bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Postaw na Konto Otwarte na Ciebie i otrzymaj bonus 350 zł w gotówce

Premia pieniężna w wysokości 350 zł dla pierwszych 3000 osób chętnych założyć sobie konto bankowe – tak wygląda najnowsza oferta promocyjna banku BNP Paribas „Postaw na konto”. Nagroda taka czeka Ciebie jeśli założysz sobie konto osobiste oraz spełnisz pewne (nieskomplikowane) warunki w przeciągu trzech kolejnych miesięcy. Zapraszam do najnowszej akcji promocyjnej banku BNP Paribas z darmowym Kontem Otwartym na Ciebie.

Postaw na Konto

W promocji „Postaw na konto” mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które nie posiadają konta bankowego w BNP Paribas co najmniej od 12 miesięcy

Aby wziąć udział w promocji „Postaw na konto” i tym samym skorzystać na niej i otrzymać łącznie 350 zł w gotówce, należy:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej „Postaw na konto” w terminie do 28.02.2021. Link do strony promocyjnej poniżej:

"Postaw na konto" - strona promocyjna BNP Paribas

 1. Po rejestracji należy złożyć wniosek o konto bankowe – Konto Otwarte na Ciebie. Naciśnij na przycisk „Otwórz konto” który pojawi się po rejestracji lub skorzystaj z linka służącego do założenia konta – otrzymanego na email.
 2. Po założeniu konta i otrzymaniu karty debetowej do tego konta, nadaj PIN do karty. Masz na to czas do 14.03.2021

Teraz nagrody. Bank podzielił tę promocję na trzy części. W każdej otrzymasz gotówkę za wykonanie określonego zadania. I tak:

 1. W marcu 2021 wykonaj następujące zadanie:
  1. Wykonaj 2 dowolne przelewy ze swojego konta
  2. Otrzymaj wpływ na swoje konto w wysokości min. 500 zł

Za wykonanie tego zadania otrzymasz pierwszą nagrodę – 100 zł.

 1. Drugie 100 zł otrzymasz za wykonanie zadania w kwietniu 2021 roku. Zadanie to polega na:
  1. Wykonaniu min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą (w tym mogą być to również transakcje za pomocą Google Pay lub Apple Pay)
  2. Otrzymaniu wpływu na swoje konto w wysokości min. 1000 zł
 2. Za wykonanie ostatniego zadania – w maju 2021 – otrzymasz aż 150 zł. Musisz tylko w tym jednym miesiącu:
  1. Wykonać 2 dowolne przelewy ze swojego konta
  2. Wykonać min. 6 transakcji kartą płatniczą
  3. Otrzymać wpływ w wysokości min. 1000 zł

I to by było na tyle. Wykonaj powyższe zadania od marca do maja 2021, a łącznie zarobisz tutaj 350 zł. Świetnie, co?

Jak widać promocja ta nie wymaga od nas stałego, comiesięcznego wpływu pochodzącego z tytułu wynagrodzenia – to duży plus. Jednak pilnować się tutaj trochę musimy, gdyż w każdym miesiącu inne zadanie jest do wykonania. Jednak aby sobie ułatwić całą tę zabawę w zdobywanie comiesięcznych nagród, najlepiej jest przyjąć sobie założenie, że co miesiąc robimy to samo, czyli:

 • wpływ na konto 1000 zł
 • 6 dowolnych płatności kartą
 • 2 dowolne przelewy z konta

Przyjmując, że w każdym miesiącu wykonamy powyższe trzy zadania, możemy być pewni, że nie przeoczymy jakiejś czynności i na 100% otrzymamy całą kwotę jaka nam się należy od banku w tej promocji. Warto więc takie założenie przyjąć aby zagwarantować sobie spokój i pewność otrzymania każdej części premii.

Promocja Postaw na konto

Dobre w tej promocji bankowej jest to, że takie Konto Otwarte na Ciebie które bank oferuje w promocji „Postaw na konto” jest kontem darmowym, kompletnie pozbawionym opłat. Uważać tylko trzeba na kartę debetową, którą musimy dobrać sobie do tego konta. Do wyboru bank daje nam trzy możliwości, z czego tylko jedna karta jest pozbawiona opłat, pod warunkiem, że tą kartą w każdym miesiącu wykonamy co najmniej jedną płatność.

W poniższej tabeli dokładnie widać, którą kartę trzeba wziąć podczas zakładania konta, jeśli chcemy nie ponosić opłat za jej posiadanie.

Karta Otwarta na Dzisiaj jest jedyną kartą debetową dodawaną do Konta Otwartego na Ciebie, która daje możliwość pozbycia się opłaty miesięcznej. Pozostałe karty mają stałą opłatę (6 zł lub 10 zł) i nie można się jej pozbyć, nawet gdybyśmy bardzo tego chcieli. Mają one co prawda swoje inne fajne zalety, jak ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” czy „Cyber Pomoc”, dające użytkownikom tych kart dodatkowe korzyści, jednak chcąc mieć pewność że bank nie pobierze od nas żadnej opłaty za kartę, musimy wybrać standardowa kartę – Kartę Otwartą na Dzisiaj – i do tego co miesiąc jej używać.

Jeśli więc zainteresowała Cię taka promocja banku to zapraszam do rejestracji. Pamiętaj, że warto tutaj taką rejestrację przeprowadzić jak najwcześniej, gdyż tylko pierwsze 3000 osób ma możliwość skorzystania na niej i zarobienia tej kwoty 350 zł.

"Postaw na konto" - strona promocyjna BNP Paribas

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Postaw na konto”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x