bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Karta kredytowa BNP Paribas z bonusem 400 zł na zakupy w Biedronce

Bank BNP Paribas rozpoczął właśnie promocję swojej karty kredytowej, w której za jej wyrobienie i używanie otrzymasz całkiem niezły bonus – kod elektroniczny o wartości aż 400 zł do wydania w Biedronce. Wnioskujesz o kartę, wydajesz nią 1500 zł a w zamian zrobisz sobie darmowe, całkiem spore zakupy w dowolnym sklepie tego dyskontu.

 

BNP Paribas 400 zł do Biedronki

 

Promocja „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka” skierowana jest do osób pełnoletnich, które przynajmniej od początku 2018 roku nie posiadały żadnej karty kredytowej w banku BNP Paribas

 

Aby taki bon do Biedronki otrzymać, należy w okresie do 30.11.2019 zawrzeć z bankiem BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Następnie w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy z bankiem, należy wykonać przynajmniej jedną transakcję tą kartą kredytową, na łączną kwotę min. 1500 zł.

BNP Paribas - 400 zł do Biedronki - formularz zgłoszeniowy

Warunkiem otrzymania nagrody jest również rejestracja w programie MamBonus na stronie www.mambonus.pl. Masz na to czas 2 miesiące, licząc od momentu przyznania nagrody. Rejestrując się tam otrzymasz też dodatkowy bonus, jakim jest 5000 punktów na start – właśnie w programie MamBonus. Warunkiem otrzymania tego bonusu dodatkowego jest wykonanie przynajmniej 4 transakcji kartą kredytową o wielkości min. 50 zł każda. Transakcje te musisz wykonać w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy o kartę.

 

 

Punkty MamBonus będziesz otrzymywać także za transakcje wykonywane tą kartą kredytową – 1 wydana złotówka to 2 punkty na konto w MamBonus. A jak ich zbierzesz więcej to będziesz mógł je wymienić na atrakcyjne nagrody z katalogu nagród: https://mambonus.pl/katalog

Program MamBonus stworzony został z myślą o klientach banku BNP Paribas posiadających karty kredytowe tegoż banku. Właściciele kart kredytowych z logiem MamBonus mają dostęp do dodatkowych zniżek (do 50%) u ponad 40 partnerów tego programu w ponad 2500 sklepach (stacjonarnych i internetowych). Wystarczy poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania ze zniżki – przed płatnością – i zapłacić kartą kredytową z logiem MamBonus. Bonusowe punkty zostaną naliczone po zakończonej transakcji.

 

BNP Paribas karta kredytowa MamBonus

 

Karta kredytowa Mastercard – Standard i Gold

W promocji tej otrzymasz od banku całkiem fajny produkt. Dlaczego fajny? A to dlatego że:

  1. Wydanie obu kart kredytowych jest bezpłatne
  2. Brak jest opłaty rocznej za kartę
  3. Opłata comiesięczna również może być zniesiona gdy spełnisz odpowiedni warunek (patrz tabela poniżej)
  4. Spłacając kartę w terminie nie będą naliczone żadne opłaty
  5. Możesz wnioskować o darmową kartę dodatkową dla osoby bliskiej która ukończyła 13 rok życia – dzięki temu wydatki np. dziecka masz zawsze pod kontrolą a ono uczy się samodzielności
  6. Płacąc tą kartą w jakimkolwiek sklepie (również internetowym) otrzymujesz punkty w programie MamBonus, a te z kolei wymieniasz na atrakcyjne nagrody
  7. Jak spóźnisz się ze spłatą zadłużenia na karcie to też nie jest wielki problem. Oprocentowanie karty Standard to zaledwie 15,27% RRSO a Gold niewiele więcej bo 18,70% RRSO – wszystko w stosunku rocznym oczywiście.

 

Biedronka 400 zł promocja karty kredytowej

 

To, czy wybierzesz kartę Standard czy Gold, specjalnie nie będzie miało różnicy. Przy karcie Gold jest wyższa opłata miesięczna za kartę, której jednak można całkowicie uniknąć jak w przypadku karty Standard. Jest tam też ustalany indywidualnie limit kredytowy, który może się przydać gdy twoje miesięczne wydatki są raczej większe niż mniejsze 🙂 Jak nie wydajesz kartą strasznie dużych pieniędzy to raczej wybierz kartę Standard – będzie nieco taniej gdy zapomnisz o jej spłaceniu w terminie.

Poza tym w zbieraniu punktów MamBonus przy obu kartach nie ma różnicy – 1 wydany złoty kartą to zawsze 2 punkty w MamBonus.

Tabela poniżej z pewnością pomoże w decyzji wyboru odpowiedniej karty kredytowej.

 

 

BNP Paribas - 400 zł do Biedronki - formularz zgłoszeniowy

 

 

Regulamin promocji „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”

Regulamin programu lojalnościowego MamBonus

Tabela opłat dla kart kredytowych w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x