bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Premia 200 zł z Kontem Jakie Chcę od Santander Bank Polska S.A. – promocja Money Mania edycja 23

I po raz kolejny doczekaliśmy się akcji promocyjnej związanej z założeniem darmowego konta w Santander Banku. Tak jak poprzednio, teraz również można zarobić na tym 200 zł w gotówce. Wystarczy założyć sobie takie Konto Jakie Chcę i przez kolejne 3 miesiące spełniać proste warunki związane z użytkowaniem tego konta, by po tym czasie otrzymać w nagrodę wspomniane dwie stówki. Zapraszam do zapoznania się z 23 edycją Money Manii.

 

Money Mania 23

 

Promocja „Money Mania 23” skierowana jest tylko do osób pełnoletnich, które od roku, a dokładnie od 11.05.2019 nie posiadają w Santander Banku żadnego konta osobistego, w tym również nie są współposiadaczami takiego rachunku bankowego.

 

Aby zarobić na tej promocji 200 zł należy wykonać poniższe zadanie:

 1. Zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej Money Manii a następnie będąc tam zalogowanym, założyć za pośrednictwem tej strony konto bankowe – Konto Jakie Chcę z kartą debetową:

Money Mania 23 edycja - strona promocyjna

Na rejestrację i założenie konta mamy czas do 31.05.2020 roku, natomiast podpisanie umowy z bankiem o prowadzenie rachunku musi nastąpić nie później niż 15.06.2020.

 1. Podczas zakładania konta, lub najpóźniej do 30.06.2020 należy wyrazić zgody marketingowe na rzecz banku.
 2. Mając już założone konto trzeba jeszcze wykonać zadanie w każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych:
  • zapewnić wpływ środków w wysokości min. 1000 zł (może to być dowolny wpływ, np. przelew z innego banku lub wpływ wynagrodzenia)
  • wykonać 5 transakcji płatniczych (za pomocą karty debetowej lub przy użyciu smartfona, zbliżeniowo lub BLIK-iem)
  • zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej tego banku – Santander Mobile

 

200 zł w promocji Money Mania 23

 

Pamiętać trzeba, że powyższe zadanie należy wykonać w każdym z trzech kolejnych po sobie miesięcy:

 • Jeśli założyłeś konto jeszcze w maju, to zadanie wykonaj w miesiącach: maj, czerwiec i lipiec, lub jak wolisz w miesiącach: czerwiec, lipiec, sierpień 2020
 • A jeśli twoje konto zostanie założone dopiero na początku czerwca 2020, to zadanie możesz wykonać w miesiącach: czerwiec-sierpień, lub lipiec-wrzesień

Jak oczywiście wykonasz zadanie w większej ilości miesięcy, to też nic się nie stanie. Mają być po prostu 3 miesiące pod rząd.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o warunki tej Money Manii. Jak widać nie są one skomplikowane i dają nawet pewną dowolność, zarówno pod względem wysokości transakcji płatniczych, jak i nawet pod względem wyboru trzech kolejnych miesięcy.

Konto Jakie Chcę w Santander Banku – na co zwrócić uwagę?

Jeżeli chodzi opłaty związane z Kontem Jakie Chcę, to warto wspomnieć o kilku najważniejszych kwestiach:

 1. Samo prowadzenie konta jest darmowe – tutaj bank nie stawia żadnych warunków. Czy masz 18 lat czy 80 – nieważne, opłaty za konto nie zobaczysz.
 2. Otrzymując kartę debetową – Kartę Dopasowaną – musimy wybrać, czy chcemy ponosić opłatę stałą 3 zł, czy też wolimy co miesiąc nic nie płacić pod warunkiem 5 transakcji płatniczych tą kartą. Wybór zależy od nas i decyzję tę możemy podjąć już na samym początku podczas zakładania konta. Jest ona jednak możliwa do zmiany w każdym momencie korzystania z rachunku.
 3. Wznowienie karty debetowej po 4 latach kosztuje 15 zł. Nie płacą jednak tego osoby poniżej 26 roku życia.
 4. Wypłata kartą z obcego bankomatu kosztuje 5 zł, tylko jeśli masz ukończone 26 lat.
 5. Wypłacaj z bankomatu BLIK-iem – wtedy każda taka wypłata będzie darmowa, niezależnie od Twojego wieku i od bankomatu w którym wypłacasz.

A oto tabela z najważniejszymi opłatami związanymi z Kontem Jakie Chcę:

 

 

Dodatkowo posiadając takie konto możemy zarobić dodatkowo:

 1. Lokując oszczędności na lokacie mobilnej, na której środki będą oprocentowane na 2% w skali roku
 2. Polecając konto znajomym zarobisz 50 zł, a osoba polecona dostanie drugie tyle! Takich osób którym polecisz konto możesz mieć aż 10.
 3. 25 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy (łącznie 300 zł) – tyle możesz zyskać, kiedy będziesz opłacać rachunki z Konta Jakie Chcę. 1% od każdej takiej opłaty trafia z powrotem na Twój rachunek w banku

Jeśli wiec jesteś mobilny i wiesz co to jest BLIK i jak z niego korzystać podczas wypłacania z bankomatu, a dodatkowo co miesiąc robisz co najmniej 5 transakcji płatniczych, to myślę że nie będzie najmniejszego problemu aby całkowicie bez opłat przejść tę promocję bankową i zgarnąć przy tym dodatkowo 200 zł w gotówce. A może to właśnie Konto Jakie Chcę okaże się kontem które spełni wszystkie Twoje oczekiwania?

Money Mania 23 edycja - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Money Mania 23”

Tabela opłat bankowych związanych z Kontem Jakie Chcę

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
Tom
11 miesięcy temu

Dostał już ktoś email o spełnieniu warunków i uzupełnieniu danych na stronie monemanii ????

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x