bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Nawet 300 zł premii z Kontem Przekorzystnym w dwóch promocjach banku PEKAO S.A.

100 zł w gotówce a może całe 300 zł? To ile pieniędzy otrzymasz od banku zależy od Ciebie. Gdy założysz konto osobiste i spełnisz warunki promocji dostaniesz mniej, bo tylko stówkę. Ale jak weźmiesz również kartę kredytową to masz szanse na kolejne dwie setki. W obu promocjach masz po prostu używać kart płatniczych i aktywnie korzystać z konta przez kolejne 3 miesiące. Co dokładnie zrobić i kiedy, o tym dowiesz się w dalszej części tego artykułu.

Konto Przekorzystne promocja 300 zł

Bank PEKAO S.A. i Konto Przekorzystne – czy warto zakładać takie konto na dłużej?

Promocja promocją, ale zawsze musimy patrzeć na to, co będzie potem, gdy promocja już nam się skończy. Otóż Konto Przekorzystne według mnie jest kontem całkiem fajnym. Dlaczego? Ano dlatego że po założeniu sobie takiego konta co miesiąc musimy pamiętać zaledwie o dwóch sprawach:

  • o wpływie na konto w wysokości min. 500 zł oraz
  • o jednej dowolnej płatności kartą debetową

Gdy powyższe czynności będziemy wykonywać, nie zobaczymy na swoim koncie żadnej opłaty, ani za konto ani za kartę. Dużym plusem jest też fakt, że jeśli nie mamy ukończone jeszcze 26 lat, to nie musimy wykonywać nawet tych dwóch powyższych zadań – mamy wszystko za darmo bez warunków.

Tabela poniżej przedstawia dokładnie to o czym wspomniałem.

Jeśli więc takie konto Tobie odpowiada to może warto skusić się na obecną promocję, lub nawet dwie?

Promocja 300 zł

Promocja pierwsza – z kontem osobistym i premia 100 zł

Promocja o nazwie „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja I” skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadają i nie posiadały konta osobistego w banku PEKAO S.A. co najmniej od początku 2019 roku.

  1. W okresie między 01.04.2021 a 31.05.2021 należy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne przez aplikację PeoPay lub za pośrednictwem strony internetowej banku:

Załóż Konto Przekorzystne w promocji

  1. W każdym z kolejnych 3 pełnych miesięcy po założeniu konta należy:
    • Otrzymać wpływ na swoje konto w wysokości min. 500 zł oraz
    • Wykonać min. 4 transakcje płatnicze kartą debetową

Gdy wykonasz powyższe, na twoje konto bank przeleje nagrodę – 100 zł. Kolejne dwie stówki będą Twoje, gdy weźmiesz udział w kolejnej promocji odbywającej się równolegle do tej, a mianowicie…

PEKAO - logo

Promocja druga – z kartą kredytową i z nagrodą w wysokości 200 zł

No tak, karta kredytowa. Cóż, aby ją otrzymać bank musi najpierw zweryfikować naszą zdolność kredytową. Nie dla każdego więc będzie taka promocja. Nie każdy tę weryfikację banku przechodzi bez problemów. No ale jeśli już się uda to warto taką kartę kredytową mieć. Gdy będziemy jej używać i potem spłacać w terminie wydane tą kartą pieniądze, nie zobaczymy żadnej opłaty na koncie. A 200 zł piechotą nie chodzi i warto się skusić na tę edycję promocji.

Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji „Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium – edycja I” jest założenie konta osobistego do końca maja 2021. Posiadając takie konto należy w terminie do 30.09.2021 złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową w PEKAO S.A.

Po otrzymaniu karty, w każdym z kolejnych 3 miesięcy, musimy wykonać min. 4 transakcje płatnicze kartą kredytową. Kwota każdej takiej transakcji jest dowolna oczywiście.

Przykład:

Jeśli podpiszesz umowę o kartę kredytową np. w kwietniu, to w każdym z miesięcy od maja do lipca musisz wykonać 4 płatności tą kartą. Gdy natomiast umowę podpiszesz w maju, to transakcje musisz wykonywać od czerwca do sierpnia, itd…

Jak widać cała ta promocja z kartą kredytową nie jest wcale skomplikowana. Nagroda 200 zł może być więc w zasięgu każdego, kto się teraz lub w najbliższej przyszłości zdecyduje na nią. Gdy do tego dorzucimy jeszcze promocję z kontem, to całkowita premia z obu promocji robi się już całkiem zachęcająca. Jeśli więc jeszcze nie posiadasz konta w banku PEKAO S.A. to spróbuj, może akurat konto w tym banku przypadnie Ci do gustu i zostaniesz z tym rachunkiem bankowym na dłużej.

Zapraszam do promocji na stronę banku:

Załóż Konto Przekorzystne w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji nr 1 – „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja I”

Regulamin promocji nr 2 – „Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium – edycja I”

Tabela opłat związanych z Kontem Przekorzystnym

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x