bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

ekody do Biedronki – 400 zł – zupełnie za darmo z bezpłatnym kontem w BNP Paribas

Czas szkolny zbliża się wielkimi krokami – nieubłaganie, czy tego chcesz czy nie. No cóż, warto więc też pomyśleć o tym, jak by tu niewielkim kosztem zaopatrzyć swoje dziecko w przybory szkolne. Z pomocą może przyjść najnowsza promocja banku BNP Paribas – „Wracamy do szkoły” – w której za otwarcie konta osobistego możemy otrzymać nawet 400 zł w bonach do Biedronki, która to już zaczyna oferować produkty szkolne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie żebym tutaj zaraz miał robić jakąś reklamę temu sklepowi, ale przecież za tyle kasy to już naprawdę można zrobić niezłą wyprawkę szkolną – i to nie tylko w tym jednym dyskoncie. A co, może się mylę?

Wracamy do szkoły BNP Paribas

Promocja „Wracamy do szkoły”

3 bony do Biedronki: 50 zł, 150 zł i 200 zł – to są nagrody w najnowszej promocji z kontem osobistym – Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas. te bony otrzymamy za założenie konta oraz za comiesięczne operacje związane z kontem lub kartą debetową, którą otrzymamy od banku. Wpływ na konto 1000 zł oraz wydatki rzędu max. 300 zł miesięcznie – to są warunki aby takie nagrody otrzymać. Co dokładnie należy zrobić i w jakim terminie – o tym dowiesz się z poniższych punktów:

  1. Zarejestruj się w promocji.

Na rejestrację masz czas do 6.09.2021 lub do wyczerpania się puli 3000 wniosków promocyjnych. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj:

  1. Od razu po rejestracji załóż sobie konto osobiste. Możliwość założenia konta będzie tuż po rejestracji. Link do założenia konta otrzymasz również emailem.

W promocji tej będziesz zakładać Konto Otwarte na Ciebie. Konto takie jest kontem bezpłatnym. Do konta musisz też dobrać kartę debetową. Jeśli tak jak ja, nie chcesz płacić co miesiąc za tą kartę, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj i wykonuj tą kartą co miesiąc przynajmniej jedną płatność (na dowolną kwotę). W przeciwnym wypadku spotka cię sroga kara – bank pobierze opłatę aż 5 zł. Ojej, ojej, pewnie pójdziesz z torbami…

Moja rada – gdy nie lubisz łazić z torbami kup plecak i zapłać za niego kartą.
  1. Podpisz umowę z bankiem o prowadzenie rachunku i nadaj PIN do karty którą otrzymasz. Na to masz czas do 20.09.2021.
Dzieci do szkoły

Tak, w tym momencie jesteś już gotowy do działania. Teraz tylko czeka Cię zadanie, a właściwie to – aż trzy zadania. No ale, żeby nie było – za spełnienie każdego z nich będzie nagroda – bon do Biedronki! Każdy bon o innej wartości i każdy za wykonanie zadania w innym miesiącu. I tak:

Promocja "Wracamy do szkoły" - co i kiedy?
Co zrobić? Kiedy wykonać zadanie? Jaką otrzymam nagrodę?
Wykonaj 1 dowolny przelew ze swojego konta Wrzesień 2021 e-kod do Biedronki 50 zł
Wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz otrzymaj wpływ na swoje konto w wysokości min. 1000 zł Październik 2021 e-kod do Biedronki 150 zł
Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymaj wpływ na swoje konto w wysokości min. 1000 zł Listopad 2021 e-kod do Biedronki 200 zł

Jak widzisz, razem możesz tutaj otrzymać całe 400 zł – w bonach do Biedronki oczywiście. Bonów tych nie musisz wydawać od razu. Mają one „termin przydatności” aż do 30.11.2023 – więc czasu na ich wydanie masz aż zbyt dużo. A najważniejsze, że wcale nie musisz wydawać ich tylko na przybory szkolne, o czym mogłyby sugerować pierwsze akapity tego artykułu. Wydawać je możesz na co tylko chcesz, nawet na dziurawą torbę – o ile taka będzie w ofercie sklepu Biedronka.

Klikaj więc w przycisk poniżej i rejestruj się jak najszybciej, zanim pula wniosków się skończy i wraz z tym cała ta promocja przeleci Ci koło nosa.

Takie tam – do poczytania do poduszki:

Regulamin promocji „Wracamy do szkoły”

Opłaty związane z kontem osobistym


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x