bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Smartfon Vivo Y11s za darmo w promocji z kartą kredytową Citi Simplicity

Masz ochotę na całkowicie nowiutkiego 6,5 calowego smartfona? Bank Handlowy organizuje teraz promocję w której otrzymasz zupełnie za darmo nowego VIVO Y11s. Wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity (za którą również nic nie zapłacisz), dokonać tą kartą płatności na kwotę 1000 zł i zalogować się do aplikacji mobilnej banku, a smartfon na 100% trafi do Ciebie kurierem.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami promocji o nazwie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach” której organizatorem jest Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Promocja Bank Handlowy

Darmowy smartfon – TAK, ale jaki?

No właśnie, zacznę od samej nagrody. Musisz wiedzieć, że w żadnej tego typu promocji banki nigdy nie oferują super wypasionych topowych smartfonów. Wręcz przeciwnie. Są to smartfony które raczej nie powalają na kolana. Tak jest i tym razem niestety. Ale nie załamuj się tak od razu…

W tej promocji otrzymasz bowiem smartfona Vivo – model Y11s. Co to oznacza? A oznacza to, że w takim smartfonie będziesz mieć m.in.:

 • przekątną ekranu 6,51 cala
 • procesor Qualcomm Snapdragon 460
 • 3 GB pamięci RAM
 • 32 GB pamięci na dane
 • bateria o pojemności 5000 mAh
 • aparat przedni 8 MP i dwa tylnie 13 MP i 2 MP
 • czytnik linii papilarnych z boku i funkcję rozpoznawania twarzy
 • szybkie ładowanie 10W
VIVO 3
vivo 1
vivo 0
vivo 2

Brak NFC oraz przeciętne parametry, co dla niektórych będą z pewnością przeszkodą do tego, aby w ogóle interesować się tą promocją. Jednak jeśli nie zależy ci specjalnie na grach i na super wypasionych fotkach, a twój stary smartfon jest już tak wolny, że pomiędzy czynnościami jakie on wykonuje zdążasz wypić całą kawę, to uważam że warto tą promocją jednak się zainteresować. A może masz kogoś bliskiego komu taki telefon mógłby się przydać? Zastanów się dobrze, gdyż promocje smartfonowe nie zdarzają się zbyt często i teraz jest właśnie taka okazja na otrzymanie smartfona całkowicie za free. Wystarczy że spełnisz poniższe warunki, które naprawdę nie są jakieś skomplikowane.

Uwaga!

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które:

 • od 1.01.2020 nie posiadały w Banku Handlowym żadnej karty kredytowej
 • posiadają dochód netto min. 1200 zł
 • są zatrudnione w firmie od min. 3 miesięcy

Warunki promocji ze smartfonem Vivo

Aby otrzymać smartfona Vivo Y11s należy spełnić poniższe zadanie:

 1. Złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity w terminie do 22.11.2021 korzystając ze strony banku (poniżej link)
 2. W ciągu 10 dni dostarczyć do banku wymagany dokument potwierdzający dochody
 3. Zalogować się do aplikacji mobilnej banku Citi Mobile (do końca 1 miesiąca po zawarciu umowy o kartę)
 4. Aktywować kartę kredytową w aplikacji mobilnej banku Citi Mobile
 5. Dokonać transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (na to jest czas 3 pełne miesiące)

I to wszystko jeśli chodzi o zadanie. Jak widać nic skomplikowanego tu nie ma.

Jeśli chodzi o sama kartę kredytową i związaną z nią opłatami. Na całe szczęście bank idzie tutaj w kierunku klienta i chce aby przynajmniej na początku nie było żadnych nieprzyjemnych odczuć. Sama karta kredytowa, jej wyprodukowanie i wydanie klientowi jest bezpłatne – ale pod warunkiem.

BH karta kredytowa

W promocji klient otrzymuje zwrot kosztów rocznych (opłata za kartę) przez najbliższe 12 miesięcy. Wystarczy, że co miesiąc dokona płatności tą kartą na kwotę min. 300 zł. Gdyby jednak tak się nie stało i któregoś miesiąca nie uda się wykonać takich transakcji, to niestety przyjdzie na konto karty potrącenie z tytułu jej obsługi, w wysokości aż 12 zł. Zatem przez kolejne 12 miesięcy warto wykonywać tą kartą płatności co miesiąc na kwotę te 300 zł minimum.

Po tych promocyjnych 12 miesiącach trzeba będzie wykonywać już transakcje miesięczne na kwotę min. 1000 zł, aby nie zobaczyć tej opłaty 12 zł. Będzie więc już trochę trudniej. Jednak nikt tutaj nikogo nie zmusza do posiadania tej kredytówki po tym czasie. W każdym momencie będzie można z niej zrezygnować, bez żadnych zobowiązań kosztowych.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest w mojej ocenie dobrym wyborem, szczególnie gdy chcemy mieć w portfelu trochę swobody, gdy lubimy mieć komfort posiadania dodatkowych środków w każdym momencie. Często przecież jest tak, że przed końcem miesiąca zaczyna już brakować kasy na koncie. Wtedy z pomocą przychodzi taka karta, z której środki wydajemy bez obawy o koszty. Po skorzystaniu z niej musimy tylko pamiętać o terminowej spłacie (zazwyczaj ponad 50 dni), bo jak nie to bank naliczy odsetki. Nie są może one jakoś duże, bo zaledwie 11,46% w stosunku rocznym, jednak to zawsze jakiś cios w naszą kieszeń. Pamiętaj więc o terminowej spłacie, a zobaczysz, że karta kredytowa to wcale nie tak straszny potwór na jaki wygląda.

Przejdź zatem na stronę banku i przekonaj się sam, jak bank zachęca do swojego produktu i do tej promocji:

Przydatne dokumenty:

Regulamin tej promocji ze smartfonem Vivo Y11s

Tabela opłat dla kart kredytowych w Banku Handlowym


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x