bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Getin Up Free – najlepsze konto dla studenta

Chcemy dzisiaj przedstawić Wam niebywałą okazję wśród kont bankowych skierowanych do klientów młodych, studentów, wszystkich w wieku od 18 do 28 roku życia.
 
Jest to oferta banku Getin Bank – konto Getin Up Free.
 
Do największych zalet tego konta możemy zaliczyć:
 
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty
  • 10% zniżki do Cinema City
  • 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego
 
Jeśli chodzi o bankomaty to bez opłat wypłacimy pieniądze z bankomatów Euronet i Planet Cash w całej Polsce. Natomiast przelewy przez Bankowość Internetową, Mobilną, SMS, Facebook i e-mail również są za darmo.
 
Getin Bank niekonwencjonalnie i w nowoczesny sposób podchodzi tutaj do klienta. Niebywałym bowiem atutem oraz zachętą stanie się tu możliwość otrzymania karty do bankomatu ze wzorem, który w oczach młodych ludzi na 100% wzbudzi uznanie. Dostajemy tutaj do wyboru aż 8 wzorów kart płatniczych z atrakcyjnymi napisami typu: „Hajs się zgadza”, „Moje nie rusz” lub ze wzorem burgera, czaszek, zombie czy księżniczki. Tak więc każdy młody człowiek znajdzie tutaj coś dla siebie.
 
 
Legitymacja Studencka
 
 
Studenci zakładając sobie takie konto skorzystają podwójnie. Specjalnie dla nich Bank przygotował dodatkową promocję. Wszystkim studentom posiadającym konto Getin Up Free Bank zwiększy stypendium naukowe i socjalne o 3% (maksymalnie 30 zł miesięcznie). Te dodatkowe 3% student może otrzymać 9 razy w ciągu trwania 12-sto miesięcznej promocji. Dodatkowo za pierwszym razem otrzymamy 50 zł na start.
 
Student ma też możliwość otrzymania Legitymacji Studenckiej z funkcją płatniczą. Jest to standardowa Legitymacja, która po podpisaniu umowy z bankiem umożliwia korzystanie z konta bankowego Getin UP Free oraz dokonywanie płatności za jej pomocą.
 
Przykład takiej karty:
 
 
Legitymacja Studencka
 
 
Obsługa bankowa takiej Legitymacji oczywiście też jest za darmo jak i wypłaty z bankomatów Planet Cash.
 
Wyrabiając sobie taką Legitymację Studencką nie musimy mieć osobnej karty do bankomatu. Legitymacja zastępuje nam ją w 100%.
 
Co ważne, bank nie daje nam żadnych warunków otrzymania takiego konta za darmo. Nie musimy mieś tutaj żadnych stałych wpływów na konto czy wykonywać konkretnych miesięcznych operacji kartą. Za obsługę konta i karty nie płacimy NIC.
 
Wychodzi na to że jest to w tej chwili najbardziej atrakcyjna oferta konta bankowego dla osób w wieku studenckim.
 
Śmiało polecamy to konto i zachęcamy do jego zakładania: tutaj
 
 
GetinUpFree
 
 
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x