bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Konto firmowe w banku PEKAO S.A. z premią do 1000 zł

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i masz chwilę czasu aby przeczytać ten artykuł? To dobrze, bo właśnie tutaj dowiesz się jak otrzymać od banku PEKAO S.A. całkiem ciekawe konto firmowe i zgarnąć przy tym do 1000 zł premii – a to wszystko bez wychodzenia z domu.

 

Konto Przekorzystne Biznes 1000 zł premii

 

W banku PEKAO S.A. pojawiała się niedawno nowa promocja o nazwie „1000 zł premii dla firm”. Jest ona skierowana do tych osób, które nie posiadają obecnie i nie posiadały od 01.04.2019 roku rachunku firmowego w tym banku. Tytułowe 1000 zł premii otrzyma każdy, kto spełni wszystkie warunki promocji opisane w regulaminie. Jednak trzeba zauważyć, że otrzymanie całej tej kwoty nie będzie wcale takie proste i będzie wymagało od właściciela konta wykonania pewnych czynności związanych zarówno z samym kontem jak i z powiązanymi z nim innymi produktami bankowymi. I tak:

Otrzymasz od banku 300 zł już na start jeśli tylko:

 1. Złożysz wniosek a następnie założysz konto firmowe Konto Przekorzystne Biznes w terminie do 30.06.2020 roku. Forma założenia konta firmowego jest dowolna: przez stronę internetową banku, przez smartfona w aplikacji PeoPay, przez infolinię. Możesz to też zrobić przez bankowość elektroniczną Pekao24, gdy masz już konto osobiste w banku PEKAO S.A. Poniżej link do założenia takiego konta prze internet:

Załóż Konto Przekorzystne Biznes w promocji

 1. W terminie 3 pełnych miesięcy po terminie otwarcia rachunku wykonaj:
  • 1 transakcję kartą która otrzymasz do swojego rachunku, na kwotę min. 100 zł
  • 1 dowolny przelew z aplikacji mobilnej PeoPay lub przez stronę mobilną banku (nie zalicza się przelewów do ZUS) na kwotę również 100 zł lub więcej
 2. W trzech z sześciu pełnych miesięcy po otwarciu rachunku, wykonuj przelewy do ZUS (kwota przelewu nieistotna).

Wykonanie tych trzech punktów gwarantuje otrzymanie od PEKAO wypłaty premii 300 zł. Kolejne nagrody otrzymasz od banku gdy:

 1. Otrzymasz 200 zł – jeśli po założeniu konta zawrzesz z bankiem umowę o terminal płatniczy a następnie w każdym z 3 kolejnych miesięcy od otwarcia konta, przyjmiesz tym terminalem płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie.
 2. Kolejne 200 zł otrzymasz, gdy w ciągu 3 pełnych miesięcy od otwarcia konta firmowego dokonasz wymiany walut w banku PEKAO S.A. na kwotę min. 20 000 zł.
 3. Ostatnia premia – 300 zł – będzie twoja, jeśli w terminie 6 pełnych miesięcy po otwarciu konta, zawrzesz z bankiem umowę na jeden z produktów kredytowych dla firm:
  • Kredyt lub pożyczka na kwotę min. 20000 zł
  • Karta kredytowa Mastercard z limitem kwoty min. 20000 zł

 

1000 zł premii PEKAO

 

Jak widać z powyższego, jedynie otrzymanie pierwszego 300 zł (za założenie konta i spełnienie odpowiednich warunków) jest w miarę proste do spełnienia. Kolejne kwoty premii są już dużo trudniejsze do otrzymania i nie każdy będzie w stanie takich wysokich warunków jakie stawia bank spełnić. W dobie epidemii jak wiadomo banki zaostrzają wymogi dotyczące wszelkich kredytów, a przeciętnego Kowalskiego obecnie coraz rzadziej stać na spłatę zobowiązań kredytowych. Nie jest to więc oferta jakoś mocno zachęcająca do uczestnictwa i oferowany w tej promocji 1000 zł nie każdemu przyjdzie przygarnąć.

Jednak jeśli wiesz, a pewnie tak jest, że pierwsza nagroda 300 zł nie będzie specjalnie problemem do zdobycia, to zapraszam na stronę banku w celu założenia konta firmowego, wypróbowania go i zgarnięcia choćby tej pierwszej z nagród. A może właśnie Konto Przekorzystne Biznes okaże się tym kontem, o które Ci chodziło i przekonasz się do niego na dłużej?

Poniżej tabela z podstawowymi opłatami aby zobrazować koszty, jakie ewentualnie mogą wystąpić podczas używania tego konta na co dzień.

 

 

Załóż Konto Przekorzystne Biznes w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „1000 zł premii dla firm”

Tabela opłat dla Konta Przekorzystnego Biznes w PEKAO S.A.

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x