bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Upalna promocja w banku BNP Paribas z premią do 350 zł zależną od temperatury

Co to ma być? Premia za otwarcie konta uzależniona od temperatury powietrza? Im cieplej na zewnątrz tym więcej można zarobić? Tego jeszcze nie było! W banku BNP Paribas pojawiła się jakaś dziwna promocja, w której nagroda za założenie konta osobistego (do 350 zł) uzależniona jest od maksymalnej zarejestrowanej w Polsce temperatury w lipcu 2021. O co tutaj chodzi? Co ten bank znowu wymyślił za dziwne zasady? Zakładam konto i mam obserwować termometr, czy jak?

No cóż, trzeba się temu przyjrzeć bliżej. Sam jestem ciekawy zasad i tego, na czym ma polegać tego typu promocja bankowa.

Konto na upały

„Konto na upały”

Czytam i czytam ten regulamin i dochodzę do wniosku, że organizatorzy takich akcji promocyjnych to są jednak fajni ludzie. Potrafią naprawdę zachęcić człowieka do uczestnictwa w tego typu promocjach. Mam sobie założyć konto, nic za to nie płacić, a obserwując pogodę kibicować termometrowi na zewnątrz okna i trzymać kciuki za wysokie wskazania na nim. No bo im wyższa temperatura będzie na zewnątrz tym lepiej dla mnie – tym więcej zarobię! Nie do wiary? A jednak…

W tej promocji dostaniesz tyle kasy ile wyniesie najwyższa zarejestrowana w Polsce temperatura powietrza – razy dziesięć.

Przykład:

Jeśli w lipcu najwyższa temperatura powietrza wyniesie 34,3° to otrzymasz:

34,3 x 10 zł = 343 zł premii

Gdy natomiast termometr w cieniu pokaże tylko 31° to dostaniesz odpowiednio mniej bo „zaledwie” 310 zł.

Aby w takiej promocji móc uczestniczyć trzeba tylko spełnić te kilka punktów:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej banku „Konto na upały”, podając podstawowe dane osobowe i zaakceptować regulamin. Mamy na to czas do 31.07.2021 lub do wyczerpania puli 3000 wniosków promocyjnych.
 1. Tuż po rejestracji pojawi się link do złożenia wniosku o konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie – w banku BNP Paribas. Załóż sobie to konto wraz z dowolną kartą debetową. Jeśli chcesz aby Twoje konto i karta płatnicza były całkowicie darmowe, wybierz do konta Kartę Otwartą na Dzisiaj. Poniżej tabela która z pewnością pomoże w tej decyzji.
 1. Do dnia 14.08.2021 aktywuj swoją kartę płatniczą nadając jej PIN.
 2. W sierpniu 2021 wykonaj poniższe 4 zadania:
  1. Zrób 2 dowolne przelewy ze swojego konta
  2. Wykonaj transakcje płatnicze kartą na kwotę łączną min. 300 zł
  3. Wykonaj min. 2 transakcje smartfonem, za pomocą aplikacji Google Pay (lub Apple Pay gdy masz iPhonea)
  4. Otrzymaj wpływ środków na swoje konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z innego banku)

 

Gdy to wszystko zrobisz to już we wrześniu możesz spodziewać się nagrody. Na twoje konto wpłynie kasa uzależniona od lipcowej najwyższej temperatury. Nie jest więc możliwe określenie dokładnej kwoty, jednak nie przekroczy ona 350 zł, o czym informuje regulamin tej promocji (patrz link na końcu artykułu).

Promocja ta nie jest skomplikowana, a co najważniejsze, nie trzeba w niej wykonywać zadań przez dłuższy okres czasu, jak to często bywa. Całość zamyka się w jednym miesiącu, a nagroda trafia na konto już we wrześniu. Jest to więc jedna z ciekawszych promocji jakie obecnie znajdują się w ofertach banków w Polsce.

Na sam koniec tylko jeszcze ważna uwaga. Promocja ta jest tylko dla osób pełnoletnich, które nie posiadają i nie posiadały konta osobistego w banku BNP Paribas od min. 12 miesięcy. Wszystkich mieszczących się w tych warunkach podstawowych, zapraszam do odwiedzenia strony banku i zakładania konta w te upalne dni lipca:

Przydatne dokumenty:

Regulamin tej promocji „Konto na upały”

Tabela z opłatami związanymi z Kontem Otwartym na Ciebie


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x