bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Załóż konto w BNP Paribas i otrzymaj 350 zł do wybranego sklepu

H&M, Rossmann, Leroy Merlin a może jednak stacja Orlen? W najnowszej promocji bankowej od BNP Paribas to Ty wybierasz, gdzie chcesz wydać swoje 350 zł. Tyle to bowiem pieniędzy w postaci bonów i kart podarunkowych jest do wyciągnięcia z najnowszej promocji „Wybierz nagrodę”, która to potrwa do 4.10.2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków promocyjnych. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

BNP Paribas wybierz nagrodę

Promocja „Wybierz nagrodę” jest dla osób pełnoletnich, które od co najmniej 15 miesięcy nie posiadają żadnego konta w banku BNP Paribas.

W promocji tej organizator daje nam do wyboru jedną z nagród:

 • 350 zł w formie karty upominkowej (e-kod) do wydania na zakupy w H&M (strona internetowa lub sklepy stacjonarne)
 • 350 zł w formie karty podarunkowej Rossmann
 • 350 zł w formie karty podarunkowej do sklepu Leroy Merlin
 • 350 zł w formie karty paliwowej ORLEN

Aby zdobyć jedną z powyższych nagród należy:

 1. W terminie do 4.10.2020 zarejestrować się na stronie promocyjnej banku BNP Paribas:

"Wybierz nagrodę" - strona promocyjna banku

Już podczas rejestracji zostaniesz poproszony o wybór nagrody. Tutaj wybierasz gdzie będziesz chciał zrealizować swoje 350 zł. Wybór należy do Ciebie!

 1. Po rejestracji należy przejść na stronę banku i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, a do konta wybrać kartę debetową.
 2. Podpisać umowę z bankiem i nadać PIN do karty (najpóźniej do 16.10.2020).
 3. Pierwsza część nagrody to 50 zł (e-kod albo karta podarunkowa) do wybranego sklepu. Tę nagrodę otrzymasz gdy w październiku 2020 roku wykonasz:
  1. 3 transakcje płatnicze kartą debetową oraz
  2. jeden dowolny przelew ze swojego konta
 4. Druga część nagrody to 100 zł (e-kod albo karta podarunkowa) do wybranego sklepu. To otrzymasz gdy w kolejnym miesiącu, czyli w listopadzie 2020:
  1. wykonasz min. 6 transakcji kartą i
  2. zalogujesz się do bankowości elektronicznej banku (na smartfonie lub przy pomocy komputera) i
  3. otrzymasz wpływ środków na swoje konto w wysokości min. 1000 zł
 5. Ostatnia część nagrody to oczywiście 200 zł (jak poprzednio w formie e-kodu lub karty podarunkowej do wybranego sklepu). Tę nagrodę otrzymasz za wykonanie zadania w grudniu 2020. A jest to:
  1. wykonanie min. 12 transakcji kartą i
  2. otrzymanie wpływu w wysokości min. 1000 zł oraz
  3. zalogowanie się do bankowości elektronicznej banku BNP Paribas

Wybierz nagrodę promocja

To wszystkie zadania jakie bank tutaj przewiduje. Tak, nie przewidziałeś się, jest tam zapis – 12 transakcji płatniczych kartą w jednym miesiącu (w grudniu). Wydaje się to raczej dużo, a nawet bardzo dużo! No cóż, trzeba to sobie przemyśleć zanim się do tej promocji zgłosimy. Nie każdy bowiem takie ilości transakcji płatniczych robi w ciągu miesiąca.

Jednak w obecnych czasach chyba już każdy sklep ma przy kasie terminal i z tego powodu to raczej nie będzie jednak jakiś problem. Problemem może być co najwyżej nasze przyzwyczajenie do np. innej karty płatniczej, z innego banku (gdy posiadamy konto w innym banku oczywiście). Warto więc tutaj trochę się pilnować, aby na końcu grudnia mieć jednak te 12 pozycji zapłaconych przy użyciu karty debetowej BNP Paribas. Z drugiej strony grudzień akurat jest miesiącem wzmożonych zakupów, więc jednak raczej ten problem nie powinien występować, jeśli chodzi o ilość wykonanych w tym miesiącu transakcji płatniczych.

Co do wpływu – 1000 zł. Bank nie zabrania, aby wpływem tym nie mógł być przelew z innego banku, również gdy to my jesteśmy właścicielem konta. Mając więc konto osobiste w innym banku, możemy wykonać taki przelew 1000 zł na konto otwarte w tej promocji. To wystarczy aby zaspokoić potrzeby w punkcie 5 i 6 powyżej.

BNP Paribas Konto z kartą

Karta debetowa – którą wybrać?

Jeśli zależy Ci na tym, aby nic nie płacić zarówno za samo konto jak i za kartę płatniczą – wybierz kartę standardową – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wykonując tą kartą jedną płatność w miesiącu pozbędziesz się opłaty 3 zł, którą bank mógłby od ciebie zażądać w przypadku, gdy takiej transakcji nie wykonasz.

Możesz oczywiście wybrać dowolną kartę debetową, jednak za pozostałe bank pobiera stałe opłaty, których nie da się pozbyć i które ująłem w poniższej tabeli:

Jeśli więc taka promocja Ciebie interesuje i również interesuje Cię nagroda 350 zł oraz możliwość wydania tego w jednym z powyżej opisanych sklepów, to zapraszam do rejestracji na promocyjnej stronie banku:

"Wybierz nagrodę" - strona promocyjna banku

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Wybierz nagrodę”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x