bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Voucher 200 zł do wybranego sklepu za założenie konta sobie i dziecku w Santander Banku

Biedronka, Decathlon a może RTV EURO AGD? W najnowszej promocji Santander Banku Ty sam decydujesz w jakim sklepie chcesz wydać otrzymaną kasę. W promocji „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka” za otwarcie konta osobistego – Konto Jakie Chcę – dla siebie i dla jednego swojego dziecka, otrzymasz voucher o wartości 200 zł, który będziesz mógł zrealizować w wybranym przez siebie sklepie. Jedna płatność kartą i comiesięczny wpływ 1000 zł na konto przez kolejne 3 miesiące z rzędu – tyle tylko trzeba aby taką nagrodę otrzymać od Banku.

200 zł za założenie konta sobie i dziecku Santander Bank

Opisywana tutaj promocja wiąże się z założeniem konta – sobie oraz swojemu dziecku. Nie martw się jednak, jeśli nie masz dzieci. Dla Ciebie również jest ta promocja. Co prawda w tym przypadku dostaniesz mniej, bo tylko 150 zł, jednak dzięki temu każdy, nawet osoba samotna, może wziąć udział w tej akcji promocyjnej Santander Banku.

Promocja „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka” skierowana jest do osób pełnoletnich, które od co najmniej 01.12.2019 roku nie posiadają konta bankowego w Santander Banku.

Aby otrzymać voucher o wartości 200 zł do jednego wybranego przez siebie sklepu:

 • Biedronka
 • Decathlon
 • RTV EURO AGD

należy:

 1. W terminie do 31.01.2021 roku złożyć wniosek o konto bankowe – Konto Jakie Chcę – wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej:

Santander Bank - załóż Konto Jakie Chcę w promocji

 1. Wyrazić zgodę na marketing od strony banku i podpisać umowę o prowadzenie konta (do 15.02.2021)
 2. Wybrać sobie nagrodę, czyli sklep, w którym będziesz chciał wykorzystać voucher 200 zł.
 3. W bankowości internetowej złóż wniosek o konto dla swojego dziecka – do 24.02.2021 r.
 4. W każdym z trzech miesięcy (rozpoczynając od miesiąca kolejnego po miesiącu w którym złożysz wniosek o konto) wykonaj poniższe zadania:
  1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej banku: Santander Mobile
  2. Zasil swoje konto (np. przelew z innego banku czy z tytułu wynagrodzenia) kwotą min. 1000 zł
  3. Zapłać kartą lub BLIK-iem min. 1 raz (transakcja na dowolną kwotę)

I to wszystko, jeśli chodzi o warunki tej promocji. Jeśli nie masz dziecka lub z innego powodu nie możesz założyć konta dziecku, to zamiast vouchera 200 zł, otrzymasz voucher 150 zł. No i oczywiście nie musisz wykonywać punktu 4 powyższej instrukcji.

Możesz oczywiście założyć konto więcej niż jednemu swojemu dziecku, jednak z tego tytułu większej nagrody nie dostaniesz niż obiecane 200 zł.

Voucher – gdzie go wybrać, gdzie go wskazać?

W regulaminie tej promocji jest napisane, że voucher wybieramy na stronie promocyjnej: www.santander.pl/200nazakupy. To jest oczywiście prawda, jednak sam formularz który musimy wypełnić aby otrzymać voucher, jest nieco ukryty. Dokładne umiejscowienie go pokazuję na poniższym zdjęciu:

santander wniosek

A formularz to już wygląda tak:

formularz promocyjny

Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Posiadając już takie konto, będziemy musieli uważać, aby przypadkiem bank nie naliczył nam opłaty – i to zarówno za samo konto jak i za kartę debetową VISA którą otrzymamy. Pamiętaj! Co miesiąc zapłać jeden raz kartą lub BLIK-iem i zasil swój rachunek kwotą min. 500 zł. W przeciwnym wypadku bank naliczy opłatę – 6 zł za konto i 8 zł za kartę. A to bardzo dużo jak na opłaty za utrzymanie takiego produktu bankowego jakim jest zwykłe konto osobiste. Warto więc tego pilnować.

Poniżej przedstawiam tabelę która trochę rozjaśni ten problem:

Dodatkowe profity z posiadania konta

Na całe szczęście powyższa nagroda to nie wszystko. Posiadając konto w Santander Banku mamy możliwość otrzymania kolejnych atrakcyjnych bonusów, które łącznie mogą nam przynieść kolejnych kilkaset złotych zysku. Są to:

 1. Premia 50 zł za każde polecenie konta innej osobie. Promocja „Polecam mój bank – 9 edycja” trwa do 31.01.2021 roku i można w niej polecić konto aż 10-ciu osobom, co łącznie może przynieść nawet 500 zł zysku
 2. Premia do 300 zł zwrotu (rocznie) za opłacanie swoich rachunków (prąd, gaz, TV, internet, telefon) przy pomocy Konta Jakie Chcę.
 3. Lokata mobilna z oprocentowaniem 1%, zakładana na 4 miesiące i do kwoty 20000 zł. Ten jeden procencik to niby niedużo, jednak jaki bank teraz daje więcej?

150 czy 200 zł w tej promocji to może i nie jest jakoś mega dużo. Konkurencyjne banki potrafią przecież robić promocje w których nawet i 400 zł można otrzymać. Jednak jak się spojrzy na konto w Santander Banku i weźmie się pod uwagę również zwrot choćby za rachunki, to może się okazać, że to jednak Konto Jakie Chcę nie jest takie złe. Pamiętać tylko trzeba aby co miesiąc wykonywać pewne operacje związane z kontem, aby opłaty na swoim rachunku nie zobaczyć. Całe założenie konta zrobisz bez wychodzenia z domu, poświadczając swoje dane online, na selfie lub wykorzystując przelew weryfikacyjny z innego konta w innym banku. W zamian za założenie otrzymujesz konto z bardzo intuicyjną aplikacją mobilną, w której załatwisz nie tylko sprawy przelewów, ale również kupisz bilet komunikacji miejskiej czy bilet parkingowy.

Wszystkich chętnych zapraszam na stronę banku, gdzie znajdziesz wszystkie informacje które tutaj przedstawiłem oraz założysz sobie konto w tej promocji.

Santander Bank - załóż Konto Jakie Chcę w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Zakupy do 200 zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka”

Tabela opłat dla Konta Jakie Chcę

Regulamin promocji „Polecam mój bank – edycja 9”

Załącznik do Regulaminu kont dla klientów indywidualnych (zwrot za rachunki)

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x