bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

eKonto z premią 200 zł w XI edycji promocji mBanku

To już 11 raz kiedy to mBank ogłasza swoją promocję z eKontem osobistym. Po raz kolejny mamy możliwość uzyskania premii za założenie konta w mBanku. Jeśli w miesiącu wydajesz co najmniej 350 zł oraz jesteś w stanie wykonać co najmniej 8 transakcji kartą lub BLIK-iem to powinieneś zainteresować się tą promocją. Otrzymasz od banku konto, do niego darmową kartę debetową, a po 4 miesiącach aktywnego jej używania dostaniesz prezent – 200 zł w gotówce.

mBank eKonto z premią 11

Konto w mBanku jest kontem darmowym – tu nie ma zastrzeżeń. Trzeba tylko uważać na opłatę za kartę debetową. Może ona wynieść bowiem aż 7 zł, gdy nie spełnisz jednego warunku – płatności tą kartą na kwotę 350 zł miesięcznie. W zamian bank gwarantuje, że nie zapłacisz nic za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (powyżej kwoty 100 zł) oraz za granicą, a dodatkowo otrzymasz Moje Cele – czyli promocyjne oprocentowanie (1,8% w skali roku) środków odkładanych przy każdej Twojej transakcji płatniczej.

Jeśli do tej pory nie posiadałeś nigdy (lub przynajmniej od 01.01.2017 roku) konta osobistego w mBanku to zapraszam do sprawdzenia warunków tej promocji „eKonto z premią – XI edycja”, gdzie na samym końcu będziesz mógł spodziewać się nagrody o łącznej wartości 200 zł.

eKonto z premią 11 – zasady tej promocji

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie udziału w tej promocji to musisz wiedzieć, że bank podzielił ją na cztery etapy. W każdym z nich można zarobić 50 zł – trzeba tylko spełnić określone zadania. Wszystko to zostało opisane w poniższej tabeli.

Na początku należy złożyć wniosek o eKonto i podpisać umowę z bankiem. Mamy na to czas do 31.05.2021 roku. Następnie, gdy już będziemy mieli konto i otrzymamy kartę debetową, musimy wykonywać poniżej przedstawione zadania:

Tak, aż 8 transakcji płatniczych co miesiąc – to dużo. Jednak nie ma tutaj określonej kwoty żadnej z nich. Mogą to być transakcje dowolne, ważne aby obciążały one Twoją kartę debetową lub były wykonane przy użyciu BLIK-a. Zważywszy jednak na to, iż co miesiąc i tak musimy wykonać transakcje na łączną kwotę 350 zł (aby nie otrzymać opłaty za kartę 7 zł), uważam że ilość ta jest adekwatna do wysokości tego 350 zł. Wystarczy więc że będziemy trochę obserwować swój stan konta oraz historię wykonywanych transakcji dostępną np. w aplikacji mobilnej banku, a uzyskanie całej nagrody 200 zł nie będzie tutaj specjalnym problemem dla większości osób chcących zarobić tę kwotę.

Co do wpływu – nie może to po prostu być wpływ z innego naszego konta w mBanku. Możemy więc do tego celu używać np. naszego konta w innym banku lub poprosić o przelew osobę bliską. Idealnym rozwiązaniem jest oczywiście stały wpływ z tytułu wynagrodzenia czy innego stałego świadczenia, do czego oczywiście namawiam.

Chętnych zapraszam na stronę banku. Tam założycie sobie eKonto w tej 11 edycji promocji mBanku.

eKonto z premią - 11 edycja - strona mBanku

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „eKonto z premią – XI edycja”

Tabela opłat dla osób fizycznych w mBanku

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x