bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

mBank – nawet 500 zł zwrotu za założenie konta

Obecnie każdy nowy klient mBanku ma możliwość uczestniczenia w bardzo ciekawej promocji o nazwie „Zyskuj z eKontem”. Otóż każdy kto do tej pory nie był klientem mBanku i w czasie od 01.03.2016 do 31.05.2016 spełni określone w promocji warunki, otrzyma na konto nawet 500 zł !
 
 
 
mBank - eKonto z premią 500 zł
 
 

Co musimy zrobić aby takie pieniądze otrzymać ? Poniżej wszystko dokładnie wyjaśniamy.

  1. Po pierwsze promocja skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów mBanku. Tak więc jeśli obecnie nie jesteśmy klientem mBanku to możemy skorzystać z tej promocji.
  2. Po drugie, w czasie trwania promocji musimy założyć eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z debetowa kartą płatniczą do tego rachunku (konto takie założymy tutaj).
  3. Po trzecie, w czasie składania wniosku o rachunek musimy zaakceptować Regulamin Promocji „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”.
 
Jeśli spełnimy wszystkie powyższe 3 punkty, to mamy możliwość otrzymania 500 zł od mBanku.
 
Premia ta jest podzielona jakby na 3 części.
 
 

Część I premii

Pierwsza część w wysokości 10 zł zostanie wypłacona jeśli w ciągu 24 godzin od założenia konta aktywujemy sobie dostęp do aplikacji mobilnej mBanku.
 
 

Część II premii

Druga część w wysokości 250 zł zostanie Wam wypłacona w następujący sposób:
 
  • premia będzie wypłacana w postaci zwrotu na rachunek eKonto w wysokości 2% wartości płatności kartą i w wysokości 4% wartości płatności BLIK, nie więcej jednak niż 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
  • premia zostanie wypłacona pod warunkiem zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowego wpływu na rachunek w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji (czyli np. nie może to być Wasze konto w innym banku)
  • co miesiąc (przez pierwsze 5 miesięcy) przynajmniej raz musimy zalogować się do aplikacji mobilnej
 
Czyli po przełożeniu tego na język ludzki: aby co miesiąc otrzymać na konto 50 zł (przez pierwsze 5 miesięcy) to musimy mieć stały wpływ na konto np. wynagrodzenia oraz musimy płacić kartą lub BLIK-iem. Chcąc otrzymać całe 50 zł musimy zapłacić w miesiącu kartą na kwotę 2500 zł (2500 x 2% = 50 zł) lub zapłacić przy pomocy płatności BLIK na kwotę 1250 zł (1250 x 4% = 50 zł). Poza tym raz w miesiącu musimy się zalogować do aplikacji mobilnej mBanku.
 
Jeśli nie jesteśmy w stanie dokonać w ciągu miesiąca transakcji bezgotówkowej na ww. kwoty, wystarczy że dokonamy co miesiąc (przez pierwsze 5 miesięcy) transakcji na kwotę min. 250 zł a otrzymamy kolejną premię:
 
 

Część III premii

Każdy uczestnik promocji który spełni wszystkie powyższe warunki otrzyma premię dodatkową w wysokości 240 zł.
 
Tak więc wychodzi na to, że aby otrzymać całe 500 zł musimy w ciągu 24h od założenia konta aktywować sobie dostęp do aplikacji mobilnej (na smartfonie lub tablecie) a następnie przez pierwsze 5 miesięcy co miesiąc:
 
  1. Przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej
  2. Zapłacić kartą w sklepie na kwotę 2500 zł lub BLIK-iem na kwotę 1250 zł
  3. Przelewać wynagrodzenie na eKonto w kwocie nie niższej niż 1000 zł
 
Jeśli okaże się że w sklepach w ciągu miesiąca nie zapłacimy aż tak wysokiej kwoty (przecież nie każdy z nas ma tak wysokie miesięczne dochody), to wystarczy aby w miesiącu zapłacić kartą lub BLIK-iem na kwotę nie niższą niż 250 zł, a otrzymamy premię dodatkową w wysokości 240 zł (premia ta będzie wypłacona po 5 miesiącu uczestniczenia w promocji).
 
Wydaje nam się że promocja ta jest bardzo atrakcyjna i jeśli akurat teraz (do 31.05.2016) planujemy założenie konta bankowego to jest to świetna okazja, bo nie dość że samo prowadzenie konta jest w mBanku darmowe, to jeszcze mamy możliwość otrzymania na konto premii i to w całkiem niezłej kwocie.
 
Konto w mBanku w promocji założymy tutaj.
 
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x