bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Premiuj z BNP Paribas i otrzymaj aż 350 zł za otwarcie rachunku

Niebywała okazja! Teraz za założenie konta w banku BNP Paribas na klientów czeka bardzo wysoka premia pieniężna – i to aż 350 zł! Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie i zaledwie przez dwa kolejne miesiące wykonywać proste zadania, takie jak wpływ, przelew czy transakcje kartą, aby już w listopadzie móc cieszyć się z dodatkowej kasy na swoim koncie. Jeśli więc od co najmniej 15 miesięcy nie posiadasz konta w tym banku, to zapraszam do tej „lektury” i do zapoznania się z warunkami tej promocji.

 

350 zł Premiuj

 

Promocja „Premiuj z BNP Paribas” skierowana jest do osób pełnoletnich, które od 15 miesięcy nie mają żadnego konta w banku BNP Paribas. Liczba wniosków promocyjnych to tylko 1500 sztuk, warto więc decyzję podjąć jak najwcześniej.

 

Aby wziąć udział w tej promocji i zdobyć całe 350 zł w gotówce, należy:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej do dnia 27.09.2020, podając podstawowe swoje dane:

"Premiuj z BNP Paribas" - strona promocyjna banku

 1. Po rejestracji na ekranie pokaże się link do założenia konta osobistego w banku BNP Paribas. Kliknij w niego i załóż Konto Otwarte na Ciebie. Do konta dobierz dowolną kartę debetową.

 

Jeśli chcesz, aby Twoje konto nie generowało żadnych kosztów miesięcznych, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Dzięki temu przy jednej płatności kartą w miesiącu, będziesz mieć kartę bezpłatną. Pozostałe warianty kart debetowych niestety generują koszt 6 zł (Karta Otwarta na eŚwiat) lub 10 zł (Karta Otwarta na Świat), jednak mają one inne ciekawe zalety, jak np. ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży czy Cyber Pomoc, które to mogą się przydać w niespodziewanych i nagłych sytuacjach.

 

 

 1. Mając już założone konto, nadaj numer PIN do karty debetowej. Masz na to czas do 18.10.2020.
 2. Pierwsza nagroda to 150 zł. Aby ją otrzymać musisz w październiku 2020 wykonać poniższe 2 proste kroki:
  1. Zaloguj się do bankowości elektronicznej banku – GOmobile na smartfonie lub GOonline na komputerze, oraz
  2. Wykonaj 2 przelewy ze swojego konta na dowolną kwotę (do kogokolwiek)
 3. Druga nagroda to oczywiście 200 zł. Tę otrzymasz za wykonanie 3 zadań w listopadzie 2020:
  1. Otrzymaj wpływ na swoje konto w wysokości min. 1000 zł (może to być np. przelew z innego rachunku w innym banku)
  2. Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł
  3. Zaloguj się do bankowości elektronicznej na swoje konto w BNP Paribas (podobnie jak wyżej)

Z zadaniami to już koniec. Teraz tylko czekaj na wiadomość o przyznaniu tobie nagrody. Proste prawda?

 

Promocja Premiuj z BNP Paribas i 350 zł nagrody

 

Konto Otwarte na Ciebie – czy warto je zakładać?

Konto w tej promocji jest o tyle ciekawe, że nie wymaga od nas pamiętania co miesiąc o zbyt wielu czynnościach, aby utrzymać zarówno konto jak i kartę bez opłat stałych. Mając Kartę Otwartą na Dzisiaj musimy tylko pamiętać o tym, aby w każdym miesiącu tą kartą co najmniej raz zapłacić w sklepie. Inaczej zobaczymy opłatę – 3 zł. Osoby młodsze, tzn. takie które nie mają jeszcze skończone 26 lat, mają jeszcze lepiej, bowiem dla nich opłata za kartę nie istnieje nigdy, nawet gdy karty debetowej nie będą używać wcale.

Wadą takiej Karty Otwartej na Dzisiaj jest jedynie to, że aby wpłacić pieniądze z bankomatu, i nie widzieć przy tym opłat za taką czynność, musimy szukać bankomatu banku BNP Paribas lub Planet Cash. Z takich bankomatów wypłacimy kasę bez opłat. Gdy będziemy musieli wypłacać z jakichkolwiek obcych bankomatów, to zapłacimy 5 zł, a nawet 10 zł gdy wypłata nastąpi za granicą.

Warto więc wziąć to pod uwagę i sprawdzić najbliższe bankomaty, czy jest wśród nich BNP Paribas lub Planet Cash. No chyba że jesteśmy sprytni i nie będziemy wypłacać tą kartą pieniędzy wcale, tylko np. przelewać kasę na inne konto w innym banku, gdzie opłat takich nie ma za wypłatę… ?

Tak czy inaczej, mając takie konto możemy spokojnie nie martwić się o większe opłaty, gdy tylko dobrze to przemyślimy. Zapraszam więc do tej edycji promocji z bankiem BNP Paribas – tak wysoka nagroda – 350 zł – nie zdarza się często.

 

"Premiuj z BNP Paribas" - strona promocyjna banku

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Premiuj z BNP Paribas”

Tabela opłat dla kont i kart debetowych w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x