bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Orange – premia 300 zł za stary telefon i założenie konta

Orange postanowiło zaskoczyć swoich potencjalnych klientów kolejną ciekawą ofertą. Od jakiegoś czasu w sieci, w radiu i w telewizji pojawiły się reklamy, w których aktorzy przekonują do przyniesienia do salonu swojego starego telefonu, ponieważ otrzymać za to można aż trzysta złotych. Jak faktycznie wygląda ta oferta i z czym to się je?
Zacznijmy od tego, że szanse na skorzystanie z oferty Orange klienci mają czas jedynie do szesnastego marca tego roku. Jeżeli zatem mamy jakieś wątpliwości, to ich rozważenia lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę, bo możemy nie zdążyć się załapać. Promocja przeznaczona jest dla osób, które zamierzają przenieść numer do Orange i jednocześnie zamierzają skorzystać z internetowej bankowości, jaką oferuje Orange – czyli „wspomaganej” przez mBank Orange Finanse. Żeby móc skorzystać z tej promocji, konieczne jest wzięcie abonamentu za minimum 49,99 zł i oddanie w salonie starego telefonu lub tabletu. Ostatnim warunkiem jest, rzecz jasna, założenie rachunku w Orange Finanse.
Orange - 300 zł za stary telefon
Działa to w ten sposób, że za stary telefon lub tablet (musi oczywiście być sprawny) otrzymujemy:
  • 150 złotych – jeśli jednocześnie zawrzemy umowę w planie Smart Plan LTE Główny, Smart Plan LTE lub Smart Plan LTE tylko SIM, lub
  • 50 zł – jeśli podpiszemy umowę Orange LTE FreeNet lub Orange LTE FreeNet SIMO
która to kwota zostanie przeniesione na nasze nowe konto Orange do miesiąca po opłaceniu pierwszej faktury.
Kolejne 150 złotych dostają jedynie ci klienci, którzy decydują się na aktywne korzystanie ze swojego konta w Orange Finanse, a więc miesięcznie będą na nie przelewać minimum 1000 złotych przez 6 miesięcy. Tym klientom będzie miesięcznie naliczana premia w wysokości 25 złotych.
Pieniądze nie są wielkie i są wypłacane ratalnie, lecz mimo wszystko dla tych, których interesują wygodne i nowoczesne rozwiązania, szczególnie w wymiarze bankowości, oferta ta z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem. Orange Finanse to prosta i wygodna bankowość z brakiem opłat za prowadzenie konta. Bezpłatne są także przelewy krajowe i korzystanie z bankomatów, co zdecydowanie jest plusem. Można też założyć konto osobiste z oprocentowaniem 3.5% w skali roku. Jeżeli tego chcemy, możemy otrzymać dodatkowe środki w formie kredytu.
Atrakcyjny jest także sam abonament, gdyż zamykając się w kwocie 49,99 możemy za złotówkę wybrać nowoczesny i funkcjonalny smartfon, a do tego otrzymujemy nielimitowane rozmowy i sms-y oraz 1 gigabajt internetu, a także pakiet minut na połączenia międzynarodowe.
Można by powiedzieć, że jest to jedna z bardziej atrakcyjnych ofert na rynku i to nie tylko dlatego, że dostajemy dodatkowe pieniądze, ale ze względu na nowoczesność i wygodę rozwiązań dotyczących bankowości i opłacalność samego abonamentu, w którym za niecałe 50 złotych możemy pisać i rozmawiać praktycznie do woli.
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x