bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

„Konto w lutym” i 300 zł premii bez wydawania pieniędzy – promocja z bankiem BNP Paribas

Pomimo tego że bank BNP Paribas często ma promocje ze swoim darmowym kontem osobistym –  Kontem Otwartym na Ciebie, to jednak bardzo rzadko zdarzają się takie jak ta. Zakładając „Konto w lutym” nie dość że otrzymasz bezpłatne konto i możliwość posiadania darmowej debetówki, to jeszcze zarobisz na tym całe 300 zł. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to wszystko bez uszczuplania swojego portfela w czasie trwania całej akcji promocyjnej!

 

Konto w lutym BNP Paribas

 

„Konto w lutym” to promocja skierowana do osób pełnoletnich, posiadających dowód osobisty, które nie posiadają od co najmniej 9 miesięcy żadnego rachunku bankowego w banku BNP Paribas.

 

Jeśli chcesz sprawdzić sobie jak działa całkowicie darmowe konto w banku BNP Paribas i jednocześnie przy tym zarobić ładną sumkę (300 zł), to zapraszam do zapoznania się z zasadami opisywanej tutaj promocji. Już długo nie było takiej jak ta, gdzie całą kwotę otrzymasz bez żadnego wydawania swoich pieniędzy.

  1. Na początku zarejestruj się na stronie promocyjnej:

"Konto w lutym" w BNP Paribas - formularz promocyjny

  1. Na rejestrację masz czas do 16.02.2020 roku. Jednak pamiętaj:

 

Promocja „Konto w lutym” ograniczona została ilością wniosków promocyjnych – 3000 sztuk. Warto zarejestrować się już teraz!

 

  1. Po rejestracji udostępniony zostanie Tobie link do założenia konta osobistego w banku BNP Paribas. W tej promocji zakładać będziesz Konto Otwarte na Ciebie, a do konta możesz (i musisz) wybrać dowolną kartę debetową. Załóż to konto podając te same dane co podczas rejestracji i potem podpisz umowę z bankiem. Na podpisanie umowy masz czas do 29.02.2020.
  2. Teraz w 3 kolejnych miesiącach, czyli w marcu, kwietniu i maju 2020 wykonaj poniższe dwa zadania:
    • Zasilenie rachunku kwotą min. 1000 zł (może to być przelew z innego banku, również z innego Twojego rachunku)
    • Wykonaj co najmniej 4 przelewy przez internet ze swojego konta (możesz do tego używać również aplikacji mobilnej banku)

I to koniec czynności jakie musisz wykonywać w tej promocji.

Teraz jeszcze tylko o nagrodach. Poniżej przedstawiam tabelkę dzięki której dowiesz się, jaka kwota i za co zostanie Tobie przyznana, wykonując zadanie w poszczególnych miesiącach:

 

 

Konto w lutym promocja w BNP Paribas

 

Konto Otwarte na Ciebie w banku BNP Paribas

Na całe szczęście w tej promocji możesz uniknąć wydawania pieniędzy – również w kwestii opłat związanych z prowadzeniem rachunku. Samo konto które otrzymasz od banku, pozbawione jest jakiejkolwiek opłaty związanej z miesięcznym utrzymaniem go. Karta debetowa do konta – ta również może być darmowa. Wystarczy że podczas zakładania konta wskażesz, że chcesz mieć Kartę Otwartą na Dzisiaj. Mając ją w portfelu musisz tylko pamiętać o jednej rzeczy – aby co miesiąc zrobić tą kartą przynajmniej jedną płatność (dowolną). Inaczej zobaczysz na koncie opłatę, lecz niewielką – zaledwie 3 zł. Warto więc o tym szczególe pamiętać.

Porównanie kart debetowych w BNP Paribas:

 

 

Jak widać, promocja „Konto w lutym” jest niezwykle korzystna. Zakładasz darmowe konto, w 3 miesiące wykonujesz proste czynności związane z tym kontem i w między czasie zgarniasz 300 zł – a to wszystko bez wydawania pieniędzy w sklepie. Pięknie!

Więcej informacji na temat kont osobistych w banku BNP Paribas znajdziesz: tutaj.

Zapraszam do rejestracji na stronie promocyjnej:

"Konto w lutym" w BNP Paribas - formularz promocyjny

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Konto w lutym”

Tabela opłat dla kont w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x