bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Otwórz konto i zyskaj 300 zł z Kontem Jakie Chcę od Santander Bank

Konto Jakie Chcę w Santander Banku poza tym, że można je mieć zupełnie za darmo, nie ponosząc comiesięcznych opłat, ma z pewnością jeszcze jedną ogromną zaletę – brak prowizji od wypłat gotówki z dowolnych bankomatów przy użyciu BLIK-a. W lipcu natomiast, dla tych którzy zechcą wypróbować takie konto, bank przygotował specjalną promocję, w której za zasilanie tego konta kwotą 1000 zł i za jedną transakcję w miesiącu otrzymasz na swoje konto całe 300 zł w gotówce.

Otwórz konto zyskaj 300 zł

Promocja „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II” skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadają żadnego konta osobistego w Santander Bank od co najmniej 01.07.2020 roku oraz nie brały udziału w żadnej tego typu promocji związanej z otwarcie konta bankowego w tym banku od 01.04.2019 roku.

Cała promocja z Santanderem jest niezwykle prosta. Wystarczy, że zastosujesz się do poniższych punktów, a już za 3 miesiące będzie przysługiwać ci cała premia 300 zł:

 1. Złóż wniosek o konto osobiste – Konto Jakie Chcę – w terminie do 31.07.2021 roku (link do strony promocyjnej na końcu tego artykułu). Wypełnienie wniosku o konto zajmuje tylko kilka minut, a umowę do domu dostarczy do Ciebie kurier.
 2. Nagrodę pierwszą – 100 zł – otrzymasz jeśli w sierpniu 2021:
  • Otrzymasz wpływ na swoje konto w wysokości 1000 zł (przelew z innego banku lub np. wpływ wynagrodzenia) oraz
  • Wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową w wysokości min. 10 zł
  • Zalogujesz się do aplikacji mobilnej Santander Mobile (aplikacja do pobrania za darmo)
 3. Druga nagroda to 200 zł. Te pieniądze trafią na Twoje konto jeśli to samo co w sierpniu, wykonasz dodatkowo we wrześniu oraz w październiku 2021.

Do ukończenia 26 lat mamy możliwość założenia sobie konta młodzieżowego, zamiast konta standardowego. Konto dla młodych nie wymaga od nas zapewniania stałego comiesięcznego wpływu, co jest niestety warunkiem utrzymania konta bez opłat w przypadku konta zwykłego. Przy koncie młodzieżowym musimy tylko co miesiąc wykonać kartą (lub BLIK-iem) min. 1 dowolną płatność.

Santander Bank - Konto Jakie Chcę
Rodzaj czynności Masz mniej niż 26 lat Masz 26 lat lub więcej
Miesięczna opłata za konto 0 zł 0 zł / 6 zł *
Miesięczna opłata za kartę Dopasowaną 0 zł / 8 zł * 0 zł / 8 zł *
Wypłata gotówki z bankomatów Santander Bank Polska S.A. 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 0 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z dowolnego bankomatu w Polsce 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 0 zł 1,50 zł
Przelewy przez intenet 0 zł 0 zł
Przelewy ekspresowe 0 zł 0 zł
Zlecenia stałe 0 zł 0 zł
* Opata wynosi 0 zł pod warunkiem: (dla Konta Jakie Chcę - miesięczny wpływ 500 zł i jedna płatność kartą lub BLIK-iem, dla Konta dla młodych - jedna płatność kartą lub BLIK-iem)

Z Kontem Jakie Chcę dostaniesz jeszcze więcej…

Już od dłuższego czasu w Santander Banku mamy możliwość otrzymania dodatkowych profitów, jeśli chodzi o Konto Jakie Chcę. Niezależnie od opisywanej tutaj promocji, jest jeszcze kilka atrakcyjnych bonusów związanych z posiadaniem takiego konta:

 1. Zwrot za rachunki – do 300 zł rocznie. Co miesiąc 1% od opłacanych rachunków (max. 25 zł miesięcznie) może trafić z powrotem na twoje konto bankowe. Gaz, prąd, internet, telefon czy telewizja – każda płatność z te media się liczy. Wystarczy opłacać faktury z Konta Jakie Chcę.
 2. Zyskaj 1% na lokacie mobilnej. Załóż sobie lokatę smartfonem a zyskasz takie oprocentowanie środków przez okres 4 miesięcy. Kwota lokaty nie może przekroczyć 20000 zł.
 3. Polecaj konto i zarabiaj na polecaniu. Za każde polecenie konta otrzymasz 50 zł, a takich poleconych kont możesz mieć nawet 10. Jak łatwo obliczyć, w ten sposób możesz zyskać dodatkowe 500 zł.
 4. Cyber Rescue przez 12 miesięcy za darmo. W ramach tego promocyjnego pakietu otrzymujesz wsparcie ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego. Dzięki temu twoje działania w sieci będą się odbywały pod czujnym okiem ekspertów i otrzymasz m.in. wsparcie gdy dojdzie do ataku hakerskiego na Twoje urządzenie lub gdy Twoje urządzenie wpadnie w niepowołane ręce. Taka pomoc może się przydać szczególnie gdy zaczynasz swoją przygodę z płatnościami internetowymi.
350 zł Konto Jakie Chcę promocja

Jak widać zyski z Kontem Jakie Chcę nie ograniczają się tylko do samej promocji „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II”. Kumulacja wszystkich obecnych promocji może nam dać całkiem pokaźną sumkę – nawet 1100 zł bonusu od banku. Trzeba tylko znaleźć te kilka osób którym możemy polecić konto oraz opłacać swoje comiesięczne rachunki z konta osobistego w Santander Banku. Zapraszam więc wszystkie osoby które nie posiadają jeszcze tam konta bankowego do założenia go przy jednoczesnym skorzystaniu z obecnej promocji.

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto, zyskaj 300 zł – edycja II”

Opłaty związane z Kontem Jakie Chcę

 

Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x