bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Smartfon LG K4 za wyrobienie karty kredytowej w Citi Handlowy

Promocje bankowe w których do zdobycia jest smartfon cieszą się dużą popularnością. A właśnie wczoraj pojawiła się taka jedna z nich, w której to możemy otrzymać smartfona LG K4! Wystarczy, że wyrobimy sobie kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Mamy na to czas do 25.07.2018 roku.

Dla kogo ta promocja i jakie warunki trzeba spełnić – o tym dalej.

 

LG K4 w promocji karty kredytowej

 

Z promocji tej skorzystają osoby które nie posiadają w banku Citi Handlowy żadnej karty kredytowej i nie posiadały jej po 01.01.2015 roku.

Aby otrzymać za darmo smartfona LG K4 należy:

  1. Zawnioskować o kartę kredytową w Citi Handlowy poprzez specjalny formularz (link na dole artykułu) do dnia 25 lipca 2018 roku.
  2. Podczas składania wniosku dostarczyć wymagany przez bank dokument potwierdzający dochody oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.
  3. Po otrzymaniu karty kredytowej należy – w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu od daty zawarcia umowy – wykonać minimum 5 transakcji kartą.

 

Dopiero po spełnieniu punktu trzeciego bank wyśle nam naszego smartfona LG K4 na adres podany do korespondencji z bankiem. Smartfon ten wg. aktualnych cenników wart jest 349 zł.

Najciekawsze parametry tego urządzenia przedstawiam na poniższym obrazku.

 

LG K4 - parametry

 

Co do samej karty kredytowej – w promocji tej otrzymamy bardzo atrakcyjną kartę Citi Simplicity, której wydanie jak i roczna obsługa jest całkowicie pozbawiona kosztów. Również nie zapłacimy nic jeśli będziemy ją spłacać w okresie bezodsetkowym – wtedy po prostu spłacamy tyle ile nią wydaliśmy.

Jeśli zaś nie będziemy w stanie spłacić jej od razu, to bank oferuje nam oprocentowanie 10,47% RRSO, a jest to jedna z najniższych opłat w przypadku kart kredytowych na rynku. Poza tym specjalny program Citi Rabaty umożliwia nam zakupy ze zniżkami do 50% w prawie 5000 punktach handlowych w Polsce.

 

citi-handlowy-karta-citi-simplicity

 

Jeśli więc masz ochotę na nowego smartfona i jednocześnie masz dochód który będziesz mógł udokumentować na żądanie banku, to nic nie stoi na przeszkodzie aby go zgarnąć w tej promocji karty kredytowej.

Regulamin promocji „Telefon LG K4 dual sim z Kartą Kredytową Citibank”: tutaj

 

Citi Handlowy - LG K4 - formularz

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x