bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Konto 360 stopni w promocji z Amazonem – zyskaj do 250 zł

Bank Millennium ze swoim Kontem 360° to bardzo dobry wybór dla osób ceniących wygodę. Wystarczy, że w każdym miesiącu wykonamy jedną dowolną transakcję płatniczą (kartą lub BLIK-iem) oraz zapewnimy wpływ min. 1000 zł, a w zamian otrzymamy całkowicie darmowe konto pozbawione opłat, nawet gdy zechcemy skorzystać z usług obcych bankomatów przy wypłacie gotówki. Dla osób które szukają czegoś więcej, jakiejś dodatkowej zachęty do tego aby takie konto wypróbować, Bank Millennium przygotował promocję „sierpniową”. Na zakładających konto osobiste czeka 150 zł w gotówce oraz karta podarunkowa o wartości 100 zł do wydania na – coraz bardziej popularnym w Polsce serwisie zakupowym – portalu Amazon.pl

Jeśli do tej pory nigdy nie korzystałeś z promocji związanej z Kontem 360° i nie posiadasz w Banku Millennium konta bankowego, to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami najnowszej promocji tego banku.

promojca z Amazonem i z Kontem 360

Promocja sierpniowa Konta 360°

No, niby promocja jest sierpniowa, jednak przystąpić do niej można nawet do 10 września 2021. Do tego czasu należy złożyć wniosek o konto osobiste – Konto 360° lub w przypadku osób w wieku do 26 lat – Konto 360° Student. Jest to pierwszy warunek do otrzymania tzw. nagrody dodatkowej – karty podarunkowej 100 zł do wydania na Amazon.pl.

Kolejne dwa warunki jakie musimy spełnić to:

  1. Do 30.09.2021 należy aktywować aplikację mobilną banku i dokonać min. 1 płatności kartą debetową otrzymaną do konta lub przy użyciu BLIK-a.
  2. Wyrazić zgodę na marketing od strony banku (podczas zakładania samego konta)

Link do strony promocyjnej banku dostępny jest tutaj:

Teraz nagroda pieniężna. W promocji tej możemy otrzymać 3 razy po 50 zł. Każda z tych nagród zostanie nam przekazana za wykonanie zadania w każdym z następujących miesięcy: w październiku, w listopadzie oraz w grudniu 2021. Zadanie polega na:

  1. Zasileniu konta kwotą min. 1000 zł (gdy zakładasz Konto 360° Student to wystarczy zasilenie 500 zł)
  2. Wykonaniu min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem

Sprawa jest więc bardzo prosta.

Plusem całej tej promocji jest fakt, iż nie musimy w niej wykonywać żadnych czynności które i tak musimy wykonywać co miesiąc, aby utrzymać zerową opłatę za prowadzenie konta i za utrzymanie karty debetowej.

Rodzaj czynności Konto 360° Konto 360° Student
jeśli aktywnie* korzystasz z konta jeśli nie korzystasz z konta aktywnie* jeśli aktywnie* korzystasz z konta jeśli nie korzystasz z konta aktywnie*
prowadzenie konta 0 zł 8 zł 0 zł
wydanie karty debetowej 0 zł 0 zł
opłata miesięczna za kartę debetową 0 zł 7 zł 0 zł 4 zł
wypłata z bankomatów Banku Millennium 0 zł 0 zł
Santander Bank Polska i Planet Cash 0 zł 1 zł 0 zł 1 zł
pozostałych bankomatów w Polsce 0 zł 5 zł 0 zł 5 zł
za granicą 0 zł 2,5% min. 9 zł 0 zł 2,5% min. 9 zł
przelewy internetowe 0 zł 0 zł
przelew natychmiastowy 5 zł 5 zł
usługa Cash Back 0 zł 0 zł
* Aktywne korzystanie z konta w przypadku Konta 360° - zewnętrzny wpływ na konto min. 1000 zł i jedna płatność bezgotówkowa w miesiącu
* Aktywne korzystanie z konta w przypadku Konta 360° Student - jedna płatność bezgotówkowa w miesiącu

W przypadku, gdy umowę o prowadzenie konta dokonamy przy użyciu fotoweryfikacji (na selfie), to dodatkowo musimy podejść osobiście do banku i złożyć swój podpis oraz wylegitymować się, pokazać dowód osobisty. Tę czynność musimy wykonać przed końcem 2021 roku.

No i pamiętajcie, nie likwidujcie tego konta za szybko, gdy się coś przypadkiem nie spodoba. Poczekajcie co najmniej na wypłatę wszystkich tych premii, aż wpłyną na wasze konto. Jednak mając już osobiste doświadczenie z tym bankiem muszę przyznać, że naprawdę nie za bardzo widzę powody, aby z tego Konta 360° rezygnować. Sprawdza się na każdym kroku, szczególnie w podróży, gdy musimy wypłacić gotówkę z bankomatu, lub gdy nagle trzeba wykonać płatność BLIK-iem. Wtedy wygodna aplikacja mobilna przychodzi z pomocą i wszystko co trzeba dzieje się w mgnieniu oka. Dodatkowo z poziomu aplikacji mamy wgląd w konto dziecka, co również jest bardzo pomocne gdy chcemy dziecku pomóc w początkach przygody z bankiem.

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Promocja sierpniowa Konta 360°”

Tabela opłat dla kont osobistych w Banku Millennium


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x