bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i „Zyskuj jesienią” nawet 350 zł z bankiem BNP Paribas

Jeśli jeszcze nie wystartowałeś do promocji banku BNP Paribas – Black Friday – gdzie jest do zgarnięcia nawet 400 zł, bo na przykład nie lubisz wydawać dużej kasy w krótkim czasie, to może zainteresuje cię nowa jesienna promocja z Kontem Otwartym na Ciebie. Teraz za założenie tego całkowicie darmowego konta można w ciągu 4 miesięcy zyskać 50 zł w postaci kodu na Allegro oraz 300 zł w gotówce. Transakcje kartą na dowolną kwotę i wpływy na konto w wysokości 1000 zł miesięcznie – tego się trzymaj, a wspomnianą premię będziesz mieć na swoim koncie już niebawem.

 

BNP Paribas Zyskuj Jesienią

 

Promocja „Zyskuj jesienią” została przygotowana dla nowych klientów BNP Paribas, a dokładnie dla tych osób, które od co najmniej 9 miesięcy nie posiadają konta bankowego w tym banku. Jeśli więc należysz do tej grupy osób i masz ukończone już 18 lat, to ta promocja jest właśnie dla ciebie.

Pierwsze co trzeba zrobić, to oczywiście założyć sobie konto. W promocji tej na całe szczęście zakłada się w pełni bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie. Do konta – w procesie zakładania – musimy zamówić sobie kartę debetową. Tutaj zalecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, z uwagi na to że karta ta nie będzie obarczona kosztami miesięcznymi za jej posiadanie, pod warunkiem jednak że wykonamy przy je pomocy co najmniej jedną transakcję w każdym miesiącu. Osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat nie muszą zachowywać nawet tego jednego warunku.

 

 

Oczywiście, jak ktoś ma inne potrzeby to bank ten dysponuje jeszcze dwoma rodzajami kart debetowych:

 • Karta Otwarta na eŚwiat – gdzie opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale w zamian otrzymasz pełną ochronę Cyber Pomoc, dzięki której zdobędziesz pewność i bezpieczeństwo podczas większości transakcji płatniczych, transakcji online a także ochronę danych zawartych w twoim komputerze. Z kartą tą otrzymasz też możliwość wypłaty gotówki z każdego bankomatu w Polsce – bez opłat.
 • Karta Otwarta na Świat – tutaj (za 10 zł miesięcznie) otrzymasz jak wyżej bezpłatne wypłaty z bankomatów. Najważniejszym jednak udogodnieniem posiadania tej karty płatniczej jest bezkosztowe przewalutowanie podczas płacenia tą kartą – będąc za granicą Polski. Nie musimy się martwić gdzie jedziemy i jaka jest w danym kraju waluta. Płacąc tą kartą bank przewalutuje każdą płatność po bardzo dobrym kursie Mastercard (dotyczy to prawie 160 walut na świecie). Dzięki temu zawsze mamy pewność wykonania transakcji przy korzystnym dla nas kursie wymiany. Dodatkiem do tej karty jest też bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży” gdzie ty i twoja rodzina, lub inne osoby podróżujące wspólnie z tobą, jesteście objęci tą ochroną w przypadku rezygnacji z zaplanowanych podróży. Koszty takiej rezygnacji w przypadku posiadania tego ubezpieczenia bierze na siebie ubezpieczyciel.

 

 

Ale wracając do samej promocji

Chcą wziąć udział w tej promocji „Zyskuj jesienią” należy:

 1. Złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie w terminie do 26.11.2019. We wniosku wybieramy sobie kartę debetową do konta – masz 3 do wyboru spośród opisanych wyżej. Wnioskujemy o konto na stronie promocyjnej, na której najpierw należy się zarejestrować (imię, nazwisko, email, telefon, pesel) a dopiero potem założyć konto:

"Zyskuj Jesienią" - formularz rejestracyjny

 

Ważne!

W promocji tej organizator przewidział zaledwie 3000 wniosków promocyjnych. Gdy ta wielkość zostanie osiągnięta – promocja zakończy się wcześniej.

 

 1. Wykonując powyższe i podpisując z bankiem umowę o prowadzenie konta (do 3.12.2019), otrzymasz pierwszą nagrodę – kod o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.
 2. Nagroda pieniężna – 300 zł – jest podzielona na 3 mniejsze nagrody: 50 zł, 100 zł i 150 zł. Każdą z nich otrzymasz za wykonanie poniższych zadań:
  • Pierwsze 50 zł – gdy w grudniu 2019 roku wykonasz min. 6 transakcji kartą płatniczą
  • Kolejne 100 zł – gdy w styczniu 2020 roku wykonasz kartą min. 10 transakcji oraz otrzymasz wpływ środków na swoje konto w kwocie min. 1000 zł
  • Ostania nagroda – 150 zł – będzie twoja, jeśli w każdym z dwóch kolejnych miesięcy, czyli w lutym i w marcu 2020 roku również wykonasz 10 transakcji i również otrzymasz wpływ 1000 zł na swoje konto

Transakcje  których mowa wyżej, mogą być transakcjami płatniczymi na dowolną kwotę, wykonane przy użyciu karty debetowej, w tym również transakcje za pomocą Google Pay i Apple Pay, gdzie w aplikacji zostanie użyta karta debetowa. Wpływ zaś nie może być wpłatą gotówkową we wpłatomacie, czy w banku. Musi to być przelew na twoje konto. Akceptowane tutaj są wpływy pochodzące od osób trzecich, firm i instytucji. Można także wykonać przelew z innego swojego konta w innym banku, jeśli takowe konto posiadamy.

 

BNP Paribas Zyskuj Jesienią

 

Jak widać z powyższego, promocja „Zyskuj jesienią” rozciągnięta jest aż na 4 miesiące. Poszczególne nagrody co prawda będziemy dostawać w niedługim czasie po spełnieniu każdego warunku, jednak na ostatnią nagrodę przyjdzie nam czekać aż do kwietnia 2020 roku. Jednak proste warunki jakie trzeba spełnić oraz perspektywa zysku 300 zł w gotówce i 50 zł w kodzie do Allegro sprawiają, że promocja ta z pewnością znajdzie wielu fanów i prawdopodobnie zakończy się przed czasem z uwagi na niewielką (mimo wszystko) ilość przewidzianych zgłoszeń.

Zapraszam zatem osoby chętne do rejestracji w tej jesiennej promocji banku:

"Zyskuj Jesienią" - formularz rejestracyjny

 

Regulamin promocji „Zyskuj jesienią”

Tabela opłat dla kont w BNP Paribas

„Cyber Pomoc” – regulamin

„Rezygnacja z podróży” – regulamin

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x