bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Płać kartą Visa na Allegro i zbieraj Monety 2 razy szybciej

visa podwaja liczbę monet - promocja

 

W okresie przedświątecznym często zdarza nam się robić zakupy na Allegro. Firma ta postanowiła zachęcić posiadaczy kart płatniczych Visa do płacenia tą formą płatności. Każdy bowiem zakup w tym serwisie przy pomocy karty Visa od 4 grudnia 2017 roku będzie premiowany w postaci podwojenia monet które otrzymuje się za zakupy na niektórych aukcjach.

Dla niewtajemniczonych – Program Monetowy na Allegro (regulamin) polega na tym że przy niektórych aukcjach podana jest liczba monet jaką otrzymasz zakupując dany produkt. Monety te później, po uzbieraniu większej ilości, można wymienić na bony zniżkowe za które można kupować kolejne produkty na Allegro.

 

20 Monet wymieniasz na Kupon Promocyjny 20 zł

 

Oczywiście nie wszystkie produkty są objęte tym programem, a właściwie patrząc na całe Allegro, przy większości produktów takich monet nie zdobędziemy. Jednak jak już zdecydujemy się na taką aukcję gdzie monety są do zebrania (widać to już na etapie wyszukiwania produktów), to warto zapłacić za ten produkt kartą Visa – wtedy podwoi nam się ta ilość monet która jest pokazana przy danej aukcji.

 

visa promocja 3 kroki

 

W promocji tej o nazwie „Podwójne Monety za płatność Visą” maksymalnie można zdobyć do 40 monet promocyjnych dla każdego z kont allegro. Jednak z uwagi na to że tych monet w tej promocji Allegro jest aż 1.000.000 sztuk, oferta ta wydaje się być ciekawa i warta zainteresowania.

 

Pamiętaj

Nieważne jaki bank wydał Tobie kartę płatniczą, ważne w tej promocji jest to aby była to karta Visa

 

Do promocji tej nie trzeba nigdzie się rejestrować, podwójne monety będziemy otrzymywać automatycznie po zaksięgowaniu płatności za zakupy kartą Visa.

 

Regulamin promocji „Podwójne Monety za płatność Visą”: tutaj

 

visa logo

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x