bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

CitiKonto i karta kredytowa od Banku Handlowego z nagrodą łączną aż 700 zł!

Czy brałeś już udział w promocji z CitiKontem? Nie? No to patrz teraz. W najnowszej, siódmej odsłonie „Finansowej Rewolucji” za założenie samego konta osobistego Bank Handlowy oferuje nagrodę 200 zł, a gdy zdecydujesz się też na kartę kredytową to dodatkowo możesz zgarnąć nawet pięć stówek więcej. Kusząca propozycja? Pewnie, że tak. A jakby tego było mało to jeszcze w prezencie otrzymasz dwa kody na darmowe usługi kurierskie w InPost.

CitiKonto z premią nawet 700 zł

Opisywane tutaj konto bankowe – CitiKonto – jak i karta kredytowa są pozbawione opłaty miesięcznej, przy spełnieniu pewnych warunków, co stanowi dużą zaletę w porównaniu do konkurencyjnych ofert w innych bankach.

Nagrody za założenie CitiKonta

Aby wziąć udział w promocji „Finansowe Rewolucje – edycja VII” nie możesz posiadać konta osobistego w Banku Handlowym co najmniej od początku 2020 roku. Musisz też mieć już ukończone 18 lat. Gdy spełniasz te warunki to masz duże szanse na zdobycie ciekawych nagród od banku.

W promocji z kontem mamy możliwość otrzymania łącznie 200 zł premii, plus 2 kody do InPostu do wykorzystania na nadanie dowolnych paczek. Premia pieniężna podzielona jest na 4 mniejsze, każda po 50 zł. I tak:

 1. Nagroda 1 – dwa kody na szybkie nadania paczki w InPost. Aby ją otrzymać musisz w terminie do 22.08.2021 złożyć wniosek o konto osobiste (CitiKonto), podpisać umowę o jego prowadzenie i zaakceptować zgody marketingowe od Banku Handlowego.
 2. Nagroda 250 zł. Otrzymasz ją, gdy do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku (Citi Mobile) oraz otrzymasz wpłatę na swoje nowe konto w wysokości min. 100 zł (wpłata ta może być przelewem z innego banku).
 3. Nagroda 350 zł. Jest to premia którą otrzymasz, gdy na twoje konto wpłynie wynagrodzenie (lub inne świadczenie od państwa) w wysokości min. 2000 zł. Pieniądze te musisz otrzymać najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, czyli do końca drugiego miesiąca po założeniu konta bankowego. Zamiast wynagrodzenia można też wymienić walutę w kantorze internetowym Banku Handlowego (Citi Kantor) w wysokości również min. 2000 zł. Możesz więc przelać na swoje konto 2000 zł, zrobić wymianę PLN na dowolną inną walutę i to również będzie zaliczone do otrzymania tej premii.
 4. Nagroda 450 zł. Aby ją otrzymać musisz do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta, przypisać kartę debetową otrzymaną od banku do aplikacji Google Pay lub Apple Pay, oraz dokonać – przy pomocy tej aplikacji – płatności na łączną kwotę min. 100 zł. Transakcji można dokonać zarówno przez internet jak i w sklepie stacjonarnym.
 5. Nagroda 550 zł. Ta nagroda wpadnie na Twoje konto ot tak. Warunkiem jej otrzymania jest po prostu spełnienie warunków do otrzymania nagrody 2, 3 i 4. Jeśli więc zgarniesz poprzednie trzy nagrody po 50 zł, to ta również jest Twoja – z automatu.

Nagrody za założenie karty kredytowej

Pierwsze 1000 osób, które zawnioskują o kartę kredytową Citi Simplicity w terminie do 22.08.2021 mają możliwość otrzymania zwrotu 1% od kwoty transakcji dokonanych kartami Banku Handlowego. Kwota zwrotu będzie naliczana przez kolejne 4 miesiące i nie może przewyższyć 25 zł miesięcznie. Razem więc maksymalnie możemy tutaj zyskać 100 zł.

BH karta kredytowa

Dodatkowo, na posiadaczy karty kredytowej czeka nagroda w postaci vouchera do Allegro o wartości aż 400 zł oraz zwrot opłaty miesięcznej za kartę kredytową przez kolejne 12 miesięcy. W efekcie powyższego, nie poniesiemy żadnych opłat za kartę kredytową przez najbliższy rok jej używania (możliwość zrezygnowania z karty kredytowej istnieje w każdym momencie).

Aby taki voucher i zwrot opłaty otrzymać, musimy spełnić wszystkie poniższe punkty:

 • Wniosek o kartę kredytową musi zostać złożony do dnia 02.08.2021
 • Do końca 1 miesiąca po założeniu karty zaloguj się do aplikacji mobilnej banku Citi Mobile
 • W ciągu jednego pełnego miesiąca (spośród najbliższych 12 miesięcy) dokonaj transakcji kartą kredytową na łączną kwotę min. 300 zł
 • Do końca trzeciego pełnego miesiąca po założeniu karty dokonaj transakcji tą kartą na łączną kwotę min. 1000 zł

I to wszystko. Teraz tylko czekamy, aż bank wyda nam wszystkie wspomniane nagrody. Na realizację vouchera na Allegro będziemy mieli aż 12 miesięcy, więc czasu na jego wykorzystanie będzie sporo. Minusem jest fakt, iż cały voucher będzie trzeba wydać za jednym zamachem, przy jednej płatności za zakupy na Allegro. Warto więc, aby wartość koszyka była zbliżona do tej właśnie kwoty 400 zł.

400 zł do Allegro

CitiKonto w Banku Handlowym

Jeśli chodzi o opłaty związane z samym kontem, to tutaj jest naprawdę super. Bank bowiem nie pobiera od nas żadnych opłat, zarówno za prowadzenie konta, jak i za utrzymanie karty debetowej. Otrzymujemy więc w standardzie:

 • 0 zł za prowadzenie CitiKonta
 • 0 zł za prowadzenie subkonta walutowego w walucie USD, GBP i CHF
 • 0 zł za prowadzenie subkonta walutowego w walucie EUR (do kwoty 10000 EUR)
 • 0 zł za kartę wielowalutową
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Handlowego
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z obcych bankomatów w Polsce (w każdym miesiącu)
 • 0 zł za przelewy
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy ekspresowe (w każdym miesiącu)
 • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałe

Na tle ofert innych banków ta wychodzi naprawdę korzystnie! Warto tutaj mieć konto nawet bez tej promocji, gdyż brak opłat za konto jest zawsze – bezwarunkowo.

Karta kredytowa i jej koszty

Jeśli chodzi o kartę kredytową Citi Simplicity to sprawa wygląda tak. Gdy jej używasz i jednocześnie wykonasz w miesiącu transakcje płatnicze tą kartą na kwotę min. 1000 zł, to opłaty miesięcznej nie będzie. Gdy jednak transakcji w miesiącu nie będzie wcale lub gdy będą one na mniejszą kwotę, to zobaczymy na koncie opłatę 12 zł. Dużo? Raczej tak, jednak czytaj dalej…

W tej promocji jest jednak taka korzyść, że niezależnie od używania tej karty, opłaty miesięcznej nie będzie przez dokładnie 12 pełnych miesięcy. Mamy więc czas na podjęcie decyzji, czy będziemy jej używać w przyszłości, czy też jednak wolimy jej nie posiadać, bo np. nasze wydatki w miesiącu są za małe.

Musimy też pamiętać o spłacaniu takiej karty w terminie, tzn. aby to co wydamy za jej pomocą, spłacać regularnie, w przewidzianym okresie bezodsetkowym. Od momentu płatności mamy czas przeważnie ponad miesiąc na spłatę zadłużenia.

Gdy jednak jest z tym problem, to też nie jest aż tak tragicznie, gdyż bank pobiera od nas odsetki w wysokości zaledwie 10,95% w skali roku, wiec źle nie jest. Jednak aby nie było żadnych opłat związanych z tą kredytówką, musimy w terminie spłacać zadłużenie powstałe na karcie.

Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż w promocji możemy uzyskać voucher do Allegro na kwotę aż 400 zł, myślę, że warto taką kartę kredytową od Banku Handlowego wypróbować – choćby przez jakiś czas. Karta nic nie kosztuje, a darmowych zakupów na najpopularniejszym portalu aukcyjnym w Polsce chyba każdy chciałby doświadczyć.

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji z CitiKontem

Regulamin dodatkowej promocji z kartą kredytową Citi Simplicity

Tabela z opłatami związanymi z kontem osobistym w Banku Handlowym

Tabela opłat dla kart kredytowych w Banku Handlowym


Do końca tej promocji pozostało:

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x