bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Nagrody o wartości 420 zł w promocji „Jesienny szał” w BNP Paribas

Czy masz już konto osobiste w banku BNP Paribas? Jeśli nie to teraz jest dobra okazja na wypróbowanie takiego konta. Bank w swojej najnowszej promocji, za założenie takiego darmowego konta bankowego – Konto Otwarte na Ciebie – oferuje aż 5 różnych nagród, których łączna wartość wynosi aż 420 zł! Kasa w gotówce, e-kody do Allegro, a także coś dla miłośników dobrej kawy – to wszystko znajdziesz w akcji promocyjnej „Jesienny szał”. A warto z tego skorzystać – i to jak najszybciej – gdyż pula nagród jest ograniczona tylko do 3000 sztuk. Więc się pośpiesz, zanim inni te nagrody zwiną Ci sprzed nosa.

Jesienny Szał w BNP Paribas

Promocja „Jesienny szał” skierowana jest tylko do osób pełnoletnich, które od co najmniej 12 miesięcy nie posiadają konta bankowego w BNP Paribas

Zasady promocji „Jesienny szał”

Promocja ta związana jest z założeniem darmowego konta osobistego w banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie jest kontem bezpłatnym bezwarunkowo. Do konta jednak należy sobie dobrać jedną z 3 dostępnych kart debetowych:

  • Karta Otwarta na Dzisiaj (karta bezpłatna gdy wykonasz w miesiącu jedną dowolną płatność tą kartą, w przeciwnym wypadku opłata 5 zł. Darmowe bankomaty BNP Paribas i Planet Cash)
  • Karta Otwarta na eŚwiat (karta z opłatą stałą 6 zł, jednak w zamian otrzymujesz ubezpieczenie „Cyber Pomoc” i wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo)
  • Karta Otwarta na Świat (opłata stała za kartę 10 zł, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży” i płatność kartą za granicą bez kosztów

Jeśli zależy Ci na tym aby nic nie płacić za konto i kartę, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj i co miesiąc wykonuj jedną dowolną płatność tą kartą

BNP Paribas Karta Otwarta na Dzisiaj

Aby wziąć udział w tej promocji należy:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej banku (link poniżej) w terminie do 31.10.2021.
  2. Bezpośrednio po rejestracji otrzymasz możliwość złożenia wniosku o Konto Otwarte na Dzisiaj – zrób to. Umowę podpiszesz za pośrednictwem wideoweryfikacji lub z udziałem kuriera. Wybór zależy od Ciebie.
  3. Po otrzymaniu karty debetowej nadaj PIN do karty – do 15.11.2021.

Teraz, mając już założone konto bankowe będziesz otrzymywać od banku nagrody. Jest ich kilka i są podzielone na etapy. Co dokładnie trzeba zrobić i kiedy, oraz jakie nagrody będą przysługiwały, o tym dowiesz się z poniższej tabeli.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę banku, gdzie można się będzie zarejestrować i wziąć udział w tej promocji:

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Jesienny szał”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas


Do końca tej  promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x