bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Promocja w BNP Paribas – załóż konto i „Skorzystaj w Nowym Roku” a przy okazji zgarnij 300 zł

Ruszyła kolejna już promocja z kontem osobistym w banku BNP Paribas. Tym razem za założenie sobie Konta Otwartego na Ciebie można otrzymać aż 300 zł. Wystarczy że przez kolejne 5 miesięcy będziesz aktywnie korzystać z konta, a gwarantowana premia pieniężna wpłynie na twój rachunek bankowy już w kolejnym miesiącu – po spełnieniu warunków każdego z 3 etapów tej promocji.

 

BNP Paribas Skorzystaj w Nowym Roku

 

Ważne

Z promocji tej mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które od co najmniej 9 miesięcy nie posiadały w banku BNP Paribas konta osobistego

 

Promocja o nazwie „Skorzystaj w Nowym Roku” trwa do 6.02.2020 roku, jednak jest ona ograniczona ilością wniosków promocyjnych – 3000 sztuk. Jeśli więc chcesz wziąć w niej udział, warto się pośpieszyć, gdyż w każdej chwili może ona zakończyć się przed tym terminem, jeśli tylko limit ten zostanie osiągnięty wcześniej.

Aby załapać się na tą promocję, należy:

  1. Zarejestrować się na promocyjnej stronie:

"Skorzystaj w Nowym Roku" - formularz promocyjny

  1. Zaraz po rejestracji otrzymasz informację o objęciu Cię tą promocją, po czym złóż wniosek o konto osobiste. W tej promocji zakładać będziesz Konto Otwarte na Ciebie. Do konta wybierz koniecznie kartę debetową – Kartę Otwartą na Świat.
  2. Następnie podpisz umowę z bankiem o prowadzenie rachunku. Masz na to czas aż do 21.02.2020 roku.
  3. Teraz zadanie… W kolejnych 5 miesiącach będzie trzeba wykonać określone czynności związane z kontem. I tak:

W lutym 2020 roku:

  • wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową

(wykonując to otrzymasz pierwszą część nagrody – 50 zł)


W marcu oraz w kwietniu 2020 roku:

  • zapewnij wpływ środków na swoje nowe konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł

(wykonując to otrzymasz drugą część nagrody – 100 zł)


W maju oraz w czerwcu 2020 roku:

  • zapewnij wpływ środków na swoje nowe konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł

(wykonując to otrzymasz trzecią część nagrody – 150 zł)


Jak widać nagrody są trzy, a ich łączna wysokość – jak łatwo policzyć – to 300 zł.

 

Pamiętać tylko trzeba, że każdą kolejną nagrodę otrzymasz tylko i wyłącznie gdy zdobędziesz nagrodę poprzednią. Jak np. nie uda ci się wykonać zadania z lutego 2020, to niestety ale nie masz co liczyć na kolejne nagrody, nawet jak spełnisz warunki które tam występują.

 

Wpływem środków w przypadku tej promocji może być każdy przelew z innego banku, nawet gdy będzie on pochodził z innego Twojego konta bankowego (w innym banku).

 

Skorzystaj w Nowym Roku promocja

 

Plusy i minusy tej promocji

Niewątpliwą zaletą tej promocji jest samo konto osobiste. Konto Otwarte na Ciebie jest pozbawione opłaty za prowadzenie konta. Dużym plusem też jest fakt, iż wypłata gotówki z każdego bankomatu w Polsce zawsze będzie darmowa. Niestety Karta Otwarta na Świat, którą otrzymasz w tej promocji, jest niestety płatna – 10 zł co miesiąc będzie Tobie potrącone za jej używanie. W dodatku w żaden sposób nie da się tego uniknąć.

Jednak jeśli spojrzymy na ten fakt poprzez pryzmat nagrody pieniężnej którą otrzymujemy w tej promocji, to ta kwestia może nie będzie aż tak dokuczliwa. W każdym przecież momencie po otrzymaniu nagrody (300 zł) możemy zrezygnować z posiadania tego konta, jeśli tylko uznamy że takie konto, a właściwie karta debetowa, jest dla nas za droga. Umowa z bankiem jest co prawda podpisywana, jednak w każdej chwili dzwoniąc lub udając się do placówki banku BNP Paribas, można zrezygnować z konta i z karty debetowej – bez żadnych przeszkód.

 

Karta Otwarta na Świat

 

Karta debetowa – Karta Otwarta na Świat – ma jednak swoje duże plusy. Największym z nich jest ubezpieczenie jakie otrzymujemy w gratisie:

“Rezygnacja z Podróży”

Mając takie coś masz pewność, że gdy nagle nie będziesz w stanie wyjechać na wymarzone wakacje (choroba, wypadek losowy czy nawet atak terrorystyczny w miejscu docelowym wycieczki), Ty i Twoi współpodróżni dostaniecie zwrot kosztów (do 40000 zł na osobę!) już poniesionych w związku z wyjazdem.

Dodatkowym atutem jest rezygnacja banku z opłaty za przewalutowanie w momencie płacenia kartą debetową za granicą. Takim przywilejem objętych jest prawie 160 walut zagranicznych – jest więc duże prawdopodobieństwo, że Twoja zagraniczna podróż również będzie bardziej komfortowa jeśli chodzi o problem w kwestii płatności w zagranicznych punktach usługowo-handlowych. Płacisz po prostu swoją kartą i nie martwisz się o koszty przewalutowania które zazwyczaj są pobierane od takich czynności przez banki. Z Kartą Otwartą na Świat tego problemu nie ma. Po prostu płacisz, bank przewalutowuje Twoją płatność na PLN i od tej czynności nie pobiera żadnej opłaty!

Jeśli więc propozycja banku, konta bankowego oraz promocja „Skorzystaj w Nowym Roku” są dla Ciebie atrakcyjne i 300 zł premii do Ciebie przemawia, to zapraszam na stronę promocyjną w celu wypełnienia formularza:

"Skorzystaj w Nowym Roku" - formularz promocyjny

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Skorzystaj w Nowym Roku”

Tabela opłat dla kont w BNP Paribas

Warunki ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży”

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x