bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

„Chwyć premię” z Kontem Otwartym na Ciebie od banku BNP Paribas i zyskaj 350 zł

350 zł w gotówce, tego już długo nie było. Jeśli chodzi o promocje bankowe związane z kontem w banku BNP Paribas to przeważnie nagrody zamykały się w kwocie 300 zł. Teraz jest lepiej! Promocja „Chwyć premię”, która właśnie wystartowała, daje Ci możliwość uzyskania 350 zł premii, a żeby było ciekawiej, nie wymaga ona od Ciebie wydawania żadnych konkretnych kwot. Jeśli więc nie posiadasz od co najmniej 9 miesięcy konta osobistego w BNP Paribas to ta promocja z pewnością powinna przyciągnąć Twoją uwagę.

 

Chwyć premię 350 zł

 

Promocja „Chwyć premię” jest przeznaczona dla osób które mają ukończone już 18 lat. Wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości (dowód osobisty).

 

Jeśli chcesz, aby Twoje konto powiększyło się o niemałą wcale kwotę – bo o 350 zł – to wystarczy że zastosujesz się do poniższych dwóch punktów. Premia ta co prawda została podzielona na dwie mniejsze – 100 i 250 zł – jednak sposób uzyskania ich obu nie powinien nikomu sprawić problemu. I tak:

 1. Pierwsze 100 zł otrzymasz gdy:

"Chwyć premię" w BNP Paribas - zarejestruj się

 

Pamiętaj tylko!

W promocji tej jest zaledwie 3000 wniosków promocyjnych. Jeśli ilość ta zostanie osiągnięta, promocja zakończy się przed czasem.

 

  • Po założeniu konta podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Na podpisanie umowy masz czas aż do 22.03.2020
  • W marcu 2020 wykonaj co najmniej 5 transakcji płatniczych kartą otrzymaną do rachunku
 1. Druga część nagrody, czyli 250 zł, tą otrzymasz za wykonanie zadania w dwóch kolejnych miesiącach, czyli w kwietniu i w maju 2020. W każdym z tych miesięcy musisz:
  • Otrzymać wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł oraz
  • Wykonać co najmniej 2 przelewy ze swojego konta

I to koniec zadań związanych z tą promocją. Wyjaśnię tylko jeszcze kilka spraw.

W zadaniu pierwszym jest 5 transakcji płatniczych. Mogą to być transakcje całkowicie dowolne, na dowolne kwoty. Nikt tutaj nie wymaga wydawania żadnych określonych kwot pieniędzy. Jak Ci się uda to zrób nawet 5 transakcji po 1 grosz każda 🙂

Co do drugiego zadania. Wpływem może być dowolny przelew z innego banku, nawet jak jesteś jego właścicielem lub współwłaścicielem. Nie może to tylko być zwykła wpłata gotówki w bankomacie, taka operacja tutaj nie będzie zaliczona do wpływów. Wiem – dla mnie też to jest dziwne, jednak to nie ja tutaj ustalam zasady…

Na całe szczęście, przelewy jakie trzeba wykonać w kwietniu i maju, mogą być na dowolną kwotę i do kogokolwiek. 1 grosz do teściowej i 100 zł do kumpla – taki tam przykład 🙂 Nie istotny też jest sposób przelewania, można smartfonem a można też przez komputer za pomocą bankowości internetowej Pl@net – nieważne. Ważne aby były to 2 przelewy każdego miesiąca. Nie są tutaj natomiast zaliczane przelewy natychmiastowe oraz przelewy BLIK.

 

Promocja Chwyć premię w banku BNP Paribas

 

Konto Otwarte na Ciebie w tej promocji

Konto które tutaj założysz to Konto Otwarte na Ciebie. Jest to konto całkowicie darmowe, bez względu na otrzymywane comiesięczne wpływy. Do konta dobierzesz sobie kartę debetową. I tutaj bank daje Tobie 3 możliwości:

 1. Karta Otwarta na Dzisiaj – ta będzie bezpłatna gdy wykonasz przy jej pomocy przynajmniej jedną transakcję płatniczą co miesiąc. W przeciwnym wypadku zapłacisz 3 zł. Osoby poniżej 26 roku życia taką kartę mają za darmo bez żadnych warunków.
 2. Karta Otwarta na eŚwiat – jeśli zdecydujesz się na tą kartę debetową to co miesiąc bank pobierze opłatę – 6 zł. Jednak w zamian otrzymasz możliwość bezpłatnej wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce a dodatkowo bezpłatne ubezpieczenie „Cyber Pomoc”, które może przydać się gdy często buszujesz w internecie. Więcej na ten temat na stronie banku: tutaj.
 3. Karta Otwarta na Świat – ta najdroższa opcja będzie kosztowała 10 zł miesięcznie, jednak w zamian poza darmowymi bankomatami w Polsce, otrzymasz gratisowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”, które to może się przydać – jak sama nazwa wskazuje – gdy niespodziewanie Twój wyjazd (i Twoich bliskich) zostanie odwołany.

Pomocna tabela pokazująca najważniejsze informacje na temat oferowanych przez bank kart płatniczych wydawanych do Konta Otwartego na Ciebie:

 

 

Zachęcam więc do rejestracji do tej promocji bankowej wszystkich, którzy ostatnio nie mieli do czynienia z kontami bankowymi w BNP Paribas. „Chwyć premię” i 350 zł w gotówce w tym banku może nie prędko się powtórzy.

"Chwyć premię" w BNP Paribas - zarejestruj się

 

Aktualizacja 5.03.2020

Promocja zakończona. Limit wniosków promocyjnych został osiągnięty.

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Chwyć premię”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x