bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

„Łap chwile” z nagrodą do 250 zł za założenie konta młodzieżowego w PKO BP

Konto dla młodych w promocji z bankiem PKO BP? To nie zdarza się często. Jednak tym razem mam dla Was – droga młodzieży – niespodziankę. Otóż gdy założycie sobie teraz konto osobiste w tym banku, otrzymacie na to konto dodatkową kasę – zupełnie za free. 125 zł lub nawet 250 zł – wszystko zależy od tego ile macie obecnie lat. Jeśli więc nie macie tam jeszcze konta bankowego to jak najszybciej wnioskujcie o nie – sami lub poproście swoich rodziców aby oni Wam w tym pomogli. Promocja „Łap chwile” jest bowiem promocją, w której ilość promocyjnych wniosków jest ograniczona, a jak wiadomo gdy promocje występują rzadko, to pula wniosków kurczy się z godziny na godzinę.

Łap Chwile PKO BP

Liczba nagród w promocji „Łap chwile” jest ograniczona do ilości:

  • 2500 nagród po 250 zł – w przypadku Konta dla Młodych (wiek od 18 do 26 lat)
  • 1500 nagród po 125 zł – w przypadku Konta Pierwszego (wiek od 13 do 18 lat)

deskorolka

„Łap chwile” – o co tutaj chodzi?

Promocja dzieli się na dwie grupy wiekowe. Osobna pula nagród jest dla osób które są w wieku 13-17 lat, a osobna dla młodzieży starszej – w wieku 18-26 lat. Mając mniej niż 18 lat będziemy zakładać w banku PKO BP tzw. Konto Pierwsze, a młodzież starsza będzie zakładała Konto dla Młodych. Zakładając Konto Pierwsze będzie można otrzymać od banku 125 zł, a przy Koncie dla Młodych nagroda jest dwukrotnie wyższa i wynosi aż 250 zł. Obie te nagrody otrzymamy za założenie konta i za spełnienie określonych warunków w każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

A co dokładnie zrobić i kiedy, o tym dowiesz się z załączonej poniżej tabeli.

Warto wiedzieć – gdy masz już swoje nowe konto w PKO BP

Młodzież, która będzie zakładać konto osobiste musi wiedzieć, że samo prowadzenie konta jest w tym banku co prawda darmowe, jednak trzeba trochę się pilnować, aby nie było opłaty za używanie karty debetowej, którą otrzymasz do swojego rachunku. I tak:

  • Dla PKO Konta Pierwszego – opłata za kartę to 3,90 zł. Opłaty nie będzie gdy co miesiąc wykonasz min. 2 dowolne płatności tą kartą lub BLIK-iem.
  • Dla PKO Konta dla Młodych – opłata miesięczna za kartę to 5 zł. Brak tej opłaty gdy wykonasz co miesiąc min. 4 płatności kartą lub BLIK-iem.
IKO aplikacja mobilna w PKO BP

Poza tym same dobre wieści dla posiadaczy zarówno PKO Konta Pierwszego jak i PKO Konta dla Młodych:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy przez internet
  • 0 zł za przelewy na telefon
  • 0 zł za wypłaty kartą lub BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • IKO – bezpłatna i bardzo intuicyjna aplikacja na smartfona
  • Płatności zbliżeniowe telefonem gdy masz NFC w smartfonie

Posiadając jedno z powyższych kont nie potrzebujemy wcale zasilać stałą kwotą naszego rachunku, jak to jest czasami z innymi kontami osobistymi. Karty i BLIK-a używamy zamiennie, korzystamy z tej formy płatności którą obsługuje dany sklep lub którą wolimy używać. Dostęp do swojego konta zawsze mamy pod ręką w wygodnej apce IKO, którą bez problemu zainstalujemy sobie np. ze Sklepu Play, a tam m.in. w prosty sposób przelejemy kasę do innej osoby znając tylko jej numer telefonu.

darmowe karty płatnicze

Zakładając konto otrzymamy do wyboru jeden z wielu wariantów wizerunku karty debetowej. Tutaj jednak zwróć uwagę na opłatę widniejącą przy karcie. Są bowiem takie, za które bank chce pobrać opłatę za jej wydanie (14,90 zł). Bez problemu jednak można coś wybrać spośród wzorów darmowych kart płatniczych, których bank przygotował aż 10 (plus 1 wzór standardowy oczywiście).

I czego chcieć tu więcej?

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem takiego konta i zgarnięciem nagrody 125 lub 250 zł, to poniżej znajdziesz linki bezpośrednio do strony banku:

lub

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Łap chwile”

Tabela z opłatami dla kont z tej promocji


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x