bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Darmowe konto, karta i wszystkie bankomaty a do tego 140 zł w promocji „eKonto z premią” od mBanku

Promocja „eKonto z premią – 9 edycja ” w mBanku właśnie się rozpoczęła i możesz do niej przystąpić aż do końca września 2020. Zakładając teraz eKonto osobiste klient ma możliwość otrzymania do 140 zł premii – jeśli tylko będzie aktywnie korzystał z konta w najbliższym czasie po jego utworzeniu. Kilka transakcji płatniczych w miesiącu i zasilenie rachunku określoną kwotą zapewni Tobie taką nagrodę już po trzech miesiącach używania konta.

 

mBank eKonto z Premią 9 edycja

 

Oferta banku jest o tyle korzystna, że mając takie konto otrzymujemy razem z nim szereg ważnych darmowych usług, takich jak:

  • brak opłat za prowadzenie konta
  • brak opłat za kartę debetową (przy min. 1 transakcji w miesiącu)
  • brak opłat za wypłaty z każdego bankomatu w Polsce (kwota wypłaty 100 zł lub więcej)
  • brak opłat od wypłat gotówki w zagranicznych bankomatach
  • brak opłat od przelewów przez internet

Jak widać, są to wszystkie najważniejsze funkcje, jakie przeciętny Polak potrzebuje w codziennym używaniu konta. Zapewniając takie korzystne rozwiązania, eKonto osobiste w mBanku z pewnością znajdzie swoich nowych właścicieli. Tym bardziej, że poza tymi atutami jest teraz jeszcze jeden, a mianowicie…

 

mBank konto z bankomatami za 0 zł

 

Promocja „eKonto z premią”

Co prawda promocja ta już długo gości w ofercie mBanku, jednak warto o niej wspomnieć również teraz. Z okazji dziewiątej już edycji, klient może – oprócz atrakcyjnego konta bankowego – otrzymać w nagrodę 140 zł – nie wydając przy tym żadnych dużych konkretnych kwot ze swojego konta.

Uwaga!

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadają rachunku w mBanku co najmniej od 1.01.2017 roku

Najważniejsze w tej promocji jest to, aby założyć sobie konto i w określonym czasie wykonać pierwsze zadanie, na wykonanie którego mamy czas zaledwie tydzień. Trzeba więc o tym pamiętać i nie przegapić tego krótkiego terminu. Potem to już pójdzie z górki:

  1. Złóż wniosek o eKonto osobiste w terminie do 30.09.2020 roku na stronie banku. Do konta weź darmową kartę debetową i następnie podpisz umowę o prowadzenie rachunku.

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

  1. W terminie 7 dni od otwarcia konta, zasil swój rachunek kwotą min. 1000 zł (jednorazowy wpływ).
  2. Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj co najmniej 5 transakcji płatniczych kartą lub BLIK-iem, na dowolną kwotę.

Za wykonanie powyższych zadań otrzymasz pierwszą część nagrody – 100 zł. Kolejne 40 zł dostaniesz, gdy w kolejnym miesiącu kalendarzowym również wykonasz:

  1. Zasilenie rachunku kwotą 1000 zł oraz
  2. 5 transakcji płatniczych kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę

Aby cała sprawa z wykonywaniem zadań związanych z promocją była bardziej oczywista, przygotowałem tabelę, w której zawarte są poszczególne zadania do wykonania:

 

 

Zakładając to konto w promocji, dodatkowo możesz założyć sobie konto oszczędnościowe Moje cele. Płacąc za zakupy, robiąc przelewy czy wypłacając pieniądze z bankomatu, niewielkie kwoty z twojego konta będą tam się odkładały na tym koncie i zarabiały.

Przez kolejne 4 miesiące pieniądze tam odłożone będą oprocentowane na 2,5% w skali roku (do kwoty maksymalnej 20000 zł). Dzięki temu jest możliwość niejako dodatkowego zaoszczędzenia i zyskania dodatkowych środków na początku przygody z mBankiem. Po tym czasie oprocentowanie to powróci do standardowego z oferty banku.

mBank - eKonto z premią - załóż konto w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „eKonto z premią – IX edycja”

Tabela opłat dla eKonta osobistego w mBanku

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x