bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

“Wideopromocja” w banku BNP Paribas i 300 zł nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie

Płacenie BLIK-iem oraz zbliżeniowo smartfonem – takich właśnie operacji na koncie oczekiwać będzie od nas bank BNP Paribas, jeśli zechcemy skorzystać z najnowszej promocji o nazwie „Wideopromocja”. Bony do biedronki oraz gotówka na konto – razem 300 zł – tyle można zdobyć, gdy tylko założysz konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie – i przez kolejne 5 miesięcy będziesz aktywnie z niego korzystał. Jeśli więc nie boisz się wyzwań i lubisz promocje bankowe w których trzeba być mobilnym, to zapraszam do zapoznania się z najnowszą z nich.

 

300 zł premii Wideopromocja

 

„Wideopromocja” posiada 3000 wniosków promocyjnych i skierowana jest do osób pełnoletnich, które od co najmniej 12 miesięcy nie posiadają żadnego konta osobistego w banku BNP Paribas

 

W tej promocji trzeba będzie założyć sobie konto osobiste wraz z kartą debetową. Na całe szczęście Konto Otwarte na Ciebie jest całkowicie darmowym kontem. Wybierając do konta Kartę Otwartą na Dzisiaj również nie zobaczymy opłaty za samą kartę – warunkiem jest jedna jedyna dowolna płatność tą kartą w każdym miesiącu. Oczywiście możemy też wybrać inną kartę debetową – Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat – jednak obie te karty posiadają niestety opłatę stałą, której w żaden sposób nie uda się ominąć. Faktem jest, że karty te mają inne dodatkowe zalety, jak np. darmowe wpłaty ze wszystkich bankomatów, ubezpieczenie Cyber Pomoc czy Rezygnacja z Podróży, jednak jeśli zależy Ci na braku opłat za wszystko, to musisz wybrać podstawowy wariant karty debetowej.

 

 

W „Wideopromocji” można zdobyć łącznie następujące nagrody: 2 x 50 zł w formie bonów do Biedronki oraz 2 x 100 zł w gotówce. Aby je otrzymać, należy pilnować poniższych zadań oraz terminów w których te zadania trzeba wykonywać. I tak:

Nagroda nr 1 – bon 50 zł do Biedronki

Tą nagrodę otrzymasz, gdy:

  1. Zarejestrujesz się na stronie promocyjnej „Wideopromocji” w banku BNP Paribas w terminie do 9.08.2020 (link na końcu artykułu)
  2. Po rejestracji założysz konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie – wraz z kartą debetową (dowolną z oferty banku)
  3. Podpiszesz umowę o prowadzenie konta do 24.08.2020 oraz nadasz PIN do otrzymanej karty (PIN nadaj w terminie 7 dni od otrzymania karty płatniczej)
  4. W sierpniu wykonasz co najmniej 5 transakcji płatniczych na dowolną kwotę, ale przy użyciu BLIK-a (liczą się zarówno transakcje w sklepie stacjonarnym jak i przez internet)

 

Ważne

Umowę o prowadzenie konta można podpisać standardowo, za pośrednictwem kuriera, lub jak ktoś woli, przez aplikację mobilną GOmobile w drodze wideoweryfikacji (wszelkie dane jak to zrobić otrzymasz podczas zakładania konta).

 

Nagroda nr 2 – 100 zł w gotówce

Ta nagroda wymaga aby we wrześniu 2020 wykonać trzy działania na koncie:

  1. Zasilić konto kwotą min. 500 zł (może to być np. przelew z innego konta)
  2. Wykonać min. 5 transakcji BLIK
  3. Wykonać min. 2 transakcje przy użyciu Google Pay lub Apple Pay

 

Wideopromocja w BNP Paribas i 300 zł premii

 

Nagroda nr 3 – kolejne 100 zł w gotówce

A ta nagroda będzie przyznana, jeśli to co we wrześniu, wykonasz również w październiku 2020, czyli:

  1. Zasilisz konto kwotą 500 zł
  2. Wykonasz 5 transakcji BLIK
  3. Wykonasz 2 transakcje zbliżeniowo smartfonem, przy użyciu Google Pay lub Apple Pay

 

Ostatnia nagroda – nagroda nr 4 – bon do Biedronki o wartości 50 zł

Ta nagroda nie wymaga robienia czegokolwiek. Trzeba tylko utrzymać swoje konto do końca grudnia 2020. Po prostu nie można konta wcześniej likwidować, lub likwidować samej karty płatniczej. Po prostu musimy je posiadać. W styczniu bank to zweryfikuje i najzwyczajniej przyzna wspomniany bon, który otrzymasz w formie kodu na email lub SMS-em. Bony te (ten z nagrody nr 4 i z nagrody nr 1) będzie można wykorzystać w każdym sklepie Biedronka na terenie kraju.

Zapraszam więc osoby, które nie posiadają konta osobistego w banku BNP Paribas. 300 zł w formie nagród to dość sporo, nawet jak na promocje banku BNP Paribas. Z reguły dostępne są promocje z nagrodami mniejszymi rzędu 250-270 zł. Warto więc teraz wykorzystać okazję i wypróbować sobie konto w tym banku, jeśli oczywiście takiego konta nie miałeś od co najmniej ostatniego roku. Konto jest darmowe, a gdy wybierzesz też darmową Kartę Otwartą na Dzisiaj i będziesz co miesiąc z niej korzystał, to też za nią nie zapłacisz nic. Zapraszam…

 

BNP Paribas - "Wideopromocja" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin „Wideopromocji”

Tabela z opłatami dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x