bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Santander Bank nagradza uczniów – 50 zł za dobre świadectwo szkolne

Skończyłeś 13 lat i nie masz więcej jak 19? Jeśli tak to Santander Bank zaprasza Cię do wypróbowania swojego darmowego konta bankowego – Konto Jakie Chcę. Jak założysz takie konto i przyniesiesz dobre świadectwo szkolne do wglądu do placówki banku, otrzymasz w nagrodę 50 zł. Nie ważne czy na świadectwie był czerwony pasek czy nie, ważne aby mieć średnią ocen 4,0.

 

50 zł za świadectwo

 

W promocji tej możesz wziąć udział jeśli:

  1. W roku szkolnym 2018/2019 uczęszczałeś do szkoły podstawowej, gimnazjum lub do szkoły ponadgimnazjalnej.
  2. Otrzymałeś świadectwo ze średnią ocen 4,0 (przynajmniej)
  3. Od 1 maja 2018 nie posiadałeś żadnego konta w Santander Banku

Spełniając powyższe warunki załóż sobie konto bankowe (lub poproś rodzica o założenie)  – Konto Jakie Chcę – w terminie do 30.09.2019 roku.

Jak masz skończone już 18 lat i posiadasz dowód osobisty, Konto Jakie Chcę założysz samodzielnie online poprzez stronę internetową:

Konto Jakie Chcę - strona banku i formularz

Nie będąc jeszcze osobą pełnoletnią, konto założysz w najbliższej placówce banku, zabierając ze sobą opiekuna prawnego (np. rodzica).

Wypełniając formularz internetowy zaznacz podczas zakładania konta, że chcesz otrzymać kartę debetową do konta (wybierz spośród VISA i Mastercard) oraz wszystkie zgody na marketing (wg. wzoru na poniższym obrazku). Karta płatnicza jest bowiem niezbędna do tego, aby wziąć udział w tej promocji.

Konto Jakie Chcę oświadczenia

 

Po założeniu konta należy podejść do najbliższej placówki Santander Bank Polska ze świadectwem szkolnym z zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Ważne jest, aby średnia ocen na tym świadectwie była przynajmniej 4,0. Po okazaniu świadectwa otrzymasz wspomnianą nagrodę – 50 zł. Pieniądze te zostaną Tobie wypłacone na Twoje nowe Konto Jakie Chcę w kolejnym miesiącu.

Konto Jakie Chcę – jak z opłatami?

No właśnie, wszystko ładnie, pięknie, ale jak to się ma do opłat których możemy doświadczyć mając Konto Jakie Chcę.

Otóż trzeba wiedzieć, że samo konto zawsze będzie bezpłatne. Bezpłatne też będziemy mieć ewentualne przelewy przez internet a nawet wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (również za pomocą BLIK-a) gdy mamy poniżej 26 lat. Opłaty możemy się spodziewać dopiero za kartę debetową – 5 zł, lub 3 zł gdy zdecydujemy się na opłatę stałą co miesiąc. Te 5 zł jednak możemy zamienić na 0 zł, jeśli tylko wykonamy w ciągu miesiąca 5 dowolnych płatności tą kartą płatniczą. Chcąc więc uniknąć nieprzyjemności (czytaj. opłat za kartę), używaj co miesiąc karty płacąc nawet za najmniejsze zakupy.

 

 

Z drugiej strony patrząc, nikt przecież nie powiedział, że konto to musisz mieć już na zawsze. Jak się nie spodoba to po otrzymaniu nagrody za świadectwo, zawsze z konta możesz zrezygnować. Do czego oczywiście nie namawiam 🙂

 

Konto Jakie Chcę - strona banku i formularz

 

Regulamin promocji „50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0 na świadectwie”: tutaj

Tabela opłat dla kont w Santander Bank Polska: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x