bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

eKonto osobiste w mBanku i nawet 300 zł premii na start

Konto osobiste, które jest darmowe bezwarunkowo, karta debetowa którą wypłacisz pieniądze za darmo z każdego bankomatu i za którą również możesz nic nie płacić – takie fakty stoją przed tymi, którzy zdecydują się na założenie nowego konta bankowego w mBanku. Do tego na początek premia i bonus gotówkowy które to łącznie mogą wynieść nawet 300 zł. Brzmi dobrze? Pewnie że tak. Trzeba tylko złożyć wniosek o konto w odpowiednim terminie i co miesiąc używać karty płatniczej tego banku podczas robienia zakupów.

Zapraszam do zapoznania się z warunkami najnowszej promocji mBanku „eKonto osobiste plus premia”. Promocja dla tych osób, które chcą otrzymać trochę gotówki za free na początek przygody z tym bankiem.

Mbank premia plus bonus 300 zł

200 zł w tej promocji to premia związana z transakcjami i płatnościami w ciągu najbliższych 4 miesięcy od otwarcia konta. Kolejne 100 zł to dwa bonusy po 50 zł. Możemy otrzymać tylko te dwie stówki i na tym poprzestać, albo wykorzystać promocję na maxa i postarać się o kolejne profity. Jak i kiedy to wszystko otrzymamy, o tym dowiesz się po przeczytaniu tego artykułu.

Do promocji możemy przystąpić w okresie między 01.06 a 28.09.2021. Jest więc bardzo dużo czasu na przeanalizowanie wszystkich niejasności związanych z tą promocją. Wartą więc na spokojnie sobie usiąść przed regulaminem (link na końcu artykułu) i go przestudiować. Jakby jednak to było zbyt „trudne” to myślę że poniższe akapity powinny wystarczyć do tego, aby posiąść odpowiednią wiedzę i zdecydować się na udział (lub nie) w tej promocji.

Dla kogo promocja „eKonto osobiste plus premia” ?

Bank stawia dwa warunki, jakie musimy spełnić aby móc przystąpić do tej promocji:

  1. Ukończone 18 lat
  2. Nie posiadanie żadnego konta osobistego w mBanku od co najmniej 01.01.2018 roku

Jak otrzymać premię?

  1. Złóż wniosek o eKonto osobiste w mBanku w terminie do 28.09.2021.
  2. Premię pierwszą – 50 zł za szybki wpływ i transakcje – otrzymasz gdy w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku zasilisz swoje konto kwotą min. 1000 zł oraz dodatkowo wykonasz 8 transakcji płatniczych (do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu w którym założysz sobie konto)
  3. Premia druga, trzecia i czwarta to premie po 50 zł każda. Aby je otrzymać musisz w kolejnych 3 miesiącach (drugi, trzeci i czwarty miesiąc po założeniu konta) również otrzymywać wpływ 1000 zł oraz wykonywać 8 dowolnych transakcji płatniczych kartą debetową lub BLIK-iem.

Wpływem może być tutaj przelew z innego banku, nawet z własnego konta w obcym banku. Nie musi (chociaż bank zapewne by tego chciał) to być wypłata wynagrodzenia czy jakiegoś innego stałego świadczenia od państwa.

Dodatkowo, jeśli całą procedurę założenia konta wykonamy przy udziale jednej z dwóch form:

  • eKonto osobiste na selfie lub
  • eKonto osobiste przez e-dowód (gdy mamy dowód w formie elektroniczne w aplikacji eDO App

oraz wykonamy min. 1 transakcję płatniczą kartą do końca pierwszego miesiąca po otwarciu konta, to otrzymamy dodatkowo bonus w wysokości 50 zł.

Ale to nie koniec profitów!

Posiadając już konto dla siebie będziemy mogli jeszcze otrzymać kolejne i ostatnie zarazem 50 zł. Wystarczy że swojemu dziecku założymy konto Junior w mBanku. Musimy tylko to zrobić również dosyć szybko, bo do końca pierwszego miesiąca po założeniu sobie konta. Jeśli więc mamy dzieci, to ta premia jest jak najbardziej również do zgarnięcia. Niestety taki bonus bank daje nam tylko jeden (tylko 50 zł), niezależnie od ilości założonych takich kont młodzieżowych. Warto jednak wejść w ten temat i pokazać dziecku, jak działa bank i co tutaj w ogóle chodzi z tym kontem. Z pewnością dla niektórych dzieci będzie to ciekawe doświadczenie, własna karta debetowa i możliwość zarządzania własnym oszczędnościami z poziomu smartfona.

Dodatkowo, gdy podczas zakładania własnego eKonta zaznaczymy, że chcemy również mieć konto oszczędnościowe (tzw. Moje Cele), to na początek bank da nam możliwość oszczędzania na tym koncie z oprocentowaniem środków na 1,7% w skali roku. Możemy sobie dzięki temu prawie bezboleśnie dla naszego portfela odłożyć trochę grosza na „gorsze czasy”. Polegać to będzie na tym, że określona przez nas kwota po każdej transakcji kartą trafi na to właśnie konto oszczędnościowe i tam się będzie zbierać. Oprocentowanie to może nie powala na kolana, jednak w obecnych czasach ciężko o lepszą ofertę nawet na lokatach.

MBank moje cele

mBank i eKonto – czy warto w ogóle w to się pchać?

W mBanku samo eKonto jest w pełni darmowe – to fakt. Pilnować się jedynie będzie trzeba jeśli chodzi o opłatę za kartę debetową. Gdy bowiem w którymś z miesięcy nie wykonasz tą kartą (lub BLIK-iem) transakcji płatniczych na kwotę łączną min. 350 zł to niestety ale bank wlepi ci „mandat” 7 zł (mam tu na myśli oczywiście opłatę za kartę).

Kolejny taki mandat, ale już mniejszy – bo 2,50 zł – otrzymamy za wypłatę pieniędzy z bankomatu poniżej 100 zł. Każda inna wypłata, z dowolnego bankomatu w Polsce, jest darmowa! Bank chce chyba nam przez to powiedzieć aby o byle 20 zł nie marnować miejsca przy bankomacie.

Niewątpliwym plusem eKonta jest fakt, iż nie musimy na to konto przelewać żadnych stałych i określonych kwot pieniędzy. Nie musimy zapewniać stałego wpływu z tytułu wynagrodzenia czy innego takiego podobnego. Bank na to nie patrzy. Ważne aby co miesiąc wydawać te 350 zł i nie wypłacać pieniędzy z bankomatu poniżej stówki. Patrząc na te warunki, myślę tak sobie, że chyba każdy kto ma jakiś tam dochód (nawet ten z 500 plus) jest w stanie zagwarantować sobie brak opłat za konto w mBanku.

Jeśli jesteś jedną z takich osób to może warto skorzystać z okazji i zrobić sobie prezent w postaci gotówki (do 300 zł) za założenie eKonta w obecnej promocji „eKonto osobiste plus premia”?

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia”

Tabela opłat dla eKonta w mBanku

Regulamin promocji „Moje cele z oprocentowaniem 1,7%”

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x