bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

400 zł na zakupy w Biedronce z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

Jeśli nie interesują cię promocje z nagrodami rzeczowymi gdzie za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać nowiuśkiego smartfona Xiaomi Redmi 6A (czytaj wcześniejszy artykuł) to może zainteresuje cię taka promocja, w której dostaniesz całe 400 zł i które to pieniądze będziesz mógł wydać w sklepach Biedronka w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Jeśli tak, to przeczytaj poniższy artykuł gdzie opisuję jak w takiej promocji wziąć udział.

 

400 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity

 

Najważniejsze – dla kogo ta promocja?

No właśnie, to chyba jest sprawa podstawowa. Otóż z promocji tej będziesz mógł skorzystać jeśli masz już ukończone 18 lat oraz nie masz i nie miałeś żadnego produktu w Banku Handlowym od 1.06.2015 roku. Mam tu na myśli zarówno konto osobiste, oszczędnościowe, kartę kredytową jak i jakikolwiek kredyt w tym banku.

Musisz też mieć dochód stały – min. 1200 zł netto oraz zatrudnienie w obecnej firmie przez min. 3 lata – takie są wstępne wytyczne aby otrzymać kartę kredytową w tym banku.

W promocji tej jest też wymagane, abyśmy posiadali aktywną kartę lojalnościową „Moja Biedronka”. Jej numer jest niezbędny przy wypełnianiu formularza promocyjnego.

 

Promocja ta zasadniczo działa na tej zasadzie, że:

  1. W okresie do 6.03.2019 roku należy zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity poprzez formularz promocyjny:

 

Citi Simplicity - 400 zł do Biedronki - formularz

 

Nadmienię tutaj że ta karta kredytowa jest całkowicie darmowa, czyli bank nie pobiera żadnej opłaty za jej wydanie czy za jej obsługę. Nie płacimy też żadnej opłaty rocznej czy miesięcznej za tę kartę podczas jej posiadania. Po prostu ją otrzymujemy, a za używanie (czy nieużywanie) nie ponosimy żadnych kosztów.

Płacąc tą kartą należy pamiętać o jej spłacaniu – najlepiej w terminie, gdyż wtedy również bank nie nalicza nam żadnych opłat. Każda natomiast spłata po terminie wiąże się z oprocentowaniem na poziomie 10% w skali roku. To w sumie też nie dużo (porównując te 10% z kredytami w niektórych bankach).

 

Citi Simplicity najlepsza karta kredytowa

 

  1. W okresie 6 miesięcy od otrzymania karty kredytowej musimy wykonać dwa zadania:
    • Zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej banku (również liczy się logowanie za pomocą aplikacji Citi Mobile)
    • Zrobić zakupy kartą kredytową Citi Simplicity na łączną kwotę min. 1200 zł

 

Tak, to wszystko, teraz czekamy na nagrodę. Otrzymamy ją w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków.

 

karta Moja Biedronka

 

A nagrodą tą jest bon towarowy wydawany w formie elektronicznej o wartości 400 zł. Bon ten można będzie wydać w sklepach Biedronka w terminie 12 miesięcy od otrzymania. Pieniądze te zostaną nam przekazane w formie doładowania naszej Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka”. Jeśli taką kartę już posiadamy to ok, super, podajemy jej numer w formularzu podczas składania wniosku o kartę kredytową. Jeśli jednak takiej karty „Moja Biedronka” jeszcze nie posiadamy to musimy najpierw ją sobie wyrobić. W Biedronce wystarczy o nią poprosić podczas najbliższych zakupów. Jest wydawana za darmo.

Jeśli interesuje Ciebie taka promocja to przejdź na stronę banku w celu wypełnienia formularza:

 

Citi Simplicity - 400 zł do Biedronki - formularz

 

Regulamin tej promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł”: tutaj

Tabela opłat karty kredytowej Citi Simplicity: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x