bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Paliwo za 200 zł za darmo za założenie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

Dopiero co zakończyła się promocja karty kredytowej z voucherem a już bank ten oferuje nam kolejne bonusy przy zakładaniu karty kredytowej. Tym razem można otrzymać 200 zł do wydania na stacji paliw BP. Tak jak poprzednio – wystarczy założyć kartę kredytową i z niej korzystać.

 

karta paliwowa promocja w BGŻ BNP Paribas

 

Warunkami koniecznymi do tego aby móc skorzystać z tej promocji są:

  • bycie osobą pełnoletnią
  • brak karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas od przynajmniej 12 miesięcy

 

Chcąc skorzystać z tej promocji „Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP” musimy zrobić dwie rzeczy:

  1. Zarejestrować się na promocyjnej stronie (przycisk niżej) w czasie trwania tej promocji (od 01.07 do 31.08.2018) poprzez wypełnienie krótkiego formularza
  2. Podpisać umowę o kartę kredytową Mastercard z bankiem BGŻ BNP Paribas
  3. W okresie 2 miesięcy od podpisania umowy wydać tą kartą min. 2000 zł

 

karta paliwowa BP Supercard

 

Nagroda za wykonanie powyższego to karta paliwowa o wartości 200 zł do wydania na stacjach paliw BP na terenie całego kraju (ważna 24 miesiące od dnia aktywacji). Ale uwaga…

 

Ważne!

W promocji tej jest 2000 nagród. Oznacza to że pierwsze 2000 osób które zarejestrują się, podpiszą umowę a następnie wydadzą 2000 zł kartą, otrzymają obiecaną nagrodę. Nie liczy się więc data rejestracji ale data wykonania ostatniej transakcji kartą (transakcji zaliczającej się do łącznej kwoty 2000 zł).

 

Analizując powyższe można stwierdzić, że im szybciej nasz wydatek kartą 2000 zł zostanie zaksięgowany, tym mamy większe szanse na nagrodę. A jak wiadomo 200 zł to dla niektórych samochodów pełen bak paliwa!

 

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas – garść informacji

Trzeba wiedzieć, że wydając taką kartą kredytową pieniądze, nie zapłacimy żadnych odsetek, jeśli spłacimy tą wydaną kwotę w okresie wskazanym na wyciągu, który otrzymamy z banku (lub który będzie w systemie bankowości internetowej). A jak bank informuje na swojej stronie, jest to od 26 do 54 dni. A nawet jak nie uda nam się spłacić w terminie bezodsetkowym, to i tak oprocentowanie będziemy mieli dość niskie (jak na karty kredytowe) bo tylko 14,42% (RRSO). Dzięki temu możemy spokojnie wnioskować o taką kartę kredytową bez obawy o wysokie koszty przy płaceniu kartą.

 

Karta kredytowa Mastercard w banku BGŻ BNP Paribas

 

Jedyny minus to opłata stała za kartę wynosząca 6 zł miesięcznie. Jednak możliwość zrezygnowania z karty w każdym momencie sprawia, że ta promocja jest i tak bardzo atrakcyjna, ma więcej zalet niż wad.

Regulamin tej promocji „Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP”: tutaj

 

Karta paliwowa BP - przejdź na stronę promocji

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x