bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Konto z bonusem 300 zł w Santander Bank Polska S.A. – 3 edycja promocji banku

Już po raz trzeci Rankomat Sp. z o.o. organizuje promocję bankową z kontem osobistym od Santander Bank. Można w niej zyskać całe 300 zł jeśli tylko założymy konto poprzez specjalna stronę promocyjną i przez dwa kolejne miesiące będziemy z niego aktywnie korzystać. Darmowe Konto Jakie Chcę, z darmową kartą debetową i bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK-a – tego właśnie można spodziewać się biorąc udział w tej edycji promocji z Santanderem „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja 3”.

 

Konto z bonusem 300 zł

 

Ważne – na początek !

Z promocji tej można skorzystać pod warunkiem ukończenia 18 roku życia oraz nie posiadania konta osobistego w Santander Bank Polska od co najmniej 13.01.2019 roku

 

Pierwsza część premii – 200 zł

Promocja ta została podzielona jakby na dwie części. W pierwszej z nich można otrzymać 200 zł premii. Aby do tego doszło należy wykonać poniższe czynności:

 1. Zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (link do tej strony poniżej). Zakładamy tam sobie profil, po czym składamy wniosek o konto bankowe: Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska. Konto takie należy założyć tylko i wyłącznie poprzez zakładkę „KONTO BONUS” która będzie dostępna po zalogowaniu do tego serwisu. Na założenie konta mamy czas do 29.02.2020 roku.

Konto Jakie Chcę z Bonusem - strona promocyjna

 1. Podpisać umowę z bankiem o prowadzenie konta. Tutaj mamy termin do 15.03.2020 roku.
 2. Do 30.04.2020 wyrazić wszelkie zgody marketingowe (te podczas zakładania konta i samego profilu) oraz w dwóch kolejnych po sobie miesiącach, czyli:
  • w styczniu i lutym lub
  • w lutym i w marcu lub
  • w marcu i kwietniu

…wykonać kartą co najmniej 5 transakcji płatniczych. Musimy to zrobić w każdym z tych dwóch wybranych przez siebie miesięcy, jednak kwota każdej z tych transakcji może być dowolna.

I to wszystko – teraz 200 zł jest już nasze.

 

Konto z bonusem

 

Druga cześć premii – 100 zł

Ta druga stówka do zdobycia jest naprawdę prosta. Wystarczy że w tym samym terminie co wyżej, czyli do końca kwietnia 2020, zasilisz swoje konto (wystarczy tylko jeden raz) kwotą min. 1000 zł, a nagroda jest twoja. Zasilenie najlepiej wykonać przelewem z innego banku, lub jak ktoś woli może to też być wpłata z tytułu zatrudnienia czy jakiegoś świadczenia.

Pamiętać trzeba aby z konta przypadkiem nie rezygnować przynajmniej do czasu otrzymania premii, o której to przyznaniu dowiesz się najpóźniej w połowie maja 2020, a sama nagroda zostanie przekazana na konto do 31.05.2020 roku.

 

Konto Jakie Chcę – czy warto?

Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna – jasne że warto! Konto Jakie Chcę jest bowiem pozbawione opłaty za prowadzenie, bez żadnych warunków. Opłata może być jedynie pobrana za używanie karty debetowej. Klient ma bowiem wybór:

 • albo będzie płacił stałą opłatę 3 zł za kartę, albo
 • albo będzie płacił 0 zł lub 5 zł – w zależności od ilości wykonanych transakcji w miesiącu

Jeśli wybierzemy tę drugą opcję (0 lub 5 zł) to:

 • zapłacisz 5 zł za kartę, jeśli nie wykonasz tą kartą co najmniej 5 dowolnych transakcji w miesiącu
 • zapłacisz 0 zł za kartę, jeśli tych transakcji wykonasz co najmniej 5 w miesiącu

Warto więc (według mnie) po otrzymaniu już dostępu do bankowości internetowej lub podczas zakładania samego konta, zmienić sobie wariant opłaty za kartę na ten drugi. Pięć transakcji w miesiącu na dowolną kwotę to przecież nie jest aż taka duża ilość, a po co mamy płacić za kartę jeśli w prosty sposób można tego uniknąć?

 

Karta dopasowana do Konta Jakie Chcę

 

Mając to konto nie będziemy mieli co prawda darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, a jedynie z bankomatów banku Santander Bank Polska. Jednak to też można obejść. Jak ktoś potrafi używać BLIK-a i nie trzyma się kurczowo karty plastikowej, to jest dobra wiadomość: każda wypłata BLIK-iem gotówki z dowolnego bankomatu w Polsce jest darmowa!

 

Ważne!

Jeśli masz mniej niż 26 lat to każdą wypłatę z dowolnego bankomatu w Polsce masz za darmo. Taki bonus dla młodych!

 

Oznacza to, że jednak nie jesteśmy zmuszeni do szukania tylko i wyłącznie bankomatów tego jednego banku. Na całe szczęście większość już bankomatów posiada taką możliwość wypłaty gotówki za pomocą BLIK, więc jest to duży atut za tym aby takie konto w Santander Bank mieć i wypróbować jego wszystkie zalety.

 

 

Dodatkowe promocje z Kontem Jakie Chcę

Obecnie Santander Bank Polska ma w swoim portfolio jeszcze kilka promocji, z których można dodatkowo skorzystać posiadając Konto Jakie Chcę. Są to:

 1. Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za prąd, gaz, internet, TV czy telefon (25 zł miesięcznie przez kolejnych 12 miesięcy)
 2. Do 150 zł za przeniesienie swojego wynagrodzenia do Santander Banku
 3. 80 zł premii za każde polecenie konta innej osobie
 4. Oprocentowanie promocyjne na koncie oszczędnościowym – 1,5 % w skali roku

Do tego dochodzi oczywiście możliwość płacenia smartfonem (zamiast kartą) oraz za pomocą smartwatcha (Apple Pay, Garmin Pay czy FitBit Pay), czyli wszystkim tym co obecnie robi się modne i pożądane wśród dostępnych metod płatności.

Zachęcam więc, póki taka promocja z dosyć wysoką kwotą nagrody istnieje, na skorzystanie z tej 3 edycji promocji z Kontem Jakie Chcę. To co najważniejsze, czyli łatwość zdobycia całego 300 zł, oraz perspektywa posiadania całkiem fajnego konta osobistego – nawet na dłużej – sprawia, że taka promocja jest naprawdę warta polecenia.

Konto Jakie Chcę z Bonusem - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja 3”

Tabela opłat dla kont osobistych w Santander Bank Polska

Regulamin promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem – 5 edycja”

Regulamin promocji „Polecam mój Bank – 5 edycja”

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x