bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Allegrowiczu! 400 zł dla ciebie w promocji Banku Handlowego

Promocja ta z pewnością spodoba się wszystkim, którzy lubią robić zakupy w serwisie internetowym Allegro. Otóż Bank Handlowy wystartował właśnie z 6 już edycją promocji związanej z kartą kredytową Citi Simplicity. Podobnie jak poprzednio, tak i teraz klienci którzy zdecydują cię na wyrobienie własnej karty kredytowej, otrzymają od banku voucher o wartości 400 zł, który będzie można w przeciągu roku od otrzymania wykorzystać na zakupach w serwisie Allegro. Jeśli więc nie posiadasz takiej kredytówki to zachęcam do jej wyrobienia. Sprawdź jak łatwo można otrzymać taką nagrodę.

 

Voucher Allegro 400 zł promocja

 

Promocja ta o nazwie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI” skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających dowód osobisty oraz stałe źródło dochodu (również własna działalność).

Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę, to wymogiem jest dochód 1200 zł netto i min. 3 miesiące okresu zatrudnienia. Jeśli natomiast prowadzisz własny biznes, to wymogiem będzie dochód 2500 zł oraz min. 2 lata prowadzenia działalności.

Aby otrzymać od banku taki voucher Allegro o wartości 400 zł należy wykonać poniższe 3 punkty:

  1. Złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity w okresie do 13.12.2019 i otrzymać ją. Link do formularza umieszczam na końcu tego artykułu.
  2. W terminie 3 pełnych miesięcy (nie licząc miesiąca w którym otrzymasz kartę kredytową) należy zrobić zakupy tą kartą kredytową na kwotę min. 1500 zł (łącznie)
  3. W tym samym czasie zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej banku – Citibank Online – na swoje konto, do którego dostęp otrzymasz od Banku Handlowego zakładając tą kartę kredytową.

Jak widać z powyższego, warunki które trzeba spełnić aby otrzymać voucher nie są skomplikowane. Trzy pełne miesiące na wykonanie takiego zadania z pewnością nie przysporzy nikomu większego problemu. Większość z nas zakupy na kwotę 1500 zł i tak robi, pewnie nawet w każdym miesiącu, a co dopiero w ciągu trzech. Nie jest to więc zadanie jakoś szczególnie problematyczne.

Większym kłopotem dla niektórych osób może okazać się w ogóle zdobycie takiej karty kredytowej, gdyż to bank sam decyduje o tym, czy taką kredytówkę nam wyrobić czy nie. Podczas składania wniosku potrzebny nam będzie odpowiedni dokument potwierdzający nasze comiesięczne dochody, a o to to już musimy sami zadbać.

 

voucher Allegro 400 zł

 

Parę słów o karcie Citi Simplicity

Karta kredytowa w tej promocji jest kartą całkowicie bezpłatną. Bank nie pobiera żadnych opłat zarówno za wydanie tej karty jak i za jej późniejsze użytkowanie. Czy będziesz jej używać czy nie, karta pozostaje bezpłatna.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż nawet jak użyjesz tej karty do płacenia, nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów. Warunkiem tutaj jest jednak spłata tego zadłużenia które powstanie na karcie, w czasie przewidzianym na wyciągu. Okres ten nigdy nie będzie dłuższy niż 56 dni, a dokładny termin spłaty zadłużenia zawsze będzie widoczny w systemie bankowości internetowej, do której otrzymasz dostęp.

Dopiero spłata zadłużenia po terminie wygenerować może koszty. Jednak i one nie są tutaj zbyt wysokie, bo zaledwie 10% w skali roku (liczone od zadłużenia które jest na karcie). Nie jest to więc żaden powód do zmartwień, nawet w przypadku niemożności spłacenia zadłużenia w terminie.

 

Citi Simplicity karta kredytowa

 

Wracając jeszcze do samej promocji, chciałbym tutaj zwrócić uwagę na jedną ważną rzecz. Otóż voucher który otrzymamy, będzie uprawniał do obniżenia wartości zakupionych przedmiotów na Allegro o kwotę 400 zł. Minusem jest tutaj jednak fakt, iż ten otrzymany voucher będziemy mogli wykorzystać tylko jeden raz. Jeśli więc kwota zakupów nie osiągnie wspomnianego 400 zł, to pozostała część vouchera nam po prostu przepadnie. Warto więc wykorzystać go przy robieniu zakupów na łączną kwotę w koszyku 400 zł lub więcej. Ewentualną nadwyżkę po prostu zapłacimy ze swoich pieniędzy.

Zachęcam więc osoby pełnoletnie, posiadające już jakiś dochód stały, do uczestnictwa w tej edycji promocji z kartą kredytową Citi Simplicity.

 

Voucher 400zł do Allegro - strona promocji Banku

 

Regulamin tej promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI”

Tabela opłat dla kart kredytowych w Banku Handlowym

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x