaty za granicą 10 zł 0 zł

 

mBank - załóż eKonto Standard    mBank - eKonto Plus

 

Regulamin promocji “Lepiej z eKontem – IV edycja”: tutaj

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x