bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

400 zł nagrody (a nawet więcej) dla posiadaczy karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas zorganizował właśnie promocję dla tych którzy nie posiadają jeszcze u nich karty kredytowej. Teraz wnioskując o nią mamy możliwość otrzymania nagrody która przekracza wartość 400 zł. Krótki termin jej otrzymania oraz proste zasady z pewnością przyciągną do siebie nie jednego klienta.

 

BGŻ BNP Paribas - do 400 zł w promocji karty kredytowej

 

Dla kogo ta promocja

Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w tej promocji jest oczywiście wiek. Trzeba mieć ukończone 18 lat. Poza tym w okresie ostatnich 12 miesięcy nie mogliśmy posiadać już w tym banku jakiejkolwiek karty kredytowej. Spełniając powyższe możemy przystąpić do tej promocji wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

 

BGŻ BNP Paribas - karta kredytowa z voucherem 400 zł - formularz

 

W ten sposób wyrazimy chęć otrzymania karty kredytowej od banku BGŻ BNP Paribas. Oczywiście otrzymamy ją jeśli spełnimy warunki związane ze zdolnością kredytową w tym banku.

Dzień podpisania umowy jest tutaj dosyć istotny, gdyż będzie to dzień od którego będzie liczony czas na wykonanie transakcji płatniczych otrzymaną kartą kredytową.

W okresie 2 miesięcy od podpisania umowy musimy bowiem wykonać transakcje tą kartą na kwotę min. 500 zł. Jednak im więcej wydamy w tym czasie tym więcej otrzymamy nagród.

 

Nagrody

Zauważymy zapewne, że promocja ta jest reklamowana pod nazwą „Karta kredytowa Mastercard z voucherami RTV EURO AGD”, jednak nazwa ta jest trochę myląca gdyż w nagrodę nie otrzymamy voucherów lecz punkty w programie mamBONUS.

 

mamBONUS w banku BGŻ BNP Paribas

 

I tak, wydając kartą w okresie 2 miesięcy kwoty:

  • od 500 do 999,99 zł – otrzymamy 1 nagrodę
  • od 1000 do 1499,99 zł – otrzymamy 2 nagrody
  • od 1500 do 1999,99 zł – otrzymamy 3 nagrody
  • powyżej 2000 zł – otrzymamy 4 nagrody

A aby wyjaśnić co to są te nagrody:

  • jedna nagroda to 30000 punktów w programie premiowym mamBONUS
  • takie 30000 punktów możemy sobie zamienić na voucher o wartości 100 zł np. do RTV EURO AGD, EMPIK, Zalando, H&M, itd. Pełna lista voucherów dostępna tutaj: https://mambonus.pl/katalog/vouchery

 

Mambonus - nagrody

 

Jeśli uda nam się otrzymać 4 nagrody to będziemy mieć 120000 punktów a to już oznacza że można to będzie wymienić na vouchery o wartości 400 zł. Dobre jest to, że niektóre sklepy jak np. RTV EURO AGD podczas jednego zamówienia realizują kilka takich voucherów więc spokojnie uda nam się wydać całość punktów za jednym zamówieniem w takim sklepie internetowym.

Nagroda ta jednak nie zmusza nas do wymiany punktów jedynie na vouchery. Punkty te można wymienić na cokolwiek, co znajduje się w całym katalogu nagród na stronie https://mambonus.pl/katalog. Ogranicza nas jedynie ilość otrzymanych punktów.

 

Punkty dodatkowe w mamBONUS

Poza samą nagrodą (4 x 30000 pkt), przystępując teraz do tej promocji otrzymamy dodatkowe 5000 punktów na start, jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową, wykonamy kartą 4 transakcje za min. 50 zł każda.

Dodatkowe punkty możemy otrzymać za płatności tą kartą kredytową. Każdy wydany 1 zł to 2 punkty w programie mamBONUS.  Jak łatwo sobie obliczyć, chcąc otrzymać wszystkie 4 nagrody w tej promocji wydamy 2000 zł kartą kredytową. A to oznacza, że dodatkowo zbierzemy 4000 punktów.

Sama rejestracja w programie mamBONUS to dodatkowe 200 punktów.

Łącznie więc w tej promocji maksymalnie otrzymamy:

  • 120000 punktów – jako łącznie 4 nagrody promocyjne
  • 4000 punktów – jako punkty za wydane 2000 zł kartą
  • 5000 punktów – jeśli zrobimy 4 transakcje po 50 zł każda w ciągu 2 miesięcy
  • 200 punktów – za samo zarejestrowanie się w programie mamBONUS

A te 129200 punktów zamienimy sobie na vouchery lub inne cenne nagrody – kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę.

Zapraszam zatem do tej promocji. Na rejestrację mamy czas do 30.06.2018 roku.

 

BGŻ BNP Paribas - karta kredytowa z voucherem 400 zł - formularz

 

Regulamin promocji „Karta kredytowa Mastercard z voucherami RTV EURO AGD”: tutaj

Regulamin promocji „5000 punktów na start”: tutaj

Regulamin promocji „200 punktów za rejestrację”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x