bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Biedronkowy “Apetyt na premię” z Kontem Otwartym na Ciebie w banku BNP Paribas

Czas na kolejną promocję z bankiem BNP Paribas. Tym razem jest to promocja o nazwie „Apetyt na premię”. A dlaczego nazwałem ją „biedronkowa”? A to dlatego, że nagrody które są przewidziane w tej promocji powiązane są z siecią sklepów Biedronka. Trzy e-bony do zdobycia – 50, 100 i 150 zł, czyli łącznie 300 zł – tyle zarobisz gdy założysz teraz konto osobiste w tym banku. Możliwość posiadania darmowego konta i jednocześnie darmowej karty debetowej z pewnością znajdą swoich zwolenników wśród łowców promocji bankowych.

 

BNP Paribas apetyt na premię promocja

 

Promocja „Apetyt na premię” skierowana jest do osób pełnoletnich, które co najmniej od 9 miesięcy nie posiadały konta osobistego w banku BNP Paribas

 

Jeśli interesuje cię promocja, w której za założenie konta bankowego otrzymasz łącznie 300 zł w formie bonów do Biedronki, to zapraszam do zapoznania się z jej warunkami. A są one, tak jak większość promocji związanych z kontami, bardzo proste i nie wymagają od klienta żadnych skomplikowanych działań.

Pierwsze 50 zł otrzymasz już na samym początku. Wystarczy że:

  1. Złożysz wniosek o konto osobiste (Konto Otwarte na Ciebie) na stronie promocyjnej banku, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, po którym złożysz już wniosek o konto bankowe. Masz na to czas do 19.02.2020 roku lub do osiągnięcia puli wniosków promocyjnych – 3000 sztuk.

"Apetyt na Premię" w BNP Paribas - formularz promocyjny

A tak wygląda wniosek rejestracyjny w tej promocji:

 

Apetyt na premię wniosek

 

  1. Do dnia 4.03.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta.

Te dwa punkty już wystarczą do tego, aby otrzymać bon 50 zł do Biedronki.


Drugi bon – tym razem 150 zł – zostanie tobie przyznany, jeśli w każdym z dwóch kolejnych po sobie miesięcy, czyli w marcu i w kwietniu 2020 roku dokonasz:

  1. Zasilenia rachunku na kwotę min. 1000 zł oraz
  2. Wydasz kartą min. 300 zł

 

Ważne

Zasilenie rachunku może pochodzić również z innego twojego konta bankowego w innym banku. Nie jest konieczne zasilenie z tytułu umowy o pracę czy jakiegoś świadczenia. Może to też być przelew od innej osoby, nawet z konta prowadzonego w BNP Paribas.

 

Ostatnia premia, czyli ostatni bon 100 zł do Biedronki, zostanie tobie przekazany, jeśli dodatkowo to co wyżej wykonasz również w kolejnym miesiącu, czyli w maju 2020 roku. W tym miesiącu więc musisz również zasilić konto kwotą 1000 zł i wydać w sklepie 300 zł płacąc kartą (lub ewentualnie smartfonem poprzez Google Pay czy Apple Pay).

Jak więc widać promocja „Apetyt na premię” nie jest skomplikowana wcale. Pamiętać tylko trzeba o comiesięcznym wpływie środków i o wydawaniu kartą debetową otrzymaną od banku – kwoty 300 zł. Takie czynności wykonywane przez 3 kolejne miesiące dadzą ci w sumie te wspomniane 300 zł, które to będziesz mógł wykorzystać w każdym sklepie najpopularniejszego dyskontu w Polsce – w Biedronce.

Pierwszy z bonów będzie miał ważność do 30.06.2020 roku a kolejne dwa, te większe, czyli 150 i 100 zł – aż do końca lutego 2021 roku. Będzie więc sporo czasu na wydanie całej tej kwoty.

 

Apetyt na premię i 300 zł w e-kodach

 

Konto osobiste – jakie i za ile?

Pytanie jest oczywiście uzasadnione. Niby promocja, a jednak jak zwykle trzeba przyjrzeć się opłatom, jakie ewentualnie mogłyby wystąpić.

Tutaj jednak nie ma czego się obawiać. Samo Konto Otwarte na Ciebie jest bezpłatnie bez żadnych warunków ze strony banku. Dopiero opłata za kartę debetową, którą musimy dobrać sobie do tego konta, może być płatna (ale też nie musi).

 

BNP Paribas Karta Otwarta na Dzisiaj

 

Jeśli bowiem wybierzesz sobie do tego konta Kartę Otwartą na Dzisiaj i co miesiąc tą kartą zrobisz choć jedną transakcję, to opłaty za kartę nie zobaczysz! Opłaty tej też nie zobaczą osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat, dla nich ta karta jest bezpłatna bezwarunkowo.

Poniżej tabelka która informuje o opłatach za podstawowe czynności dla każdej z kart debetowych dostępnych do wyboru do Konta Otwartego na Ciebie. Po więcej informacji na temat samego konta i poszczególnych kart płatniczych zapraszam na stronę: link.

 

 

Chętnych na zdobycie nagród w tej promocji jak zwykle zapraszam do rejestracji. Pamiętajcie o ilości wniosków – 3000 sztuk.

"Apetyt na Premię" w BNP Paribas - formularz promocyjny

 

 

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji „Apetyt na premię”

Tabela opłat dla kont bankowych w BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x