bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

eKonto z premią 140 zł – nowa edycja akcji promocyjnej mBanku

Kolejna – i zarazem następująca tuż po poprzedniej – promocja związana z kontem osobistym mBanku (eKontem osobistym) właśnie wystartowała. 140 zł to nagroda dla tych osób które zechcą założyć sobie darmowe konto bankowe wraz z kartą debetową, którą zresztą też będziemy mieli za darmo gdy co miesiąc będziemy jej używali. Do tego wszystkiego nowi klienci którzy aktywują usługę Moje Cele otrzymają promocyjne oprocentowane 2,5% tych środków które tam będą zgromadzone. Oto szczegóły tej promocji.

 

eKonto z premią 5 edycja promocji mBanku

 

Dla kogo promocja „eKonto z premią – 5 edycja”?

Trzeba wiedzieć, że mBank, podobnie jak pozostałe banki zresztą, nie prowadzi tego typu promocji dla każdego „Kowalskiego”. Jak chcesz wziąć udział w tej edycji to musisz spełnić podstawowe wymagania:

  1. Mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty
  2. Nie posiadać konta w mBanku przynajmniej od początku 2017 roku
  3. W czasie trwania tej promocji, czyli między 30.05.2019 a 09.08.2019 należy zawnioskować o eKonto osobiste wraz z kartą debetową do tego konta
  4. W momencie składania wniosku zaakceptować należy wymagane tam oświadczenia

mBank logo

 

Nagrody – ile i za co?

W promocji tej otrzymujemy łącznie 140 zł jako nagrodę. Z tym że pierwsze 100 zł (tzw. premia za szybki wpływ) otrzymasz gdy:

  1. W ciągu 7 dni od otwarcia konta bankowego otrzymasz na to konto wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz
  2. Wykonasz min. 5 transakcji kartą wydaną do rachunku (masz na to czas do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyłeś rachunek)

Druga część nagrody – 40 zł – zostanie tobie przyznana jeśli w kolejnym miesiącu znowu wykonasz min. 5 transakcji płatniczych kartą i znowu zasilisz swoje konto kwotą min. 1000 zł (musi to być jednorazowy wpływ takiej kwoty).

Co do samego wpływu jaki musimy zapewnić – nie może to być wpływ z innego twojego rachunku w mBanku, ale może to być np. wpływ z innego twojego konta w innym banku, lub z mBanku ale od innej osoby (firmy).

 

Przykładowo:

Jeśli zakładasz konto w czerwcu, to:

  1. Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 100 zł – zasil konto kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni i do końca lipca wykonaj 5 transakcji kartą
  2. W sierpniu zrób to samo co wyżej (wpływ i transakcje kartą) a otrzymasz kolejne 40 zł.

Jeśli konto otwierać będziesz w lipcu to:

  1. Aby otrzymać pierwszą część nagrody – 100 zł – zasil konto kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni i do końca sierpnia wykonaj 5 transakcji kartą
  2. We wrześniu wykonaj to samo co wyżej (wpływ 1000 zł i 5 transakcji kartą) a otrzymasz dodatkowe 40 zł nagrody.

Moje Cele i promocyjne oprocentowanie

Na nowych klientów którzy zdecydują się na aktywację Moich Celów czeka niespodzianka. Środki które będą tam przekazywane, zostaną oprocentowane na 2,5% w skali roku (do kwoty 20000 zł). Takie promocyjne oprocentowanie będzie dostępne do dnia 31.12.2019 roku. Potem niestety ale oprocentowanie spadnie do standardowego do poziomu 0,4%. Niemniej jednak jest to zachęta do przystąpienia do tej promocji właśnie teraz.

 

mBank konto z bankomatami za 0 zł

 

eKonto osobiste – czy warto?

MBank poprzez organizowanie takich promocji jak ta, chce zachęcić do otwierania kont bankowych właśnie u siebie. Czy warto jednak takie eKonto osobiste w mBanku zakładać? Myślę że tak. Nie jest to bowiem konto za które musimy ponosić opłaty. Samo prowadzenie konta jest zawsze darmowe, a posiadanie karty debetowej również nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami. Jak się okazuje, w bardzo prosty sposób takiej opłaty za kartę można się pozbyć. Wystarczy że wykonamy tą kartą przynajmniej jedną transakcję w każdym miesiącu, a opłata ta zostanie obniżona do 0 zł. Spójrzmy zresztą na tabelę:

 

 

Jak widać dodatkowym atutem w mBanku jest to, że każdy bankomat w Polsce możemy mieć bez opłat za wypłacanie gotówki. Wystarczy że nie będziemy bawić się z nim w wybieranie „drobniaków”. Każda bowiem wypłata powyżej 100 zł jest darmowa, a jak chcemy uparcie mniejszą kwotą to niestety musimy liczyć się z kosztami.

Zachęcam zatem do korzystania z tego typu promocji. Na przystąpienie do obecnej – piątej edycji – masz czas do 9 sierpnia 2019 włącznie. Czy potem mBank zdecyduje się na kolejną edycję z bieżącą wysokością nagrody? – tego nie wie nikt. Faktem jest, że obecnie nagroda 140 zł została obniżona o 10 zł względem poprzednie edycji, więc co będzie dalej – czas pokaże.

 

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

 

Regulamin obecnej – 5 edycji promocji „eKonto z premią”: tutaj

Tabela opłat dla eKonta osobistego: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x