bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Konto Aktywna Pensja – oprocentowane na 4%

Bank BGŻ BNP Paribas wychodzi z propozycją konta osobistego które łączy w sobie dwie atrakcyjne oferty: konto osobiste za 0 zł oraz oprocentowanie miesięcznych wpływów na 4% w skali roku.
 
I teraz jak zwykle możemy tu się zastanawiać gdzie jest haczyk ?
 
 
Otóż haczyków jest tu kilka i już je wyjaśniamy:
 
Po pierwsze – jeśli chcemy mieć konto za darmo to musimy spełnić jedne warunek – nasze wpływy miesięczne na konto nie mogą być niższe jak 1000 zł – w przeciwnym wypadku zapłacimy 10 zł za obsługę konta.
 
Po drugie – otrzymamy 4% (w skali roku oczywiście) ale tylko od największego wpływu środków na konto. Oznacza to że jeśli nasze wpływy na konto są np. z dwóch różnych źródeł to już to oprocentowanie 4% dotyczyć będzie tylko tych wpływów które są wyższe. Wszelkie niższe wpływy na konto nie będą oprocentowane.
 
Po trzecie – jeśli nasz największy wpływ na konto przekroczy kwotę 5000 zł to oprocentowaniu podlega jedynie kwota 5000 zł a to co jest powyżej tej kwoty nie jest oprocentowane.
 
Po czwarte – oprocentowanie działa tylko przez 12 miesięcy od otwarcia konta bankowego.
 
I w końcu po piąte – promocja ta obejmuje konta założone do dnia 31.10.2015 przez nowych klientów. Oznacza to że zakładając takie konto nawet 31.10.2015 nasze wpływy przez 12 miesięcy będą oprocentowane na 4% w skali roku.
 
 
Do konta tego otrzymamy oczywiście kartę debetową za darmo. Tutaj bank oferuje nam bardzo fajną sprawę: za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie. Jednak gdy tą kartą nie wykonamy w miesiącu transakcji na łączną kwotę 300 zł to bank doliczy nam opłatę za kartę w wysokości 7 zł. 300 zł to jednak nie jest duża kwota więc wydaje się że większości z nas udałoby się mieć tę kartę za darmo.
 
Jakby tego było mało mamy możliwość otrzymania darmowego (brak opłat za przyznanie) debetu czyli tzw. kredyt odnawialny w koncie.
 
Debet ten otrzymamy na następujących zasadach:
 
  • debet ten nie może być wyższy niż najwyższy miesięczny nasz wpływ na konto
  • debet ten jest oprocentowany na niewielki procent – 6,42% (stan na dzień 15.06.2015)
 
Konto Aktywna Pensja wydaje się być jedną z lepszych propozycji bankowych, szczególnie dla tych którzy otrzymują wysokie pensje na konto.
 
Po więcej informacji zapraszam na stronę banku BGŻ BNP Paribas: link
 
 
 
BGZ BNP - Konto Aktywna Pensja
 
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x