bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Prowadzisz własną firmę? Załóż konto mBiznes w mBanku i zgarnij 100 zł

Kolejna edycja promocji mBanku dla właścicieli firm i spółek, w szczególności osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jak nie masz w tym banku jeszcze konta założonego na potrzeby prowadzenia firmy to biorąc udział w nowej promocji „Proste konto i 100 zł dla Twojej firmy” możesz otrzymać 100 zł spełniając zaledwie dwa proste warunki.

 

mBank mbiznes 100 zł za pierwszy przelew do ZUS

 

Ważne !

W promocji tej możesz wziąć udział jeśli na dzień 23.05.2019 roku nie posiadałeś w mBanku żadnego konta bankowego założonego na numer NIP Twojej firmy.

 

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy w terminie między 24.05.2019 a 3.07.2019 zawnioskować i zawrzeć umowę z bankiem o prowadzenie konta firmowego mBiznes Standard. Następnie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy należy:

  1. Wykonać z tego konta przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł oraz
  2. Dokonać minimum jednej płatności kartą wydaną do tego rachunku

Te dwa warunki wystarczą do tego, aby bank przelał na twoje konto nagrodę – 100 zł. Nie jest wymagane żadne konkretne zasilenie konta w konkretnej kwocie. Wystarczy aby na koncie mieć tę minimalną kwotę niezbędną do zrealizowania obu warunków.

 

mbank logo biznes

 

Zastanawiasz się teraz pewnie, ile będzie cię takie konto kosztowało, gdybyś chciał je potem utrzymywać i z niego korzystać? Otóż wraz z otwarciem tego rachunku (mBiznes Standard) otrzymujesz w pakiecie 24-miesięcznym dodatkowo:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za wszystkie przelewy do banków w Polsce
  • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach: mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski
  • 0 zł za wpłatę gotówki w bankomatach: mBanku, Planet Cash i Euronet w Polsce

…czyli krótko mówiąc, przez 2 lata nie martwisz się o koszty prowadzenia tego konta bankowego. Po czasie tych 2 lat cennik wraca do stanu domyślnego i za poszczególne operacje będziesz płacić wg. taryfy opłat (link na dole artykułu).

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że przez pierwsze 12 miesięcy używania konta za jedno dodatkowe konto walutowe (w wybranej walucie spośród: EUR, USD, GBP, CHF, NOK, SEK, DKK, CZK, JPY, HUF lub HRK) również nie będziesz ponosić opłat – jeśli takie konto w ogóle będziesz potrzebować i zapragniesz jego posiadania.

Zapraszam zatem osoby nie posiadające konta firmowego w mBanku – do korzystania z tej promocji. 100 zł na Was czeka 🙂

 

mBank - załóż konto mBiznes w promocji

 

Regulamin promocji „Proste konto i 100 zł dla Twojej firmy”: tutaj

Tabela opłat (poza promocją) dla konta mBiznes Standard: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x