bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Bon do Biedronki o wartości 400 zł z kartą kredytową Citi Simplicity

Już po raz kolejny Bank Handlowy w Warszawie pragnie zwrócić większą uwagę na swoje produkty kredytowe poprzez wartościowe nagrody. Tym razem jest to bon w wysokości 400 zł który można będzie wykorzystać we wszystkich sklepach Biedronki. Zakładając kartę kredytową i płacąc nią w sklepach taki bon otrzymasz całkowicie za darmo.

 

Citi Handlowy 400 zł do Biedronki

 

Warunkiem przystąpienia do tej promocji o nazwie „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019” jest:

  • ukończenie 18 lat
  • nie posiadanie karty kredytowej w Banku Handlowym od 1.01.2017 roku

Jeśli więc zainteresowany jesteś tego typu promocją i chcesz otrzymać 400 zł na wydatki w Biedronce, to musisz wykonać poniższe 4 punkty:

  1. Złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity do dnia 3.10.2019 roku.

Podczas składania wniosku potrzebny będzie ci dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. W zależności od tego, skąd otrzymujesz wynagrodzenie, będzie to inny dokument. Lista wymaganych niezbędnych dokumentów dochodowych załączona jest w regulaminie (na końcu artykułu).

  1. Podpisać umowę o kartę kredytową z Bankiem Handlowym.
  2. Do końca kolejnego miesiąca następującego po dacie podpisania umowy, zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikację mobilną banku.
  3. Do końca kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy z bankiem, zrób zakupy na łączną kwotę min. 2000 zł płacąc otrzymaną kartą kredytową Citi Simplicity.

Warunki jakie trzeba spełnić w tej promocji nie są jakoś specjalnie trudne do wykonania. Wydanie wydawać by się mogło wysokiej kwoty – 2000 zł – też nie będzie problemem dla większości osób przystępujących do tej promocji. W rozłożeniu na 3 miesiące kwota ta nie jest jakoś specjalnie wysoka, zważywszy na obecne ceny produktów w sklepach.

 

Citi Simplicity - 400 zł do Biedronki - formularz

 

Ważne

Bon do Biedronki otrzymasz w ciągu 60 dni od momentu otrzymania informacji o spełnieniu powyższych warunków. Będzie on przekazany w wiadomości poprzez Citibank Online. Bon będzie można wykorzystać wielokrotnie do osiągnięcia limitu 400 zł. Na wydanie bonu będzie określony czas – 6 miesięcy.

 

Największym problemem może być tutaj zdobycie potwierdzenia o dochodach, bo komu w dzisiejszych czasach chce się bawić w załatwianie papierków. Jednak biorąc pod uwagę wysoką nagrodę – 400 zł – oraz jednoczesną możliwość przedstawienia alternatywnego dokumentu dochodowego (patrz regulamin poniżej), wydaje mi się, że chętnych do wzięcia działu w tej promocji nie zabraknie.

Minimum dochodowym przy staraniu się o kartę kredytową Citi Simplicity w Banku Handlowym jest 1200 zł netto miesięcznie oraz 3 miesięczne zatrudnienie w obecnej firmie. Dla prowadzących własny biznes próg jest nieco wyższy – 2500 zł netto miesięcznie oraz minimum 2 lata prowadzenia firmy.

 

Citi Handlowy 400 zł Biedronka

 

5 słów na temat karty kredytowej Citi Simplicity

W promocji tej otrzymasz kartę kredytową o nazwie Citi Simplicity. Jest to karta całkowicie darmowa. Zarówno jej wydanie jak i comiesięczne użytkowanie jest bezpłatne. Pamiętać tylko trzeba o tym, aby już na samym początku jej posiadania wyłączyć opcję CitiPhone (u konsultanta), gdyż opcja ta kosztuje 6 zł miesięcznie w przypadku gdy jest ona aktywna.

Płacąc w sklepie tą kartą pamiętać należy o jej spłaceniu w terminie. Wtedy nie zobaczysz na koncie żadnych odsetek czy innych kosztów. Zazwyczaj masz na to czas maksymalnie 56 dni licząc od daty płatności kartą. Ale nawet gdy nie uda ci się spłacić tej karty w wyznaczonym terminie to koszty również nie będą zbyt wysokie, bo zaledwie 10% w skali roku.

 

karta kredytowa Citi Simplicity

 

Citi Simplicity jest więc jedną z bardziej atrakcyjnych kart kredytowych w Polsce. Jej posiadacze mogą liczyć na zniżki u blisko 300 partnerów programu Citi Specials oraz w ponad 100 restauracjach w całej Polsce. Dodatkowa możliwość dodania tej karty do portfela Google Pay i tym samym płacenia smartfonem zamiast plastikiem, czynią tę ofertę jeszcze bardziej interesującą.

Jak jeszcze nie posiadałeś nigdy żadnej karty kredytowej to bez obaw. Tą kartą Citi Simplicity płacisz w sklepie tak samo jak kartą debetową. Jedyna różnica to taka, że potem zawsze zadłużenie trzeba spłacić. W przejrzysty sposób otrzymasz na czas powiadomienie o kwocie i terminie spłaty – w formie SMS-a. Na konto karty kredytowej robisz przelew z obecnego banku i po sprawie – żadnych opłat. A voucher do Biedronki – 400 zł – masz w tej promocji w gratisie.

 

Citi Simplicity - 400 zł do Biedronki - formularz

 

A może na Allegro wolisz robić zakupy?

Dla osób które nie chodzą do Biedronki lub nie lubią tam robić zakupów, ten sam bank ma inną alternatywną promocję. Z kartą kredytową jest do zdobycia bon o identycznej wartości co tutaj – czyli 400 zł, lecz do wykorzystania w serwisie internetowym Allegro. Promocja jest tym bardziej interesująca, że warunkiem niezbędnym do otrzymania bonu jest wydanie kartą nie 2000 zł a 1500 zł! Jeśli więc wolisz Allegro od Biedronki, to zapraszam na stronę opisową: 400 zł na Allegro w promocji… Tutaj jednak promocja kończy się wcześniej, bo już z końcem lipca 2019. Warto się więc pośpieszyć.

 

Regulamin promocji „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019”

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych w Banku Handlowym

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x