bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Wygraj 250000 zł lub smartfona Samsung Galaxy A6 zakładając kartę kredytową Citi Simplicity. Nagrody gwarantowane – 250 zł do Biedronki.

Konkurs związany z kartą kredytową, w którym łączna pula nagród wynosi 500000 zł – tego jeszcze nie było! Bank Handlowy poszedł na całość i wygląda na to że naprawdę mu zależy na nowych klientach. Teraz bowiem zakładając kartę kredytową i spełniając proste warunki można otrzymać bon (e-kod) o wartości 250 zł do Biedronki. Dodatkowo można wygrać 250000 zł w gotówce lub jednego z 200 smartfonów Samsung Galaxy A6 o wartości 1300 zł.

 

Bank Handlowy - konkurs Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Zacznijmy od tego – kto w tym konkursie może wziąć udział. Otóż jest to możliwe dla osób, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej karty kredytowej w Banku Handlowym. Trzeba też mieć ukończone 18 lat.

Spełniając powyższe warunki można przystąpić do tej promocji. W tym celu należy:

  1. W czasie jej trwania czyli między 27.07.2018 a 01.10.2018 roku zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity wypełniając formularz kontaktowy. Podaj w nim również hasło reklamowe dla karty kredytowej Citi Simplicity (max. 160 znaków) które to będzie startowało w walce o nagrody konkursowe. Postaraj się – wymyśl coś oryginalnego!

Przejdź do formularza i załóż Kartę Kredytową w promocji

  1. Po otrzymaniu karty kredytowej należy do 30.11.2018 roku przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online (lub za pomocą aplikacji mobilnej banku).
  2. Do 30.11.2018 roku wydaj tą otrzymaną kartą kredytową łącznie min. 1000 zł

Spełniając powyższe 3 punkty otrzymasz kod elektroniczny o wartości 250 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Kod ten będzie ważny 6 miesięcy od otrzymania i można będzie go wykorzystać wielokrotnie (nie trzeba wydawać od razu całej kwoty).

 

200 Samsungów Galaxy A6 do wygrania

 

Dodatkowo – konkurs

Tak, poza gwarantowanym bonem do Biedronki, każda osoba która podczas składania wniosku wymyśli hasło reklamowe, weźmie udział w konkursie. Bank przewidział tutaj następujące nagrody:

  1. Nagroda pierwszego stopnia250000 zł w gotówce – jedna nagroda
  2. Nagroda drugiego stopnia – smartfon Samsung Galaxy A6 Dual 2018 (SM-A600F) o wartości 1300 zł – 200 takich nagród

Jury wyłoni najlepsze hasła reklamowe do dnia 17.12.2018 roku. Na zwycięzcę czeka właśnie te 250000 zł, a kolejne 200 osób otrzyma smartfony. Jest więc o co walczyć i warto trochę pogłówkować nad dobrym hasłem reklamowym karty kredytowej.

 

citi-handlowy-karta-citi-simplicity

 

Citi Simplicity – darmowa karta kredytowa

W promocji tej mowa jest o karcie kredytowej Citi Simplicity. Jest ona wydawana przez Bank Handlowy całkowicie za darmo. Również brak jest opłaty rocznej za kartę, zaś samo oprocentowanie to tylko 10,47% RRSO – więc nie dużo.

W dodatku – jak to w kartach kredytowych – płaci się odsetki dopiero wtedy gdy nie możemy karty spłacić w określonym terminie widocznym na wyciągu. W trudnej sytuacji finansowej mamy możliwość spłacania jedynie kwoty minimalnej lub rozłożenia sobie kredytu z karty na raty.

Sama karta więc jest bardzo tania w utrzymaniu a jej obsługa nie sprawia klientom problemów. Mając dodatkowo perspektywę wygrania ogromnych pieniędzy (250000 zł) można z pewnością stwierdzić, że jest to najlepsza oferta karty kredytowej jaka się pojawiła w tym roku.

Zapraszam zatem do odwiedzenia strony bankowej i tej promocji:

 

Przejdź do formularza i załóż Kartę Kredytową w promocji

 

Regulamin tej promocji „Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity”: tutaj

 

 

Promocja ta kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x