bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Kody do InPostu, 150 zł w gotówce z CitiKontem i 400 zł z kartą kredytową od CitiBanku

Bank Handlowy w Warszawie już po raz szósty organizuje promocję o nazwie „Finansowa Rewolucja”. Tym razem w promocji która kończy się dopiero 19.06.2021, na nowych klientów banku czekają bardzo atrakcyjne nagrody: 2 kody na przesyłki kurierskie InPost, 150 zł w gotówce, 300 zł w kodach do Biedronki i dodatkowe 100 zł w postaci CashBack od transakcji wykonanych kartami Citibanku. Tyle profitów z jednym kontem osobistym może otrzymać każdy, kto od początku 2020 roku nie posiada konta bankowego w Banku Handlowym.

Część z tych nagród jest za założenie darmowego CitiKonta i za aktywność związaną z płatnościami. Część zaś za dodatkowe założenie karty kredytowej i za czynności z nią związane. Jeśli chcesz zgarnąć te wszystkie nagrody, przeczytaj artykuł do końca. Przekonasz się, że zdobycie takich premii wcale nie musi być aż tak skomplikowane.

CitiKonto promocja

W opisywanej tutaj promocji będziemy zakładać konto osobiste – CitiKonto. Warto zauważyć, że konto takie jest kontem całkowicie darmowym, jeśli chodzi o opłaty związane z samym kontem, jak i z kartą debetową. Bank nie pobiera za te dwa produkty żadnej opłaty – bezwarunkowo.

Darmowe są też oczywiście przelewy internetowe oraz wszystkie wypłaty pieniędzy z bankomatów Banku Handlowego. Dodatkowo możemy też wyciągnąć kasę bez opłat z bankomatów obcych, tyle tylko, że takie wypłaty są tylko cztery w miesiącu. Za piątą wypłatę (i każdą następną) bank pobiera już opłatę (8 zł). No ale kto tyle razy wpłaca kasę z bankomatu? Chyba już nikt…

Wracając do promocji „Finansowa Rewolucja – edycja VI”. Składa się ona jakby z czterech etapów, w każdym jest jakaś nagroda. I tak:

Nagroda nr 1 – 2 kody na szybkie nadania paczek w firmie InPost

Tę nagrodę otrzymujemy już na samym początku. Wystarczy założyć sobie konto osobiste, wraz z kartą debetową, oraz wyrazić zgodę na marketing od strony Banku Handlowego podczas składania wniosku o konto. Link do strony promocyjnej podaję tutaj:

Bank Handlowy - załóż CitiKonto w promocji

Na założenie konta w tej promocji mamy czas do 19.06.2021

Nagroda nr 2 – 50 zł w gotówce na konto

Taka nagroda czeka na te osoby, które zalogują się do aplikacji mobilnej banku (Citi Mobile) oraz otrzymają wpływ na swoje konto w wysokości min. 100 zł (np. przelew z innego banku). Trzeba to wszystko wykonać najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta.

Citi Handlowy logo

Nagroda nr 3 – kolejne 50 zł

Tutaj już musimy postarać się trochę bardziej, jednak bank daje nam dwie możliwości. Nagroda 50 zł będzie nasza, jeśli spełnimy co najmniej jedno z poniższych zadań w terminie do końca drugiego pełnego miesiąca po założeniu konta:

  • otrzymamy na swoje konto wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł lub
  • w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej skorzystamy z tzw. Citi Kantoru i dokonamy tam zlecenia na kupno lub sprzedaż waluty zagranicznej na kwotę min. 2000 zł

Nagroda nr 4 – ostatnie 50 zł

Tym razem aby otrzymać taką nagrodę będziemy musieli być nieco bardziej mobilni. Otóż należy swoją kartę debetową podpiąć pod Google Pay lub Apple Pay oraz z użyciem smartfona zapłacić w ten sposób za zakupy. Kwota transakcji musi być większa lub równa 100 zł. Taką płatność musimy wykonać najpóźniej w trzecim pełnym miesiącu po założeniu konta bankowego.

BH karta kredytowa

Karta kredytowa i nagrody ekstra

Tak, to by było na tyle jeśli chodzi o nagrody związane z samym kontem. Teraz czas na premie związane z założeniem dodatkowej karty – karty kredytowej. Jeśli zdecydujesz się na taką kredytówkę w Banku Handlowym to masz szansę na nagrodę w postaci zwrotu 1% od dokonanych transakcji kartą – przez okres 4 miesięcy (nie więcej niż 25 zł zwrotu miesięcznie). W sumie na tym można zyskać aż 100 zł.

Trzeba tylko złożyć wniosek o kartę kredytową i aktywować ją w terminie do 19.06.2021. Z tej nagrody (100 zł) może jednak skorzystać zaledwie 1000 pierwszych osób, które po 1.01.2020 nie posiadały żadnej karty kredytowej w Banku Handlowym.

Jeśli jednocześnie spełnisz poniższe kilka punktów, otrzymasz dodatkowo voucher do Biedronki – w wysokości aż 300 zł! Taki bonus z pewnością przyda się szczególnie tym, którzy w tej sieci sklepów często robią swoje codzienne zakupy. Voucher taki może być wykorzystany w przeciągu 6 miesięcy od wydania i jest wielokrotnego użytku, tzn. możesz nim płacić w Biedronce tak długo, aż cała kwota 300 zł zostanie osiągnięta.

Voucher 300 zł do Biedronki będzie Twój, gdy spełnisz te kilka warunków:

  1. Umowa o kartę kredytową zostanie zawarta za pośrednictwem poniższej strony banku w terminie do 6.09.2021:

Bank Handlowy - załóż kartę kredytową w promocji

  1. Zalogujesz się do aplikacji mobilnej Citi Mobile (do końca 1 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy) i aktywujesz tam kartę kredytową
  2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczysz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody (dokładne wytyczne w regulaminie poniżej)
  3. Przynajmniej w jednym z dwunastu kolejnych miesięcy dokonaj płatności kartą kredytową na kwotę min. 300 zł
  4. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, dokonaj transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł

Te pięć punktów oraz fakt bycia osobą pełnoletnią nie posiadającą żadnej karty kredytowej w Banku Handlowym od 01.01.2019 roku, gwarantują otrzymanie vouchera do Biedronki w wysokości 300 zł. Voucher zostanie dostarczony w serwisie bankowości internetowej i to tam wśród innych wiadomości należy się go spodziewać.

Nagroda związana z kontem osobistym oraz nagroda związana z kartą kredytową to dwie odrębne sprawy. Można skorzystać z obu, a można tylko wybrać sobie tą, która bardziej odpowiada. Zapraszam na wybraną stronę aby złożyć wniosek i dowiedzieć się o szczegółach każdej z tych promocji.

Bank Handlowy - załóż CitiKonto w promocji

Bank Handlowy - załóż kartę kredytową w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji z kontem osobistym „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VI”

Regulamin promocji z kartą kredytową „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki – edycja III”

Tabela opłat dla CitiKonta w Banku Handlowym

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x