bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

400 zł na zakupy na Allegro – czemu nie ?

W banku Citi Handlowy obecnie trwa promocja dla nowych klientów pod nazwą „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja III”. Za wyrobienie karty kredytowej otrzymasz voucher 400 zł który będziesz mógł wykorzystać na zakupy w serwisie Allegro.pl. Zbliżają się Święta więc czemu by nie skorzystać z tej okazji?

 

 

cit-handlowy-400-zl-na-allegro-750-200

 

Kto otrzyma voucher?

Nie ma tutaj dużej trudności przy zdobyciu tej nagrody. Jednak przystępując do tej promocji musimy pamiętać, że tylko osoby które:

  • nie posiadają karty kredytowej w banku Citi Handlowy i nie posiadały jej od 1.01.2015 roku
  • mają ukończone 21 lat
  • zatrudnione w obecnej firmie minimum 3 miesiące i mają udokumentowany dochód w wysokości minimum 1200 zł na rękę

mogą ubiegać się o kartę kredytową w Citi Banku. Chcąc otrzymać ww. nagrodę należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie tej promocji:

 

Voucher 400zł do Allegro - strona promocji Banku

 

W niedługim czasie skontaktuje się z tobą przedstawiciel banku, sprawdzi twoją zdolność kredytową i może poprosić o udokumentowanie dochodu (np. poprzez wysłanie skanu z Twojego wyciągu z konta). Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie otrzymasz kartę kredytową.

 

Pamiętaj !

Karta kredytowa w tej promocji to Citi Simplicity i jest zwolniona z opłaty rocznej, spłata jej w terminie powoduje że nie poniesiesz żadnych kosztów, zaś po terminie to tylko RRSO 10,47% (stan na 21.11.2017)

 

 

citi-handlowy-karta-citi-simplicity

 

A jak już dostanę kartę, to co?

Tak, teraz to już pewnie chcielibyśmy ten voucher do Allegro. No ale niestety, trzeba jeszcze wykonać 2 rzeczy, które jak się okazuje nie są wcale trudne. Otóż należy do końca kolejnego miesiąca po którym podpisaliśmy umowę o kartę:

  1. Zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online na stronie citibankonline.pl/logowanie/
  2. Dokonać transakcji otrzymaną kartą na kwotę łączną minimum 1000 zł

W kolejnym miesiącu po tym jak wykonamy 2 powyższe punkty, otrzymamy voucher do Allegro w wysokości 400 zł. Pojawi on się w postaci wiadomości w naszym systemie na CitiBank Online i będzie ważny 4 miesiące od momentu otrzymania.

 

Jak można zauważyć, promocja ta jest nieskomplikowana i większość osób które mają stałe zatrudnienie z łatwością będą mogły załapać się na tę nagrodę, tym bardziej że bank nie przewiduje tutaj limitów tych nagród.

Promocja ta obowiązuje do 31 stycznia 2018 roku.

 

Regulamin promocji na stronie banku: tutaj.

 

Voucher 400zł do Allegro - strona promocji Banku

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x