bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Konto w BNP Parias i 300 zł premii oraz dodatkowe 5000 zł do zgarnięcia w konkursie

Tym razem BNP Paribas pozytywnie zaskakuje. Nie dość, że za założenie konta osobistego możemy otrzymać gotówkę – w wysokości 300 zł, to jeszcze za jednym zamachem możemy wziąć udział w konkursie związanym z ekologią i zdobyć jedną z bardzo atrakcyjnych nagród pieniężnych, wśród których ta największa to aż 5000 zł. Jeśli również ty nie posiadasz jeszcze konta bankowego w tym banku i nie miałeś go otwarte od ostatnich 12 miesięcy, to jest teraz dobry moment na założenie takiego konta i przy okazji na zgarnięcie bardzo atrakcyjnych nagród.

Otwórz się na zmiany

Pamiętaj!

Jak w każdej tego typu akcji promocyjnej, tak i w tej, aby wziąć udział musisz mieć ukończone już 18 lat.

Premia za założenie konta – 300 zł – jak otrzymać?

Najnowsza promocja z kontem osobistym Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas nosi nazwę „Otwórz się na zmiany” i możemy w niej otrzymać łącznie aż 300 zł. Aby jednak nie było zbyt łatwo, podzielono ją na 3 etapy. W każdym z nich można otrzymać część z tej nagrody. I tak:

 1. Etap pierwszy z nagroda 50 zł – Tutaj musimy złożyć wniosek o konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie w terminie do 30.06.2021 (lub do wyczerpania puli 3000 wniosków promocyjnych). Po założeniu konta musimy w lipcu 2021 roku wykonać 1 dowolny przelew ze swojego konta na dowolną kwotę.

Link do założenia tego konta znajduje się tutaj:

 1. Etap drugi – nagroda 150 zł. Otrzymamy ją, gdy w sierpniu 2021 roku wykonamy dwa zadania:
  • Otrzymamy wpływ środków na swoje konto w wysokości min. 500 zł oraz
  • Wykonamy płatności kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł
 2. Trzeci etap z nagrodą 100 zł. Tutaj musimy wykonać zadanie we wrześniu 2021 roku, a mianowicie:
  • Otrzymać wpływ na swoje konto min. 1000 zł oraz
  • Wykonać transakcje płatnicze na łączną kwotę min. 500 zł oraz
  • Wykonać min. 3 dowolne przelewy ze swojego konta

Zaznaczę tutaj, że wpływem wcale nie musi być wpływ pochodzący z wynagrodzenia za pracę. Może to być po prostu przelew z innego banku.

Konkurs, konkurs, konkurs!

To jednak nie wszystko jeśli chodzi o nagrody związane z kontem osobistym w BNP Paribas. Gdy podczas wnioskowania o konto zaznaczymy, że chcemy również wziąć udział w konkursie, to będziemy mieli szansę na nagrody dodatkowe. A jest o co walczyć, gdyż bank przygotował tutaj:

 • Nagrodę główną w wysokości 5000 zł
 • Dwie nagrody po 1500 zł oraz
 • Dwie nagrody po 1000 zł

Konkurs dodatkowy nosi nazwę „Wszystko zaczęło się od…” i polega on na tym, aby opisać swoją przygodę z ekologią, a dokładnie, aby odpowiedzieć na pytanie: „Co zainspirowało Cię do zmiany stylu życia i zmniejszenia konsumpcji”.

Na pytanie to będziemy mogli odpowiedzieć dopiero we wrześniu 2021 i tylko pod warunkiem, że przystąpimy do wyżej opisanej promocji „Otwórz się na zmiany” i zakwalifikujemy się do otrzymania nagrody co najmniej w etapie pierwszym, czyli otrzymamy co najmniej te 50 zł. O wszystkich krokach szczegółowo dowiemy się podczas uczestnictwa w tej promocji i konkursie, zaraz po przystąpieniu do nich.

wygraj 5000 zł w konkursie

Konto w BNP Paribas – trochę na temat

Konto Otwarte na Ciebie to konto całkowicie darmowe, jeśli chodzi o samo prowadzenie konta. Do konta każdy klient otrzymuje kartę debetową, którą może sobie wybrać spośród 3 opcji:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – najtańsza opcja, gdyż można mieć tę kartę za darmo. Wystarczy wykonać w każdym miesiącu przynajmniej jedną płatność. Gdy tego nie zrobimy bank naliczy opłatę za jej używanie – 3 zł
 • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata za kartę to 6 zł miesięcznie (oplata stała, nie zmienia się). Z tą kartą otrzymasz bonus w postaci bezpłatnego ubezpieczenia „Cyber Pomoc”, z którym bezpieczniej poczujesz się podczas surfowania po internecie, płatności online za zakupy czy nawet podczas awarii i utraty danych na dysku swojego komputera – więcej szczegółów tutaj.
 • Karta Otwarta na Świat – za jej używanie zapłacisz co miesiąc 10 zł, ale w zamian bank daje Ci ubezpieczenie od nieprzewidzianych rezygnacji z podróży wakacyjnych oraz możliwość płacenia kartą za granicą bez ponoszenia kosztów przewalutowania

Dwie ostatnie karty maja również tę zaletę, że możemy nimi wypłacać pieniądze z każdego bankomatu w Polsce nie ponosząc żadnych opłat, co widoczne jest w poniższej tabeli:

Jakby więc interesowało Ciebie powiększenie kieszeni o 300 zł, a może nawet o jeszcze dodatkowe 5000 zł, to zapraszam do rejestracji na stronę banku. Taki konkurs może długo się nie powtórzyć więc warto teraz…

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz się na zmiany”

Regulamin konkursu „Wszystko zaczęło się od…”

Tabela z opłatami związanym z kontem osobistym w BNP Paribas


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x