bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Załóż Konto Jakie Chcę i odbierz 200 zł w gotówce w promocji z Santander Bankiem

Promocja, w której otrzymujemy gotówkę do ręki jest najczęściej wybieraną i rozchwytywaną promocją wśród wszystkich promocji bankowych. Tak właśnie jest też i w najnowszej z nich – „Mam konto z premią 200 zł” – której organizatorem jest Santander Bank Polska. Za założenie konta osobistego i za spełnienie prostych warunków przez kolejne 3 miesiące, otrzymamy nagrodę w postaci gotówki – całe 200 zł. Warunki tej promocji naprawdę nie są skomplikowane i każdy chętny z pewnością sobie z nią poradzi. Zapraszam do zapoznania się i do przygarnięcia dwóch stówek – takie dodatkowe kieszonkowe przyda się zawsze.

 

Mam konto z premią 200 zł

 

„Mam konto z premią 200 zł” to promocja dla osób które maja ukończone 18 lat i które to nie posiadają żadnego konta bankowego w Santander Banku co najmniej od września 2019 roku.

 

Aby zdobyć wspomnianą nagrodę – 200 zł – musimy spełnić wszystkie poniższe 4 punkty:

 1. W okresie od 1.09.2020 do 30.09.2020 złożyć wniosek o konto osobiste w Santander Banku, korzystając ze strony internetowej:

Konto Jakie Chcę w promocji - strona Santander Banku

Podczas zakładania możemy wybrać sobie jedno z dwóch kont bankowych:

  • Konto Jakie Chcę dla Młodych – gdy mamy ukończone 18 lat oraz mniej niż 26 lat, lub
  • Konto Jakie Chcę – gdy mamy 26 lat lub więcej
 1. Do 15.10.2020 należy podpisać umowę z bankiem o prowadzenie konta.
 2. Wyrazić zgodę na marketing oraz na kontakt ze strony banku – np. podczas składania wniosku o konto.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy należy:
  1. Zalogować się do aplikacji mobilnej banku (Santander mobile) oraz
  2. Otrzymać wpływ na swoje konto (np. z tytułu wynagrodzenia lub przelew z innego banku) w wysokości min. 1000 zł, oraz
  3. Dokonać minimum 5 transakcji płatniczych (kartą debetową lub przy pomocy BLIK-a)

Te trzy czynności wykonywane co miesiąc gwarantują, że wspomniana wyżej nagroda – 200 zł – trafi na Twoje konto tuż po zakończeniu wykonywania tych działań związanych z kontem.

 

promocja w Santander Bank

 

Gdy założysz sobie konto jeszcze we wrześniu 2020, to powyższe warunki możesz wykonywać:

 • we wrześniu, październiku i listopadzie 2020, lub
 • w październiku, listopadzie i grudniu 2020

Jeśli natomiast założysz sobie konto dopiero w październiku (no bo tak to pewnie wyjdzie gdy złożysz wniosek o konto na sam koniec września), to spełnianie warunków masz przesunięte o miesiąc, czyli będziesz je wykonywać:

 • w październiku, listopadzie i grudniu 2020, lub
 • w listopadzie, grudniu 2020 i styczniu 2021

Wybór miesięcy zawsze zależy od Ciebie oraz od terminu założenia konta bankowego.

Jak widać, same warunki nie są skomplikowane, dają duże możliwości i dowolność, jeśli chodzi o transakcje płatnicze, a wpływ na konto również może pochodzić od osoby bliskiej, a nie tylko z tytułu wynagrodzenia, czy innego świadczenia od Państwa.

Konto Jakie Chcę – bez opłat za konto i kartę

Nieważne, czy masz już 26 lat czy jeszcze nie, Konto Jakie Chcę zawsze będzie kontem bezpłatnym. Opłata, jakiej można się spodziewać, to opłata za kartę debetową – 3 zł miesięcznie. Jednak i tutaj bank daje nam możliwość jej zniesienia, gdy zdecydujemy się na opcję 0zł/5zł. Wtedy to pilnować będzie trzeba tego, aby co miesiąc taką kartą wykonać co najmniej 5 transakcji. Jak się uda to nie zapłacimy nic, w przeciwnym wypadku z konta „zniknie” 5 zł.

W jeszcze lepszej sytuacji są osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat. Dla nich bank przygotował specjalne konto “dla Młodych”, które to ma tą wielką zaletę, że wypłacanie pieniędzy z bankomatu kartą wydana do rachunku jest zawsze za darmo, niezależnie od firmy czy banku obsługującej bankomat. Taka dogodność jest również za granicą, gdzie za wpłaty z bankomatów Santander Bank również nie pobiera żadnej opłaty.

Krótkie porównanie obu kont, Konta Jakie Chcę oraz Konta Jakie Chcę dla Młodych przedstawiam w poniższej tabeli. Mam nadzieję, że pomoże ona w decyzji odnośnie tego, czy takie konto w Santander Banku w ogóle brać pod uwagę czy też nie.

 

Załóż konto i zyskaj jeszcze więcej

Jakby komuś te dwie stówki było mało, to z Kontem Jakie Chcę można zarobić jeszcze dodatkowo w innych promocjach związanych z kontem:

 • 50 zł za każde polecenie konta (50 zł w gotówce dla Ciebie i drugie tyle w formie kodu Bezcenne Chwile dostaje osoba której konto polecisz). Maksymalnie na polecaniu możesz zyskać nawet 500 zł, polecając konto 10-ciu osobom)
 • 300 zł zwrotu rocznie za rachunki (max. 25 zł miesięcznie) – gdy ze swojego konta będziesz opłacać wodę, gaz, prąd, TV, telefon. 1% od zapłaconych faktur trafia z powrotem na Twoje konto.
 • 2% na lokacie mobilnej – do kwoty 20000 zł i tylko na 4 miesiące co prawda, jednak lepszą ofertę teraz ciężko w Polsce znaleźć

Powyższe promocje są niezależne od opisywanej tutaj promocji „Mam konto z premią 200 zł” i obecnie z takich profitów może skorzystać każdy, kto zakłada Konto Jakie Chcę w Santander Banku.

 

Konto Jakie Chcę za 0 zł

 

Chętnych na zarobienie 200 zł zapraszam więc na stronę banku. Założenie konta nie zajmuje dużo czasu, a cały proces zakładania ostatnio się mocno skrócił i unowocześnił, o czym można będzie się przekonać podczas rozmowy z Wideo Doradcą banku.

 

Konto Jakie Chcę w promocji - strona Santander Banku

 

Przydatne dokumenty:

Tabela opłat dla kont osobistych w Santander Banku

Regulamin promocji „Mam konto z premią 200 zł”

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x