bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Posłuchaj audiobooka i zgarnij 350 zł w gotówce w promocji „Bankowo zasłuchani” od BNP Paribas

Jakby ktoś miał ochotę na darmowego ebooka lub audiobooka to zapraszam do promocji z kontem osobistym Konto Otwarte na Ciebie w banku BNP Paribas. Taką nagrodę oraz dodatkowo 350 zł w gotówce czeka na tych którzy zechcą otworzyć i wypróbować sobie działanie darmowego konta osobistego w tym banku. Założenie konta nic nie kosztuje, a kartę debetową będziesz mieć bez opłat gdy tylko co miesiąc wykonasz zaledwie jedną transakcję płatniczą.

Jeśli masz ukończone 18 lat i od roku nie posiadasz konta bankowego w banku BNP Paribas, to ta promocja jest dla Ciebie.

BNP Paribas bankowo zasłuchani

Zasada działania promocji o tytule „Bankowo zasłuchani” jest niezwykle prosta. Składasz wniosek o konto osobiste, otrzymujesz dostęp oraz aktywujesz kartę debetową którą otrzymasz pocztą, po czym przez kolejne 3 miesiące wykonujesz określone czynności związane z rachunkiem. Po każdym takim miesiącu otrzymujesz nagrodę w postaci przelewu na swoje konto. Proste? Oczywiście, trzeba tylko dostosować się do poniższych punktów i pilnować się z ich wykonaniem w terminie.

Pierwsza nagroda – kod do Legimi, czyli otrzymujesz tutaj kod o wartości 35 zł uprawniający do pobrania jednego z 40 utworów (do wyboru ebook lub audiobook) dostępnych na stronie www.legimi.pl. Dokładna rozpiska dostępnych ebooków w regulaminie na końcu tego artykułu. Aby ten kod otrzymać należy:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej banku w terminie do 14.12.2020 (lub do wyczerpania puli 2000 wniosków).
  2. Po rejestracji złożyć wniosek o konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie. Link do założenia konta otrzymasz na email oraz pojawi się tuż po rejestracji w postaci przycisku „Otwórz konto”.
  3. Podczas zakładania konta wybierz też dowolną kartę debetową z oferty banku, a gdy ją otrzymasz to nadaj PIN do tej karty. PIN musi zostać nadany w ciągu 7 dni od otrzymania karty (najpóźniej do 27.12.2020)

To wszystko, kod jest Twój. Otrzymasz go w wiadomości email. Będziesz mógł go zrealizować aż do 31.07.2021 roku.

Legimi logo

Kolejna nagroda to nagroda pieniężna. W promocji „Bankowo zasłuchani” można otrzymać łącznie aż 350 zł, jednak nagroda ta została podzielona na 3 mniejsze: 100 zł, 100 zł i 150 zł.

Pierwsze 100 zł otrzymasz gdy w styczniu 2021 roku wykonasz:

  • 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz
  • 1 przelew ze swojego konta

Drugie 100 zł będzie Twoje, gdy w lutym 2021 roku wykonasz zaledwie 4 dowolne przelewy ze swojego konta (na dowolną kwotę)

Ostatnią nagrodę – 150 zł – dostaniesz za wykonanie zadania w marcu 2021 roku:

  • 5 transakcji bezgotówkowych kartą
  • otrzymanie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł

Ponadto podpowiem tutaj, że za transakcje bezgotówkowe bank zaliczy również transakcje internetowe, czyli płatność kartą za zakupy w sklepach internetowych. A jest to o tyle istotna informacja, że przecież większość z nas robi już tego typu zakupy na co dzień. Źle by było, gdyby tego typu transakcje nie były zaliczane do zadań związanych z tą promocją. Na całe szczęście tak nie jest. Każda płatność online za wyjątkiem: BLIK-a, PayU, Przelewy 24, Dotpay i Blue Media, będzie zaliczana do wymaganych transakcji. Również te wykonywane przy użyciu cyfrowego portfela Google Pay i Apple Pay.

Otwórz konto w promocji Bankowo zasłuchani

Pamiętaj – 1 transakcja kartą co miesiąc !

Zakładając sobie takie Konto Otwarte na Ciebie i wybierając kartę debetową o nazwie Karta Otwarta na Dzisiaj, musimy pamiętać o jednej ważnej sprawie – o wykonywaniu tą kartą co miesiąc min. jednej transakcji płatniczej. W przeciwnym wypadku zobaczymy opłatę na swoim koncie w wysokości 3 zł. A przecież tego nie chcemy. Chcemy mieć przecież konto i kartę bez żadnych opłat.

Można oczywiści pokusić się o inną kartę debetową z oferty banku:

  • Kartę Otwartą na eŚwiat lub
  • Kartę Otwartą na Świat

Jednak w tym wypadku – poza oczywistymi zaletami obu kart (zachęcam do sprawdzenia tych zalet na stronie banku: tutaj) – musimy liczyć się ze stałą opłatą miesięczną (6 lub 10 zł), której nie uda nam się pozbyć w żaden sposób. Jeśli więc zależy Ci głównie na kosztach związanych z posiadaniem takiego konta, a właściwie na tym aby tych kosztów nie było, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj.

Jeśli więc masz chrapkę na 350 zł w gotówce oraz na darmowego ebooka lub audiobooka, to zapraszam na stronę tej promocji:

"Bankowo zasłuchani" - strona promocyjna w BNP Paribas

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Bankowo zasłuchani”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x